Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 154 )

Teema: Kassiahastus

Postitas:
Kägu

mulle meenus hiljutine vestlus, ühe lugupeetud inimese noorusajast, noh nii vast 25 oli too mees tollal. Nüüd pereisa ja ettevõtte suuromanik.

Sõber rääkis, et ah, selle mehega tutvusin ma ühes tehingus aga järgmine kord oli teine episood: olin ööklubis ja mees oli parajasti “rejected by a woman” ja ma olin ta ainus tuttav seal baaris ning ma lihtsalt pidin temaga viina jooma. Jõime seal siis 12 shotti järjest ja ta jäi lihtsalt magama diivanile.

Seega, meestel juhtub seda kogu aeg!

See näide ei sobi ju mitte kuidagi teemasse. Küsimus ei ole ju ainult purjus olemises, vaid selles, et inimene häbistas ennast mehe ees, kellele tahab meeldida.

Seda, et keegi lugupeetud inimene oli ööklubis purjus, pole ju midagi erilist. Ööklubis on suur osa rahvast napsitanud. See ongi koht, kus lastakse lips lõdvaks. Kui see lugupeetud inimene just ei vedelenud põrandal või ei taielnud teiste inimeste ees, siis pole ju midagi. Kui ta napsitanult tukkus diivaninurgas, siis mis seal häbiväärset?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära põe ja mees küllap mõistab, sest no mis parata kui veiniga läks natuke või rohkem käest ära. Lugeda on vähemalt lõbus ja kunagi mõtled sellele tagasi ka muigega. 🙂

Nii kena mehest, et olukorda ära ei kasutanud, see oleks viletsam variant olnud. Nii et, häbiga saab läbi ja edasi suheldes väike vabandus või ei võeta seda enam jutuks. 🙂

Olen ise väga sümpaatsele netitutvusele parajat seksijura ajanud, kui olin veiniga liialdanud. Nüüd tean, et ei roni jutustama kes tahes kellega, kui olen tipsune aga enda meelest ju jumala adekvaatne, see on hästi petlik. 😀

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga kirjuta talle, kui helistada ei taha, et sorry, ei teagi mis minuga juhtus, eriti ei mäleta midagi ja veits piinlik on. Eks siis ole näha, mis ta vastab või kas üldse vastab

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina usun, et teema on liba.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sina kirjutasid ka selle reetliku raevu jutukese siia hiljuti? Kui jah, siis see eelmine teos oli parem, st. usutavam.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loodad selle mehega veel edasi suhelda, siis ära võta ise esimesena ühendust  – see jätab eriti meeleheitliku mulje. Ja ära vabanda. Kui võttis juba ise ühendust ja küsis tervise järgi, siis vasta napilt et pole hullu vms. Ära tee ise ühtegi ettepanekut ega küsi mis ta sinust arvab, kas teie vahel on kõik ok jms. Ole edasi enesekindel, käitu nagu poleks mitte midagi juhtunud ja lihtsalt vaata, et nii enam kunagi ei juhtuks 😀

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loodad selle mehega veel edasi suhelda, siis ära võta ise esimesena ühendust – see jätab eriti meeleheitliku mulje. Ja ära vabanda. Kui võttis juba ise ühendust ja küsis tervise järgi, siis vasta napilt et pole hullu vms. Ära tee ise ühtegi ettepanekut ega küsi mis ta sinust arvab, kas teie vahel on kõik ok jms. Ole edasi enesekindel, käitu nagu poleks mitte midagi juhtunud ja lihtsalt vaata, et nii enam kunagi ei juhtuks ????

Kahjuks ma juba tunnistasin talle, et mul on piinlik. Siis, kui ta mu tervise järele küsis. Aga rohkem ma temaga ei kontakteeru. Paraku pole ka tema minuga rohkem ühendust võtnud.

Ta on selline tuttav, kellega muidu oleme suhelnud aegajalt, mitte igapäevaselt. Nii et täpselt ei teagi, kas praegu on tavapärane suhtluspaus. Või nüüd ongi kõik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sina kirjutasid ka selle reetliku raevu jutukese siia hiljuti? Kui jah, siis see eelmine teos oli parem, st. usutavam.

Ei kirjutanud. Ei ole vaja koguaeg liba karjuda või erinevate teemade vahel seoseid otsida.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära põe ja mees küllap mõistab, sest no mis parata kui veiniga läks natuke või rohkem käest ära. Lugeda on vähemalt lõbus ja kunagi mõtled sellele tagasi ka muigega. ????

Jah, minu jaoks on olukord täiesti tragikoomiline. Ühtaegu ajab naerma, aga samal ajal veel rohkem nutma.

Mul on tunne, nagu oleksin Bridget Jones. Aga tema lugu lõppes vist vähemalt ilusti.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täielik mäluauk

No see mees hindab elu lõpuni oma naist. Selline hirmus kogemus võtab igasuguse edaspidise petmisisu ära. Jumal küll, hea et mune küljest ära ei rebinud.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pohmelli tugevus ei sõltu ära joodud alkoholist. See sõltub purjuspäi tehtud tegudest, asjata öeldud sõnadest, mõtlematult antud lubadustest. Äkki Mati Unt.

Isver, kui õigesti öeldud. Teinekord ongi peale pidu selline kassiahastus peal, et jube-jube. Ainult aeg kaotab selle suure ahastuse ära. Niiet anna aega!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei ole varem kunagi seksinud.

Nüüd saan aru, miks valesti lugesin. Korja see KUNAGI sealt vahelt ära ja on lihtsam lugeda. See kunagi lugesin, et sina pole kunagi seksinud.

Õpi ise lugema, onju.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates pole kuigi hea mõte endale meeldivat meest kutsuda enda poole veel õhtut pikendama ja pole hea mõte end meeldiva mehe ees lakku täis juua ja teha siis ise ettepanekuid seksiks. Õige tõmbe puhul pole vaja alkoholi ega ettepanekuid, kõik läheb loomulikku rada iseenesest. Siit saab tulla vaid lühike või siis üheöösuhe, kindlasti mitte midagi tõsist. Ilmselt sa mehele suhte mõttes nagunii ei meeldinud, muidu poleks ta tulnud sinu juurde õhtut veetma ja oleks keeldunud nii veinist kui seksist.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealine olen. Ehk siis mõistus peaks täiesti peas olema.

Mees hommikul paar neutraalset rida kirjutas. Küsis tervise kohta. Mis on veel piinlikum.

Hea, et ilmast ei rääkinud 😀 😀 , unusta see mees ära.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loodad selle mehega veel edasi suhelda, siis ära võta ise esimesena ühendust – see jätab eriti meeleheitliku mulje. Ja ära vabanda. Kui võttis juba ise ühendust ja küsis tervise järgi, siis vasta napilt et pole hullu vms. Ära tee ise ühtegi ettepanekut ega küsi mis ta sinust arvab, kas teie vahel on kõik ok jms. Ole edasi enesekindel, käitu nagu poleks mitte midagi juhtunud ja lihtsalt vaata, et nii enam kunagi ei juhtuks ????

Kahjuks ma juba tunnistasin talle, et mul on piinlik. Siis, kui ta mu tervise järele küsis. Aga rohkem ma temaga ei kontakteeru. Paraku pole ka tema minuga rohkem ühendust võtnud.

Ta on selline tuttav, kellega muidu oleme suhelnud aegajalt, mitte igapäevaselt. Nii et täpselt ei teagi, kas praegu on tavapärane suhtluspaus. Või nüüd ongi kõik.

Mis sa ise arvad? Loomulikult on kõik.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugu siis minu enda heast sõbrannast.  Teine kohtumine mehega, kes talle väga sümpaatne oli (esimene kohtumine oli viisakas õhtusöök restos). Mees kutsus endale külla, valmistas süüa ja laual olid ka joogid. Plaan oli siis veidi süüa-juua ja siis välja minna. Sõbranna natukene närvis ka, kallas kuidagi eriti kiirelt seda alkoholi kõrist alla, kuni üks hetk tundis et hakkas väga paha, jooksis käsi suu ees wc-poole, kuid poolel teel oksendas juba. Mees siis hoidis sõbranna juukseid wc-poti kohal ning seejärel viis sõbranna magamistuppa voodisse. Seal sõbranna siis mõtles, et nüüd vist läheb seksiks ja üritas seal veel ameleda mehega.  Mees oli viisakas, aitas sõbrannal lahti riietuda (pesuni)  ning jättis ta oma voodisse magama.  Ise läks diivanile.  Sõbranna ärkas hommikul, tundis end kohutavalt piinlikult ja lahkus sealt kiiret,  olles veendunud, et seda meest ta enam kunagi ei näe. Suur oli ta üllatus, kui mees õhtul roosidega ta maja ees oli.  Tänaseks on nad 14 aastat abielus olnud. Mees meenutab seda, kui meeldejäävaimat kohtingut, mis tekitas temas sügavamat huvi, et teada saada, mis naisega ikkagi tegu on. Mis ma tahan öelda, et alati ei pruugi selline piinlik kogemus tutvuse alguses negatiivselt määravaks saada, nii et ära veel kõike maha kanna TA! Võid vabandada soliidselt, aga üldiselt las mees nüüd seedib natukene.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No miks peab end sedasi täis kaanima, eriti veel värske kaaslasega?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No miks peab end sedasi täis kaanima, eriti veel värske kaaslasega?

