Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus

Näitan 4 postitust - vahemik 151 kuni 154 (kokku 154 )

Teema: Kassiahastus

Postitas:
Kägu

Selle suve ägedaim õõ!  Kui nii siis käis ots sees kindlasti ära.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle suve ägedaim õõ! Kui nii siis käis ots sees kindlasti ära.

😀

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ohhoo! Minu teema on jälle “elus”! TA olen.

Kui soovite võite mind kahtlustada milles aga soovite ja nimetada kuidas tahate. Sõnasepp ei ole ma kuigi osav, kuid väljamõeldud ei ole minu jutust tõesti mitte midagi. Miks peaks?

Purjus inimene käitub sageli ebaratsionaalselt ja imelikult. Nii ka mina sel ööl! Teema rõhuasetus sellel ju ongi, et purjus inimene tegi nõmedaid tegusid. Seega, milleks selline püüd mulle selgeks teha, kui ebaratsionaalselt ja nõmedalt ma käitusin? Muidugi käitusin!

Täna võin kokkuvõtteks öelda, et õigus on sellel inimesel, kes kuskil täitsa teema alguses ütles, et mõnele mehele meeldibki, kui omavahel olles naine käitub pealetükkivalt, tiiraselt ja litsakalt. Kohtusime mehega hiljuti ja rääkisime sellest. Kusjuures pärast toda ööd on ta väga intensiivselt kontakti otsinud ja kokkusaamist soovinud.

Nüüd kohtusime (päevasel ajal ja täiesti kainena! :D). Saime mõlemad lõuatäie naerda. Minul oli ikka piinlik, aga mehe arvates oli see äge. Lausa nii ütles (nüüd saan ilmselt 50 miinust), et see oli tema selle suve kõige ägedam öö. 😂

Mina olen see, kes ütles, et meestele meeldibki kui naine nö tahab ja on natuke tiirane. Väga tore ju, et nii ka oli 😀 Nagu näha, siis mees oli hoopis vaimustunud. Paraku paljud naised on sellised kompleksides, pahuksis oma keha ja seksuaalsusega ja seetõttu aseksuaalsemad nagu meeste kurtmisest aru olen saanud. Nii et selline vabam ja seksuaalsem naine mõjubki sageli vaimustavalt. Muidugi mitte, kui jääb mulje, et ta kõigiga selline on ja erinevatele meestele pidevalt ligi ajab. Aga enda välja valitud ja meeldiva mehega välja näitamas, et  on ka seksuaalne ja sellest huvitatud, siis see tõstabki pigem meeste huvi ja vaimustust. Räägin lihtsalt enda  kogemustest, kus mehed vaimustuses olnud, et seksuaalne ja ise ka soovin ja huvi tunnen. Enamus naisi ei pidanud sellised olema. Ei ole küll kellelegi ise peale lennanud, aga siiski. Mõne puritaanlikuma ja arema mehe võib tõesti ära hirmutada selline purjus ja natuke kiimas otsa lendav naine.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes ütles, et meestele meeldibki kui naine nö tahab ja on natuke tiirane.

Ja ots käis sees saab miinustamist. Tiirasele ots järgneb.

+2
-4
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 151 kuni 154 (kokku 154 )

Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus