Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus

Näitan 17 postitust - vahemik 121 kuni 137 (kokku 137 )

Teema: Kassiahastus

Postitas:
Kägu

Nii kohutavalt kahju, et kõik teemad võtab üks haige vanamees üle ning trollib need täiesti segi. Täiesti sisutühi ja teemast mööda sõim. Korduvalt valesti lugemine ja loetust valesti arusaamine ning siis kirjutatu meelevaldne moondamine. Ega vist mingit arutelu siin enam jätkata ei saa.

Me juba kõik ja ammu teame, kuidas sa naistesse suhtud. Naised on alamklass ja mis kõik veel. Võtame kõik omaks. Palun, mine nüüd lihtsalt minema siit teemast!

🙂 🙂

Jah, võiks olla ju tore ja lahe vanamees, kes elutarkust jagab ja nõu annab.  Aga kitsa silmaringiga teeb ainult jama kokku.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õigemini, pohmell ei olegi nii suur ega aja ahastama, vaid iseenda käitumine.

Kuidas saada enda seest meeletult vastik tunne välja? Ma lihtsalt rikkusin kõik ära. Häbistasin end inimese ees, kellele tahan nii väga meeldida.

Kõik oli ilus ja väga romantiline. Olime kahekesi mere ääres. Ilus täiskuu. Jalutasime. Kui minu koduaeda jõudsime istusime õues. Sõime head ja paremat. Grillisime, kuulasime muusikat, jõime veini. Ja mingil momendil mul lõi konkreetselt pildi eest ära. Mäletan uduseid hetki, kuidas tegin mehele ettepaneku seksiks. Me ei ole varem kunagi seksinud. Algatasin ise suudlemist. Aga seda mitte seksikalt, vaid pealetükkivalt. Ühel hetkel rabistasin ta kallal veel nõmedamalt – seda on mul isegi piinlik siia täpsemalt kirja panna.

Ja mingil momendil oli mul ka täielik mäluauk, sest ma enam ei mäleta, kuidas ma tuppa voodisse sain. Miks mul oli ärgates juuksed heinepepresid täis.

Mees oli ka veini joonud, kuid ei olnud purjus. Ja sellepärast ongi kohutavalt häbi, et ta nägi mind sellisena. Mäletan ka, et ropendasin vahepeal. Ma ei ropenda muidu ning pole iialgi ühelegi mehele ise esimesena seksi ettepanekuid teinud.

Täna olen terve päev kui vati sees. Lihtsalt nii häbi on, et eluisu on lausa otsas.

Kuidas said sina koos olles 2-3 korda rohkem alkoholi tarbida kui partner? Kuidas sul purjus olles niivõrd hea mälu on ? Kui on suur kirg siis enamasti ongi kõik õige, mis teed. Tegemist on ilukirjandusega.  Järgmine kord mõtle hoolega läbi, kuidas lugu täpselt ikkagi sinu mõtetes on, et ei tekiks loogika vigu.  Selline analüüs on mehe kirjutatud kirjand.

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas said sina koos olles 2-3 korda rohkem alkoholi tarbida kui partner? Kuidas sul purjus olles niivõrd hea mälu on ? Kui on suur kirg siis enamasti ongi kõik õige, mis teed. Tegemist on ilukirjandusega.  Järgmine kord mõtle hoolega läbi, kuidas lugu täpselt ikkagi sinu mõtetes on, et ei tekiks loogika vigu.  Selline analüüs on mehe kirjutatud kirjand.

No ju ma siis tõstsin suures ärevuses pokaali rohkem kui mees. Grillisime küll, aga ega ma suurt ei söönud. Nii et tühi kõht, korralik kogus alkoholi ja veel kahte erinevat jooki, tegi saleda naisega oma töö.

Mis mõttes, kuidas mul nii hea mälu on? Kui sina midagi jood, siis mälu kaob täiesti? Ma ikka mäletan enamust. Mul oli ka hetkelisi mäluauke, aga mingid asjad olid järgmisel hommikul jälle eredalt meeles.

Võta seda pealegi ilukirjandusena. Kirjeldasin seda õhtut/ööd täpselt nii, nagu see tegelikult oli. Midagi ebaloogilist siin ei ole.

Seda ma aga imestan küll, et mind meheks pead. Mis motiividel peaks mõni mees sellise jutu kirjutama?

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ju polnud teovõimetu, sa olid kirjeldust lugedes vägagi tegusid täis. 😀 mina ei joogi end kunagi nii purju, et kusagil teovõimetu olla.

Jood küll! Alailma saame siit perekoolist sinu joobespeaga tehtud heietusi lugeda. Teised vähemalt joovad seltskondlikult, aga sa vaeseke pead üksinda kodus jooma. Ja ainus seltskond, kes sul on, on perekooli naised, kelle kallal sa mõnuga rämetsed.

Ilmselgelt räägid endast ja tunneme sulle kaasa, et üksi lakkuma pead ja ainsad nõ sõpsid on PKs

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kuidas sul nüüd peikaga läinud on? Suhtlete?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kuidas sul nüüd peikaga läinud on? Suhtlete?

Jah, ta ikka kontakteerub aegajalt. Juba järgmisel hommikul päris tervise järele. Mis ei teinud minu olemist kohe sugugi kergemaks, vaid vastupidi. See ju tähendab, et ta oli piisavalt kaine aru saamaks, et mina olin nii purjus, et mul lihtsalt ei saanud normaalne olla järgmisel hommikul.

Hiljem on ta ikka ka sõnumeid saatnud. Pigem saatnud meeleolukaid pildikesi, millega parasjagu tegeleb. Kohati tundub, et saab aru, et põen ja siis püüab minu tolle õhtu käitumist minu jaoks siluda – viidates, et pole ju hullu. Sügavamaid vestlusi meil siiski pole olnud. Ja mina põen siiani… 😀

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovi uus kohting sebida. Kui see korda läheb, siis sa vähemalt eipõe enam. Tulevad uued emotsioonid peale.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovi uus kohting sebida. Kui see korda läheb, siis sa vähemalt eipõe enam. Tulevad uued emotsioonid peale.

Tänan, püüan talle (ja endale ka) natukene aega anda, unustamiseks, mida ta tol ööl pidi kogema 😀

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saanud aru, et kas te seksisite või mitte? Kui seksisite siis tegelikult oli tegemist põhimõtteliselt vägistamisega. Kui mitte siis mida kahetseda, eriti kui edasi suhtleb? Kahetseda võiksid siis kui inimene sinuga hiljem edasi ka ei suhtle, see näitaks, et tegid margi ikka totaalselt maha.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

seksi siis said?

Ei saanud.Või noh, mida seksiks pidada? Kui seda, et ma talle otsa ronisin, käe püksi ajasin ja vist vahepeal heinamaale pikali tõmbasin, kus me üksteise otsas midagi rüselesime (seda osa mäletan tükati), siis vist sain. Aga päris vahekorrani me kindlasti ei jõudnud. Ja ma kahtlusatn, et see oli mees, kes nii otsustas.

Igal juhul, hommikul ärkas kumbki oma kodus.

Lugesin uuesti (eelmise kommentaari autor).

See on väärt aumees ja kindlasti ürita suhtlust edasi hoida ja tundub, et kõik korras. 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaliselt mehed just heidavad ette, et naised pole ise pealehakkajad seksi alustamisel  🙂

See mees peaks just õnnelik olema ja seda, kui komplimenti võtma!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kus me üksteise otsas midagi rüselesime (seda osa mäletan tükati), siis vist sain

Üksteise otsas rüselemise käigus võis vabalt  ots sisse lipsata ja ilmselt sai ka mõned järsemad tõuked sooritatud. Naine võiks uuesti mehe kohtingule kutsuda ja siit võib midagi ilusat areneda.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kus me üksteise otsas midagi rüselesime (seda osa mäletan tükati), siis vist sain

Üksteise otsas rüselemise käigus võis vabalt ots sisse lipsata ja ilmselt sai ka mõned järsemad tõuked sooritatud. Naine võiks uuesti mehe kohtingule kutsuda ja siit võib midagi ilusat areneda.

Kui naine enamvähem mäluaugus on siis ükski normaalne mees ei lähe sellisel juhul seksiga kaasa, sest seda saab vägistamisena võtta. Seksitakse ikkagi kaine peaga või kergelt napsusena kui soov mõlemal ikkagi täiesti kindel on.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine enamvähem mäluaugus on siis ükski normaalne mees ei lähe sellisel juhul seksiga kaasa, sest seda saab vägistamisena võtta. Seksitakse ikkagi kaine peaga või kergelt napsusena kui soov mõlemal ikkagi täiesti kindel on.

See pole ka seks siis, millega kaasa minna, see on vägistamine. Aluspüksid vast ikka lipsti jalast ei tule rüselemise käigus. Ning mees ei jõua rüselemise käigus kondoomi peale panna. Inimesed, hoolige oma tervisest ometi!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seksitakse ikkagi kaine peaga või kergelt napsusena kui soov mõlemal ikkagi täiesti kindel on.

Teemaalgataja soov oli ju täitsa kindel. Seda võis lugeda tema kommentaarist, aga lihtsalt seks oli rüselemine. Seega mingit vägisi võtmist ju ei olnud, ärge luuletage meelevaldselt asju kokku.

Aluspüksid vast ikka lipsti jalast ei tule rüselemise käigus.

Aluspüksid lipsavad teinekord nii jalast ära, et ei saa arugi. Seda näitab minu praktika.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aluspüksid lipsavad teinekord nii jalast ära, et ei saa arugi. Seda näitab minu praktika.

Mehena ja praktikuna võiksid teada, et purjus naisega ei astuta vahekorda, kui see pole just väga hea klapiga naine ehk oma naine, kes ei näe seda kui vägistamist.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seksitakse ikkagi kaine peaga või kergelt napsusena kui soov mõlemal ikkagi täiesti kindel on.

Teemaalgataja soov oli ju täitsa kindel. Seda võis lugeda tema kommentaarist, aga lihtsalt seks oli rüselemine. Seega mingit vägisi võtmist ju ei olnud, ärge luuletage meelevaldselt asju kokku.

Aluspüksid vast ikka lipsti jalast ei tule rüselemise käigus.

OriginalTaste, sinu kommentaarid on lihtsalt tülgastavad. Õnneks, enamus mehi – normaalne osa meestest, ei mõtle ega käitu niimoodi nagu sina.

Nagu teemast lugeda võib, siis leidub aumehi, kes ei astu vahekorda siis, kui naine on väga purjus – olenemata sellest et naine ise väga tahab seksida. Vahekord, vähemalt esimene vahekord, võiks toimuda kui mitte täiesti kainena, siis vähemalt enam-vähem adekvaatses seisundis.

+1
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 121 kuni 137 (kokku 137 )

Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus