Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 154 )

Teema: Kassiahastus

Postitas:
Kägu

Võib küll ja lausa seksita, aga sina miskipärast tahad sõbrast seksisõpra teha. Need suhted ei lõppe kunagi hästi. Platooniline sõprus on kõige väärtuslikum, eriti, kui juba abielus oldud ja lapsed suured.

Kui sa teemaalgatust lugesid, siis pidid ju aru saama, miks ma tahtsin sõbrast seksisõpra teha. See ju ongi kogu teema point. See ongi asjaolu, mille pärast praegu silmi peast häbenen.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju polnud teovõimetu, sa olid kirjeldust lugedes vägagi tegusid täis. ???? mina ei joogi end kunagi nii purju, et kusagil teovõimetu olla.

Purjus inimene võib olla tegusid täis, purjus inimese jah ei ole kunagi jah. Purjus inimene isegi ei naudi seksi. Normaalne mees ei vea purjus naist voodisse, isegi, kui see algatab. Suhtes olles on teine asi, on ka räägitud, et lapse eostamise ajal oldi purjus, aga see on vähemalt oma mees, kes tunneb naist paremini ja last püütakse nagunii teha juba.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib küll ja lausa seksita, aga sina miskipärast tahad sõbrast seksisõpra teha. Need suhted ei lõppe kunagi hästi. Platooniline sõprus on kõige väärtuslikum, eriti, kui juba abielus oldud ja lapsed suured.

Kui sa teemaalgatust lugesid, siis pidid ju aru saama, miks ma tahtsin sõbrast seksisõpra teha. See ju ongi kogu teema point. See ongi asjaolu, mille pärast praegu silmi peast häbenen.

Seksisõprust ei saa ühepoolselt tahta. Seda peab mees ka tahtma ja nagu näha, ta ei taha.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju polnud teovõimetu, sa olid kirjeldust lugedes vägagi tegusid täis. ???? mina ei joogi end kunagi nii purju, et kusagil teovõimetu olla.

Jood küll! Alailma saame siit perekoolist sinu joobespeaga tehtud heietusi lugeda. Teised vähemalt joovad seltskondlikult, aga sa vaeseke pead üksinda kodus jooma. Ja ainus seltskond, kes sul on, on perekooli naised, kelle kallal sa mõnuga rämetsed.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju polnud teovõimetu, sa olid kirjeldust lugedes vägagi tegusid täis. ???? mina ei joogi end kunagi nii purju, et kusagil teovõimetu olla.

Purjus inimene võib olla tegusid täis, purjus inimese jah ei ole kunagi jah. Purjus inimene isegi ei naudi seksi. Normaalne mees ei vea purjus naist voodisse, isegi, kui see algatab. Suhtes olles on teine asi, on ka räägitud, et lapse eostamise ajal oldi purjus, aga see on vähemalt oma mees, kes tunneb naist paremini ja last püütakse nagunii teha juba.

Püüa aru saada, et see mees pole sinust huvitatud.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa teemaalgatust lugesid, siis pidid ju aru saama, miks ma tahtsin sõbrast seksisõpra teha. See ju ongi kogu teema point. See ongi asjaolu, mille pärast praegu silmi peast häbenen.

Ma ei saanud aru, miks tahtsid. Miks häbened? Big deal, mida mingi keskealine töllakas sinust arvab. Situb, peeretab, röhitseb nagu sina. Kotte sügab ka.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju polnud teovõimetu, sa olid kirjeldust lugedes vägagi tegusid täis. ???? mina ei joogi end kunagi nii purju, et kusagil teovõimetu olla.

Jood küll! Alailma saame siit perekoolist sinu joobespeaga tehtud heietusi lugeda. Teised vähemalt joovad seltskondlikult, aga sa vaeseke pead üksinda kodus jooma. Ja ainus seltskond, kes sul on, on perekooli naised, kelle kallal sa mõnuga rämetsed.

Nüüd hakkab kooruma see, miks see mees sind ei taha. Muudkui süüdistad teisi, aga vaata ennast.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin ka ühel peol oma kallima juuresolekul purupurjus. Tema aga viis koju isegi mu purjus sõbrannad, nühkis käega auto esiklaasi alkoholiudust ja minu tassis süles viiendale korrusele voodisse. Ma ei mäleta sellest kõigest mitte midagi. See õhtu jäi mu ainsaks mäluka õhtuks. Tänaseks oleme abielus 25 aastat. Kui on päris armastus, siis elatakse üle ka kaaslase vead. Vigu teevad ka mehed.

Tõmbas sõbrannad läbi, kui sina magasid või mis see galantne samm sind süles kanda siin tähendab?

Ta viis kõik turvaliselt koju. Sinu mõtlemise rikutus ja läbitõmbamise mõtted näitavad su enda maailmavaadet. Kas kurb ei ole elada nii õelana?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa minule vastad? Mina olen BICARB.

Ehk Sooda? Okei ja siis?  See ei muuda asja. Mees ei taha sind.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kurb ei ole elada nii õelana?

Ta on täis jälle. Lihtsalt möliseb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd juba nimetab meest oma sõbraks, kellest tahtis teha sekssõpra. Ise ka ei tea, mida ta tahab. Miks siis ei julge “sõbrale” öelda, mida temast saada tahad? Milleks mingid eelmängud rannas jalutamiste ja veiniga? Täiesti arusaamatu.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk Sooda? Okei ja siis? See ei muuda asja. Mees ei taha sind.

https://foorum.perekool.ee/users/bicarb/

Profiil

Minu teemad: 0

Minu vastused: 9

Kui ma oleks teema teinud, ILMUKS sinna minu teemad 1. Ei ole ju. Vastuseid on 9, sest mõned teemad on ära kustutatud ja siis ei saa enam vastuseid kustutada. Nüüd peak ilmuma 10s vastus.

Mis see siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see siia puutub?

Et see pole minu tehtud teema. See on ju parim tõestus.

Mis siis sellega on, et pole sinu tehtud? Kas keegi on väitnud, et on sinu tehtud?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see siia puutub?

Et see pole minu tehtud teema. See on ju parim tõestus.

Mis siis sellega on, et pole sinu tehtud? Kas keegi on väitnud, et on sinu tehtud?

Jah:

Postitas: Kägu15.08.2022 22:31

Püüa aru saada, et see mees pole sinust huvitatud.

Omg saa üle.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omg saa üle.

?

Mida sa soovid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jood küll! Alailma saame siit perekoolist sinu joobespeaga tehtud heietusi lugeda. Teised vähemalt joovad seltskondlikult, aga sa vaeseke pead üksinda kodus jooma. Ja ainus seltskond, kes sul on, on perekooli naised, kelle kallal sa mõnuga rämetsed.

Sina jood ju end nii purju, et pärast küsitakse kuidas tervis on 😀

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu soovin leida uut telesarja.

Kas keegi keelab sind?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid praktiliselt pole jäänud, mida pole näinud. Siis on raske leida.

Jälle see Siret/ Gerda siin. Oleks pidanud aru saama, et sama troll.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kohutavalt kahju, et kõik teemad võtab üks haige vanamees üle ning trollib need täiesti segi. Täiesti sisutühi ja teemast mööda sõim. Korduvalt valesti lugemine ja loetust valesti arusaamine ning siis kirjutatu meelevaldne moondamine. Ega vist mingit arutelu siin enam jätkata ei saa.

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

Kui naised on alamklass, siis kuidas ma ütlesin, et purjus naisega ei tohi seksida? Kas sa ei arva, et vägivaldsed mehed teevad seda tahtest olenemata ja kiidavad takka, et said skoorida?

Kuule, miks sa iga kommentaari enda pihta võtad? Siin ei peetud üldse sind silmas. Perekoolis on üks kindel vant, kes kõik teemad ära rikub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

Kui naised on alamklass, siis kuidas ma ütlesin, et purjus naisega ei tohi seksida? Kas sa ei arva, et vägivaldsed mehed teevad seda tahtest olenemata ja kiidavad takka, et said skoorida?

Kuule, miks sa iga kommentaari enda pihta võtad? Siin ei peetud üldse sind silmas. Perekoolis on üks kindel vant, kes kõik teemad ära rikub.

Peeti küll. See mees ongi ju see, keda tsiteerid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, miks sa iga kommentaari enda pihta võtad? Siin ei peetud üldse sind silmas. Perekoolis on üks kindel vant, kes kõik teemad ära rikub.

Too siis mõni vägivaldne kommentaar välja, tahaks ka lugeda, kus naisi siin teemas alamaks peetakse.

Tee palun sellest eraldi teema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

Kui naised on alamklass, siis kuidas ma ütlesin, et purjus naisega ei tohi seksida? Kas sa ei arva, et vägivaldsed mehed teevad seda tahtest olenemata ja kiidavad takka, et said skoorida?

Kuule, miks sa iga kommentaari enda pihta võtad? Siin ei peetud üldse sind silmas. Perekoolis on üks kindel vant, kes kõik teemad ära rikub.

Peeti küll. See mees ongi ju see, keda tsiteerid.

Minu kommentaar, mis algab sõnadega: “Nii kohutavalt kahju, et kõik teemad võtab üks haige vanamees üle…” ei tsiteeri mitte kedagi. Lausa imelik, et mõni ei tunne selle haige vanamehe kommentaare ära. 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kohutavalt kahju, et kõik teemad võtab üks haige vanamees üle ning trollib need täiesti segi. Täiesti sisutühi ja teemast mööda sõim. Korduvalt valesti lugemine ja loetust valesti arusaamine ning siis kirjutatu meelevaldne moondamine. Ega vist mingit arutelu siin enam jätkata ei saa.

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

Miks te kõik vastate sellele lollile vanamehele? Kui te tema postitusi eiraks, siis lõpetaks ta ehk selle üksi pläramise ära.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kohutavalt kahju, et kõik teemad võtab üks haige vanamees üle ning trollib need täiesti segi. Täiesti sisutühi ja teemast mööda sõim. Korduvalt valesti lugemine ja loetust valesti arusaamine ning siis kirjutatu meelevaldne moondamine. Ega vist mingit arutelu siin enam jätkata ei saa.

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

Miks te kõik vastate sellele lollile vanamehele? Kui te tema postitusi eiraks, siis lõpetaks ta ehk selle üksi pläramise ära.

Täiskasvanud inimene ei saa ennast häirida lasta mingitest vanameestest, et enne ei saa midagi teha, kui vanamees ära ei kao jne. Tugev täiskasvanud inimene ei lase end kellegi olemasolust kõigutada niimoodi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu jääb false sense, et tööl ja mujal on ainult toredad inimesed, kõigiga võib tülli minna ja kui arvamus ei klapi, kohe nähvata. Kas võib, proovige ise järele. Mul kõik vitsad juba saadud, et mölisen liialt. Oleks oma bizniz, siis muidugi võin seal selja taga kiruda. Mida pole, seda pole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale COVID-i põdemist paistab paljudel alkoholi mõju käitumisele olema tugevnenud. Inimesed, kes enne enamvähem kenasti alkoholi tarbinuna hakkama said, ei pea enam üldse piiri ja teevad pärast mõnda klaasi veini uskumatuid asju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kurb ei ole elada nii õelana?

Ta on täis jälle. Lihtsalt möliseb.

aga äkki just vastupidi, et kui on liiga kaine, siis möliseb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga äkki just vastupidi, et kui on liiga kaine, siis möliseb.

Mölisen kirjutada, lasen nagu kuulipilduja, aga häälepaelad on nõrgad, sest räägin vähe. Vähemalt tasakaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kohutavalt kahju, et kõik teemad võtab üks haige vanamees üle ning trollib need täiesti segi. Täiesti sisutühi ja teemast mööda sõim. Korduvalt valesti lugemine ja loetust valesti arusaamine ning siis kirjutatu meelevaldne moondamine. Ega vist mingit arutelu siin enam jätkata ei saa.

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus