Esileht Ilu ja tervis Kassihaigus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kassihaigus

Postitas:

No kas inimesed ei oska üldse oma marutaudis ja muudes haigustes lemmikloomi kinni hoida või arsti juurde saata? Mingi suvaline tuust tuli minu aeda, ilmselgelt puutus kokku minu kassiga ning andis talle kassihaiguse. Ja nüüd avastasin enda käe pealt ka selle kena punase ringi. Nagu aru saan, siis kreemitama peab väga pikka aega ja mõnel ei kaogi need täielikult ära…

Võite kogemusi jagada

Minu kiisul tekib järjest karvadeta laike juurde ????

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 18:17; 22.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal ei ole olnud, aga tuttaval oli kassihaigus ja väidetavalt ise sai kreemitades 2 nädalaga lahti ja kass sai terveks 2-3 nädalaga, nii et väga hull ei ole. Õnneks inimeselt inimesele ei nakka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hallo, haige kassi kohta öelda, suvaline tuust? Tead, ise oled suvaline tuust.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lapsena ja nii, et juuksed tulid osaliselt ära, pidin mingit kreemi hoidma öösiti peas nii et kile või midagi hoidsin peal, et patja ära ei määriks. Jube aeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmikloomi arsti juurde saata? Kuidas see veel käib? Ütled kassile, et kle ma panin sulle loomaarsti aja, homme kell 10, mine kohale?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hallo, haige kassi kohta öelda, suvaline tuust? Tead, ise oled suvaline tuust.

Jah, ületoidetud kass pulstunud karvaga. Käis ja urises minu kassi peale. Kahjuks ei tea kui kaua ta seal juba olnud oli. Sulle teeb selline asi võibolla nalja aga mul magab õues vankris beebi ka! Miks ma pean oma aiaga ümbritsetud kodus muretsema selle pärast, et ega äkki mõni võõras kass mu lapsele kallale ei hüppa?? Saan aru jah, et jooksuaeg. Lõigake kassid ära ja mure laheneb iseenesest. Kasside koht ei ole keset linnatänavaid, sõiduteesid, koduhoove. Kui vastutustundetud saavad need loomapidajad olla?

Kui sul hulkuva kassi pärast juuksed peast ära kukuks ütleksid ka, et oi, vaene haige kiisumiisu?

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 18:17; 22.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, kassi koht ei ole koduhoovis? Kus ta koht siis on? Äkki tapaks kõik kassid maha?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ületoidetud kass pulstunud karvaga. Käis ja urises minu kassi peale. Kahjuks ei tea kui kaua ta seal juba olnud oli. Sulle teeb selline asi võibolla nalja aga mul magab õues vankris beebi ka! Miks ma pean oma aiaga ümbritsetud kodus muretsema selle pärast, et ega äkki mõni võõras kass mu lapsele kallale ei hüppa?? Saan aru jah, et jooksuaeg. Lõigake kassid ära ja mure laheneb iseenesest. Kasside koht ei ole keset linnatänavaid, sõiduteesid, koduhoove. Kui vastutustundetud saavad need loomapidajad olla? Kui sul hulkuva kassi pärast juuksed peast ära kukuks ütleksid ka, et oi, vaene haige kiisumiisu?

Sa oled ebameeldiv inimene.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoia ise oma tuusti toas kinni.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, kassi koht ei ole koduhoovis? Kus ta koht siis on? Äkki tapaks kõik kassid maha?

Ju ta ikka mõtles, et teiste inimeste koduhoovis. Mulle ka need vabalt peetavad kassid ei meeldi. Samamoodi käib naabri kass muudkui meie aias. Naabri arust okei. Kolm viimast kassi on tal auto alla jäänud, aga ikka ei õpi. Ega kass ju midagi ei maksa, kui uue tahad võtta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmikloomi arsti juurde saata? Kuidas see veel käib? Ütled kassile, et kle ma panin sulle loomaarsti aja, homme kell 10, mine kohale?

Keegi on sellele lollile plämale veel plussi ka pannud. Kas sa ise tõsimeeli arvad, et loomad lähevad ise arsti juurde? Lapski saab ju aru, et peremees vastutab oma looma tervise eest ja peab ta arstile viima, kui loom on haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Marutaudis 😀 😀 😀

Tundub, et hoopis teemaalgataja on marutaudis, et sedasi perutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kassihaigus