Esileht Kodunurk Kassile kraapimispuu tegemine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kassile kraapimispuu tegemine

Postitas:

Poest ostetud kraapimispuu sai nii ära kraabitud, et nüüd uut vaja.

Lugesin netist, et kes ise teinud, katavad puu tüve ikka selle ehitusköiega või tugeva mööbliriidega. Aga kas kassid lihtsalt puutüve ei hakka kraapima? Mul alus olemas, kuhu peale see püsti panna.
Ja mis puu neile rohkem meeldida võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et paljas puu jääb liiga kõva kassidele. Meie oma tegi hädise njäu kui ta puu külge panime. Aga kui kerisime selle jämeda köie ümber, siis nüüd lammutab mõnuga. On maast laeni ja mööbel on pärast posti panekut armu saanud kassi käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorega puud kraapis minu kass küll mõnuga, esialgu tekkis palju pudi, aga hiljem enam mitte. Oli mingisugune lehtpuu, mis sai püsti pandud kuivamata. Maal kass teritab küüsi kõigi viljapuude ja remmelga vastu, lepad ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 00:10; 11.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kassid on sellised fruktid, kes õues kraabivad puid mõnuga, aga toas….eiei, mitte mingil juhul. Ma ise kahtlustan, et puuhalg on selline, mis paigast ära liigub ja kass ei saa ennast täispikkuses sinna välja sirutada kraapimiseks. Ja mingit meetrikõrgust tammekändu ma ka endale tuppa ei taha. Mul isasel kassil on ikka väga palju jõudu, kui kraapima hakkab, siis nihutab tugitooli ka paigast ära, rääkimata küünejälgedest. Väga suur kass on lihtsalt.

Sestap, sidusin ka köied ümber trepi käsipuude, üles ja alla. Seal kraabivad hea meelega. Käsipuu on topeltkõvasti kinnitatud mehe poolt, sellest nad jagu ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kassi kraapimispuu oli esikus seina küljes kinni võtmeriiuli ja nagina, ca 160 cm kõrge otsast mitmeharuline. Nägi hea välja ja kass jättis kõik muu kodus rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 00:10; 11.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Kassile kraapimispuu tegemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.