Esileht Pereelu ja suhted Kasuisa probleemid lapsega

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kasuisa probleemid lapsega

Postitas:

Teemaalgataja ju kirjutas, et laps on 8-aastane. Laps ei maga nende voodis, vaid diivanil.

Teemaalgataja kirjutas, et mees on ainult paar korda lapse nende ühisesse voodisse magama lubanud, aga kuna laps kardab ja üksi magada ei julge, magab ema temaga koos diivanil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.09 21:19; 07.09 18:17; 07.09 18:34; 08.09 01:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sulle endale meeldiks, et sinu eksmees oma eelmisest kooselust saadud lapsega peale teie lahkuminekut su vanemate juures käiks?

Sa ei küsi küll minult, aga minul isiklikult poleks selle vastu midagi. Minu eksmees käis aastaid pärast meie lahutust mu emal külas – ka oma uue abielu lapsega. Aitas siin-seal majapidamises, pani lambi lakke või vahetas kardinaid. Sõid, ajasid juttu. Kuna mina ette teatamaat ema juures ei käinud, siis me ka iial kokku ei sattunud. Mul polnud selle vastu vähimatki. Kahe inimese omavahelised suhted ei puuduta mind. Kui nemad hästi läbi saavad ja neil on teineteisega huvitav, siis kuidas peaks nende sõprust takistama see, et ühe tütar oli kunagi teise abikaasa. Kuidas see mind peaks häirima, see ei puutu enam kuidagi minusse.

Ka minu vanima tütre ex-elukaaslane käib seni paar korda aastas meil külas. Helistab ette, et tuleb läbi või helistame meie sünnipäevaõnnitlustega. Lõpuks nad olid klassikaaslased, sõbrad ja hiljem partnerid enam kui 15 aastat. Me teame seda poissi väga palju aastaid. Tema jalad on meie söögilaua all olnud sadu kordi, kui ta tütre sõbrana juba umbes 9-10-aastasena hakkas sageli meil mängimas käima.

Nüüd toob mingit pisinänni, istume, ajame juttu. Teinekord mu mees käib temaga saunas, kui saun niikuinii küdemas. Oleksin väga imestunud, kui mu tütar tuleks seda keelama. Kuidas puutuvad meie külalised meie mujal elavasse tütresse ja mis oleks tema õigus valida, keda me külla kutsume? Muidugi ta ka ei üritagi seda teha, mis tal sellest (nagu ta ise ütleb). Korraga me neid ei kutsu ja exiga meie tütrest üldse ei räägi, tavaliselt mitte sõnagi. Tütrele, kui just jutuks ei tule, me oma külalisi üles ei loe niikuinii, seega ei raporteeri ka ta exi külaskäike. Ega meie ju lahku ei läinud, nemad läksid.

Sinu olukorras on selline lahendus täiesti loogiline, aga sinu olukord ei ole ju sarnane teemaalgataja olukorraga. Tema ja mehe suhe on algusest peale konfliktne olnud ning mehel on tekkinud trots tema poja suhtes. Mees on selge sõnaga välja öelnud, et kui nad lahku lähevad, ei ole naisel tema vanemate juurde enam asja. Sinu näite puhul on mõlemal juhul tegemist pika ühise ajalooga, teemaalgataja puhul on küsimus natuke vähem kui neljas aastas.

Minu eksmees oli vägivaldne, lõpuks läks asi päris koledaks kätte ja põgenesin ilma midagi kaasa võtmata keset ööd. Mu vanemad teadsid ainult väikest osa sellest, mis toimus ja toimunud oli ning rohkemaga ma neid ka vaevata ei tahtnud, püüdsin lihtsalt oma eluga edasi minna. Eks aga võttis sellise taktika, et hakkas mu vanematel pidevalt külas käima, rääkis kui murtud mees ta ilma minuta on ja ühtlasi tegi vanematele kingitusi ning aitas, milles vaja. Minu jaoks oli see väga raske aeg.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.09 21:19; 07.09 18:17; 07.09 18:34; 08.09 01:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et lapsel on mingi tõsine hälve…

Mulle tundub, et sul endal on tõsine hälve. Kurat, me räägime 8ˇaastasest lapsest, kellel on hirmud ja ta kardab üksi magada ja sina, täiskasvanud inimene, tuled last hälvikuks tembeldama. Täiesti haige värk. Ausalt!
Mul olid veel kümne aastaselt hirmud ja ronisin ema-isa voodisse magama. Hoidke oma lapsi, mitte ärge tõrjuge neid eemale, kui nad kardavad või lähedust vajavad.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et lapsel on mingi tõsine hälve…

Mulle tundub, et sul endal on tõsine hälve. Kurat, me räägime 8ˇaastasest lapsest, kellel on hirmud ja ta kardab üksi magada ja sina, täiskasvanud inimene, tuled last hälvikuks tembeldama. Täiesti haige värk. Ausalt!