Tahtis ju mehele meeldida, muljet avaldada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugu siis minu enda heast sõbrannast. Teine kohtumine mehega, kes talle väga sümpaatne oli (esimene kohtumine oli viisakas õhtusöök restos). Mees kutsus endale külla, valmistas süüa ja laual olid ka joogid. Plaan oli siis veidi süüa-juua ja siis välja minna. Sõbranna natukene närvis ka, kallas kuidagi eriti kiirelt seda alkoholi kõrist alla, kuni üks hetk tundis et hakkas väga paha, jooksis käsi suu ees wc-poole, kuid poolel teel oksendas juba. Mees siis hoidis sõbranna juukseid wc-poti kohal ning seejärel viis sõbranna magamistuppa voodisse. Seal sõbranna siis mõtles, et nüüd vist läheb seksiks ja üritas seal veel ameleda mehega. Mees oli viisakas, aitas sõbrannal lahti riietuda (pesuni) ning jättis ta oma voodisse magama. Ise läks diivanile. Sõbranna ärkas hommikul, tundis end kohutavalt piinlikult ja lahkus sealt kiiret, olles veendunud, et seda meest ta enam kunagi ei näe. Suur oli ta üllatus, kui mees õhtul roosidega ta maja ees oli. Tänaseks on nad 14 aastat abielus olnud. Mees meenutab seda, kui meeldejäävaimat kohtingut, mis tekitas temas sügavamat huvi, et teada saada, mis naisega ikkagi tegu on. Mis ma tahan öelda, et alati ei pruugi selline piinlik kogemus tutvuse alguses negatiivselt määravaks saada, nii et ära veel kõike maha kanna TA! Võid vabandada soliidselt, aga üldiselt las mees nüüd seedib natukene.

Noorte puhul võib see toimida, aga siin teemas on tegu keskealistega ja seega see ei toimi. Mees juba hoiab eemale, ju siis ikka käis kõik pinda. Mingit roosikimpu ja kooselu sealt küll ei tule.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on naisterahval üldse kodus mitu pudelit veini? Ära nüüd tule rääkima, et kahepeale ühe pudeli jõite ja sellest jäid nii purju, et lausa mäluauku. Mees ilmselt arvab, et meelega korraldasid sellise olukorra ja õhtu. Mille üle nüüd kurdad ja vabandad.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võis ka nii olla, et seksiks ei läinud seetõttu, et mees ei saanud hakkama? Ma arvan, et võtab ikka ühendust uuesti, ära üle mõtle. Aga kui arenguid on, siis ikkagi ootaks TA-lt uuendusi

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et kui ka mehe meelest oli kõik eelnev nii romantiline ja ilus nagu sa kirjeldasid, ei ole asi nii hull. Ta ju tunneb sind ka varasemalt, muidu poleks te koos sel moel õhtut veetnud. Seega kui sa talle ikka väga meeldid, võtaks ta ehk asja pigem huumoriga ja annaks uue võimaluse. Kui see üks kord aga asja täielikult ära rikkus, siis sa talle väga palju tõenäoliselt ei meeldinud, vaid pigem lihtsalt otsustas ehk hetkel kellegi teise puudumise tõttu sinuga aega veeta ja proovida.

Mina vähemalt mõtlen, et kui ma kellegagi koos veini jooks ja see talle nii mõjuks, ei peaks ma teda ilmselgelt mingiks jotaks, vaid pigem saakski aru, et ju ei tule seda venitamist nii tihti ette. Järgmine kord jooks kohvi või teed, aga suhtlemist seetõttu kohe küll ei lõpetaks.

Kui sa pole veinisõber, miks sul siis on üldse veini kodus? Pole ju loogiline osta koju asju, mida ise ei kasuta. Külaliste tarbeks? Aga nagu loen, see mees polnud samuti eriline alkoholi tarbija. Miks üldse tuua vein mängu, kui see ka kodus olemas on, kui on teada, et külaline ei joo? Miks tuua mees enda poole, miks ei mindud välja õhtust sööma, peale seda mõlemad oma kodudesse? Ise kiirustas, nüüd on hädas, et mees vaevalt räägib.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armas teemaalgataja, anna palun teada, kuidas asi edasi läheb.

