Esileht Kodunurk Kastiilia seep ehk oliivõliseep – kas kasutate ja milleks?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kastiilia seep ehk oliivõliseep – kas kasutate ja milleks?

Postitas:
Kägu

Mu laps sai poest kastiilia seebi testri ja internet ütleb, et see olevat üks imetabane vahend, mis kõlbab nii ihu kui kodu harimiseks. Iseend saab pealaest jalatallni pesta, pesu ka, samuti kõiki pindu, WC, vannituba, koguni hammaste pesuks ja habemeajamiseks pidi kõlbama. Neid viimaseid ma tõesti proovida ei soovi, aga sooviks teada, kas kellelgi on selle seebiga kogemusi. Milleks kasutate, mis vahekorras lahjendate, kas lisate veel mingeid muid koostisaineid?
Ma tean omast käest, et juukseid pesta siiski ei kõlba, sest see on ikkagi seep ja seep teeb juustega teadagi mida…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tõin neid Kreekast palju, midagi erilist ei tee sellega, pesen ennast. Eks iga seebiga saab teha kõike seda, mida sa nimetasid, teine asi on see, et milleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesen oliivõliseebiga juukseid ja ihu, raseerin, reisil pesen ka ihupesu sellega. Positiivne on see, et mul kadus täiesti ära rasune kõõm ja niisutavaid kehakreeme enam ei vaja, reisidel ei kannata enam tupeseene vaevusi. Seebiks on reisilt soetatud 50 sendine Papoutzanis.
See seep ei sobi blondeeritud juuksele, muudab takuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin kord ühe imeodava rohelise oliivõliseebi – jessas, kuidas see haiseb. Ma ei tea, kas oliivõliseebid on kõik sellised või räägib teemaalgataja millestki muust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin kord ühe imeodava rohelise oliivõliseebi – jessas, kuidas see haiseb. Ma ei tea, kas oliivõliseebid on kõik sellised või räägib teemaalgataja millestki muust?

Klassikalisel Kastiilia seebil on kindel retsept ja ainus õli, mida kasutati, oligi oliiviõli, ei mingeid lõhnaaineid ega teisi õlisid.
Tänapäeval on lubatud mingi protsent ka muid eeterlikke õlisid, seebile antakse parem lõhn.
Ainult oliiviõlist seepe toodetakse igal maal, kus vähegi oliivipuid kasvab ja neil pole meeldivat lõhna tõesti, aga sobivad hästi nt laste nahale.
Ma ka vanasti tõin reisidelt ikka mõne puhta oliiviõli baasil seebitüki või kreemi kaasa, mõni neist haises nagu nõudepesulapp… Nüüd vaatan, et natuke mõnd muud looduslikku õli oleks ka sees, lõhna pärast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No roheline (st külmpressitud) oliiviõli haisebki, ilusamalt öeldes lõhnab spetsiifiliselt oliiviõli järele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kreeka reisilt on mõned seebid. Aga kuna see haiseb tõesti veidralt, ei ole veel kasutust leidnud.
Küll aga ostsin ma sealt kaasa ühe õliiviõli kehavõi, mis oli koos granaatõunaga. See oli küll super toode. Aimatav oliivi lõhn oli aga ei häirinud. Naha jättis mõnusalt siidiseks. Kahju lausa, et ma rohkem ei ostnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll aga ostsin ma sealt kaasa ühe õliiviõli kehavõi, mis oli koos granaatõunaga. See oli küll super toode. Aimatav oliivi lõhn oli aga ei häirinud. Naha jättis mõnusalt siidiseks. Kahju lausa, et ma rohkem ei ostnud.

Kui sul on purk alles, siis guugelda firmat, paljut Kreeka kosmeetikat saab ka tellida. Ma samamoodi ostsin ühest suvalisest Kreeta putkast näokreemi, häda oli käes ja müüja soovitas – eeslipiima ja oliiviõliga 🙂 See osutus parimaks asjaks, mida mu nägu iial tundnud on. Leidsin netist üles ja tellisin juurde nende teisigi asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul on purk alles, siis guugelda firmat, paljut Kreeka kosmeetikat saab ka tellida. Ma samamoodi ostsin ühest suvalisest Kreeta putkast näokreemi, häda oli käes ja müüja soovitas – eeslipiima ja oliiviõliga 🙂 See osutus parimaks asjaks, mida mu nägu iial tundnud on. Leidsin netist üles ja tellisin juurde nende teisigi asju.

Kahjuks ei ole, aga ma mäletan, milline see potsik välja nägi. Pidin kunagi googeldama, kui hakkas otsa saama aga tuulepea nagu ma olen, unustasin ära.

Aga aitäh, et meelde tuletasid. Googeldasin ja leidsin kohe õige asja. Nüüd tuleb vaid süveneda, kust ma selle Soome tellida saan.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Kodunurk Kastiilia seep ehk oliivõliseep – kas kasutate ja milleks?