Mul olid veel kümne aastaselt hirmud ja ronisin ema-isa voodisse magama. Hoidke oma lapsi, mitte ärge tõrjuge neid eemale, kui nad kardavad või lähedust vajavad.

Ma ka tegelikult ei saa aru, mis kohutavad hirmud oma kodus elaval 8-aastasel olema peaksid. See ikka ei ole tõesti normaalne. Ja kui sul lausa 10-aastaselt hirmud olid, nojah siis..ei suuda kommenteerida. Normaalne see ei ole, kui laps on oma kodus.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kole lugu kui sul veel 10 aastaselt hirmud olid. Aga antud olukorras peakski ema tegelema lapse hirmudega ja LAPSEGA psühholoogilt abi otsima.
Kuskil muide ei olnud kirjutatud, et mees niisama karjuks lapse peale. Kirjas oli, et kui laps meest veidral viisil äratas, siis mees karjus. Ja kui keegi une pealt su nägu näppima tuleb, siis enamik vist röögataks ehmatusest…
Ema peaks välja uurima kust lapsel reaalselt hirmud on tulnud ja välistama, et laps on uuele mehele armukade. Vähem kui 4 a koos olnud paar on suht värske. Kus on lapse isa ja milline on tema roll praeguseks?
Äkki ema nt tõrjub oma eksi ja laps tunneb hoopis oma õigest isast puudust?
Võimalusi on mitmeid ju.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 14:17; 07.09 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad selle mehega elada, siis las laps läheb oma isa juurde elama.

Lapse isa uus naine hüppab sellise asja peale kindlasti rõõmust lakke.

Kust te küll nii geniaalseid soovitusi võtate???

Miks arvatakse, et uued naised on vastu? Mina lapse isa uue kaaslasena küll midagi negatiivset selles ei näe, kui mingil põhjusel mehe laps püsivalt meile peaks kolima. Niikuinii on ta igal ajal teretulnud. Pigem kahtlen, kas laps ise rõõmust lakke hüppaks, kui teda nagu hüpiknukku ühest kohast teise saadetakse ilma tema enda soovidega arvestamata.

Uusi naisi on erinevaid. Mina näiteks ei oleks nõus võtma mehe last meie koju elama. Asjade omavahelise selgeksrääkimise küsimus. Ma julgustaks kõiki nn uusi naisi asju välja ütlema ja enda ja oma kodu õiguste eest seisma. Mees, kes austab oma naist ja ühist kodu, ei too ju ometi vastu naise tahtmist sinna elama kedagi, kes sinna ei kuulu. Arvamusi on muidugi erinevaid, aga meie peres on nii.

Aga kui su mehe lapse ema ära sureb? Siis laps lastekodusse?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ju kirjutas, et laps on 8-aastane. Laps ei maga nende voodis, vaid diivanil.

Teemaalgataja kirjutas, et mees on ainult paar korda lapse nende ühisesse voodisse magama lubanud, aga kuna laps kardab ja üksi magada ei julge, magab ema temaga koos diivanil.

Jah, kirjutas küll, kas väitsin vastupidist või milles asi?
Selle koos elatud peaaegu 4 aasta jooksul (mille algul võis laps olla nt 5-aastane) on laps võinud ema juures voodis magada kaks korda, ülejäänud kordadel on nad diivanile kolinud. Võib-olla mõnes elamises on diivan magamistoas voodi kõrval, aga enamasti on see siiski elutoas, nii et mingit mehe privaatsust ei sega. Lapse toas ei maga ema ilmselt seetõttu, et lapsel ongi lapse voodi, kuhu kahekesi ei mahu (või polegi lapsel oma tuba).

Üldiselt, kui inimene just üksi ei ela, siis ta ei röögata selle peale, et keegi nägu puutus. Röögib siis naise peale ka, kui see öösel vastu puutub?
Mulle paistab küll, et see mees kakub igast asjast tüli üles ja on paras närvipundar, joomisviga ka veel kallal.
Siin süüdistatakse 8-aastast, kes öösel üksi magada kardab, aga mis probleem mehel on, et mõni öö üksi magatud ei saa ja kohe tüli majas, kui ema lapse juures on.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 00:18; 07.09 14:50; 07.09 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ei ole kordagi ühisesse voodisse roninud lugege ilusti vaid on elutuppa diivani peale kuhu ka ema tuleb et ta ei pea üksi olema.Kasuisa ärkab ka yles ja pahandab ja kisab.
Kas see on ok?
Ei ole ju

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.09 09:50; 06.09 12:54; 06.09 22:39; 07.09 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siis tulebki tegeleda sellega, et miks laps üksi magada ei suuda. Kas sellel on põhjus või on tegemist lihtsalt harjumusega emaga koos magada? Kumbki variant pole ju päris normaalne ega jätkusuutlik, ei see kui kõik kolmekesi suures voodis magavad ega ka see kui naine lapsega diivanil ja mees magamistoas magavad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.09 21:19; 07.09 18:17; 07.09 18:34; 08.09 01:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhahaa, kus käod on siin analüüse kirjutanud… Laps on väikesena üle elanud vanemate lahkumineku, asemele toodi mingi võõras mees, kes joob, karjub ja ähvardab, et maale ei saa, st lubab lapselt ära võtta midagi meeldivat. Huvitav-huvitav tõesti, mis sa arvad, teemaalgataja, miks su laps öösiti kardab?
Ja sulle endale ei tundu imelik, et juba etteruttavalt lahkuminekust räägitakse?
Palun, siin on sulle veits helpi, mida sa needid: korja oma eneseväärikuse riismed kokku ja korista see mees oma elust minema. Ja nüüd sulle eriti oluline point: uut jorssi ära asemele sebi, kasvata oma last ja paku talle turvatunnet.
Juu aar velkam.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uusi naisi on erinevaid. Mina näiteks ei oleks nõus võtma mehe last meie koju elama. Asjade omavahelise selgeksrääkimise küsimus. Ma julgustaks kõiki nn uusi naisi asju välja ütlema ja enda ja oma kodu õiguste eest seisma. Mees, kes austab oma naist ja ühist kodu, ei too ju ometi vastu naise tahtmist sinna elama kedagi, kes sinna ei kuulu. Arvamusi on muidugi erinevaid, aga meie peres on nii.[/quote]

Teie peres? Mehe laps on ka tema pere. Aeg teeb oma töö ja mingi aeg tuleb sulle kõik see, mida oled mehe lapsele teinud, kuidagi tagasi. Ringiga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käime oma eksväimehel külas ja eksväimees suhtleb ka meiega. Väga pikalt elasid tütrega koos, oma inimene ja lahku läksid sõpradena. Samuti suhtlevad minu vanemad venna eks ämma ja äiaga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 17:05; 10.09 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on mõnel naisel nii hirmsasti mehe lõhna majja vaja, olgu see mees missugune tahes, peaasi, et on mees. Mina elan küll oma laste isaga kenasti koos, aga kui peaks juhtuma, et elud lähevad lahku, siis ei tule küll ükski uus mees mulle ütlema, kus minu laps magada võib või kui kaua nutiseadmes istuda võib. Minul oleks suhted lastega tähtsamad kui uue mehega. Lisaks tundub mulle, et teemaalgataja elukaaslasel ei ole närvid päris korras. On ka meie peres olukord, kus keegi jääb diivanile tukkuma ja kui lapsed oma mürgeldamisega või seljas elamisega üles ajavad, ei tule pähegi karjuma hakata. Jumala eest, naine, seisa oma lapse eest, kui sa seda praegu ei tee, kasvab su lapsest üks õnnetu, katkine ja (sinus) pettunud hing.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on mõnel naisel nii hirmsasti mehe lõhna majja vaja, olgu see mees missugune tahes, peaasi, et on mees.

Põhjus võib olla majanduslik. Kaks sissetulekut on ikka rohkem kui üks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kasuisa probleemid lapsega