Loodan väga, et mees annab sulle uue võimaluse.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armas teemaalgataja, anna palun teada, kuidas asi edasi läheb.

Loodan väga, et mees annab sulle uue võimaluse.

Nimeta mõni põhjus, miks mees peaks seda tegema?

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida meie naised mõtleksime mehest, kes kutsuks meid randa jalutama aka romantilisele õhtule, kus on üsna vähe inimesi, peale seda kutsuks meid enda poole, pakuks meile veini, kuigi me eriti ei joo, jooks ise end mälukasse ja siis kukuks ropendama ja meid krabama, algataks suudlusi ja teeks ettepaneku seksiks? Hommikuks oleks mäluaugus ja saadaks vabandusi, püüaks suhelda? Kui paljud naisi annaks uue võimaluse, kui tegu oleks mehega? Reaalselt nagu?

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see mees hindab elu lõpuni oma naist. Selline hirmus kogemus võtab igasuguse edaspidise petmisisu ära. Jumal küll, hea et mune küljest ära ei rebinud.

Mida see kommentaar peaks tähendama? Mis võtab petmisisu ära?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida meie naised mõtleksime mehest, kes kutsuks meid randa jalutama aka romantilisele õhtule, kus on üsna vähe inimesi, peale seda kutsuks meid enda poole, pakuks meile veini, kuigi me eriti ei joo, jooks ise end mälukasse ja siis kukuks ropendama ja meid krabama, algataks suudlusi ja teeks ettepaneku seksiks? Hommikuks oleks mäluaugus ja saadaks vabandusi, püüaks suhelda? Kui paljud naisi annaks uue võimaluse, kui tegu oleks mehega? Reaalselt nagu?

Meestele läheb peale kõik peale krabamise ja ootamatu munapiiksu. Siin tuleb arvestada ka seda, miks mees keeldus. Väike riist, manboobs, härrasmees, naine olemas jne.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see mees hindab elu lõpuni oma naist. Selline hirmus kogemus võtab igasuguse edaspidise petmisisu ära. Jumal küll, hea et mune küljest ära ei rebinud.

Mida see kommentaar peaks tähendama? Mis võtab petmisisu ära?

Seda, et mees polnudki vaba ja taoline kohtumine armukesega tõi ta maapeale tagasi, hakkas hindama enda naist ja kaotas petmiseisu. Mida siis veel?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida meie naised mõtleksime mehest, kes kutsuks meid randa jalutama aka romantilisele õhtule, kus on üsna vähe inimesi, peale seda kutsuks meid enda poole, pakuks meile veini, kuigi me eriti ei joo, jooks ise end mälukasse ja siis kukuks ropendama ja meid krabama, algataks suudlusi ja teeks ettepaneku seksiks? Hommikuks oleks mäluaugus ja saadaks vabandusi, püüaks suhelda? Kui paljud naisi annaks uue võimaluse, kui tegu oleks mehega? Reaalselt nagu?

Meestele läheb peale kõik peale krabamise ja ootamatu munapiiksu. Siin tuleb arvestada ka seda, miks mees keeldus. Väike riist, manboobs, härrasmees, naine olemas jne.

Arvan, et härrasmees, kel naine olemas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida meie naised mõtleksime mehest, kes kutsuks meid randa jalutama aka romantilisele õhtule, kus on üsna vähe inimesi, peale seda kutsuks meid enda poole, pakuks meile veini, kuigi me eriti ei joo, jooks ise end mälukasse ja siis kukuks ropendama ja meid krabama, algataks suudlusi ja teeks ettepaneku seksiks? Hommikuks oleks mäluaugus ja saadaks vabandusi, püüaks suhelda? Kui paljud naisi annaks uue võimaluse, kui tegu oleks mehega? Reaalselt nagu?

Meestele läheb peale kõik peale krabamise ja ootamatu munapiiksu. Siin tuleb arvestada ka seda, miks mees keeldus. Väike riist, manboobs, härrasmees, naine olemas jne.

Ah, siin oli naise seisukohast kirjutatud. Kui naist vägisi suudeldakse ja krabatakse, üldjuhul on tegu ahistamisega ja tuntud näo puhul ka avalik keiss. Samas siin öeldi TEEKS ETTEPANEKU, mitte ei vägista. Tark naine aga ei lähe üksinda mehe koju, kui ta pole üldse huvitatud seksist. Ka kõige ohutumad mehed võivad alkoholi tarbides muutuda vägivaldseks. Keegi seda allveelaevatüüpi mäletab veel või? Pealt ohutu, eks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus