Esileht Tööelu, raha ja seadused. käsundusleping ja dekreet

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: käsundusleping ja dekreet

Postitas:

Olen ühel töökohal töölepinguga ja teisel käsunduslepinguga.
Ametlikult jään dekreeti veebruari keskel. Töölepinguga kohas võtan enne ka puhkuse välja. Käsunduslepinguga kohas mul puhkuse õigust ei ole, leping lõpeb siis, kui lihtsalt enam ei soovi töötada. Leppisin kokku, et annan oma tööülesanded seal üle alates 1.veebruarist, mis tähendab siis, et leping lõpebki 31.jaanuariga ära. Kui mul aga nüüd dekreet algab (veebr keskel), kas siis dekreedilehte ega üldse mingeid dokumente sinna töökohta enam viima ei pea (kuna leping on ju nagunii lõppenud)? Kas ma dekreedirahasid ikka saan? Või mismoodi see käib? Aitäh, kes aidata oskab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 18:27; 18.01 22:18; 19.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kohta, kus sul on leping lõppenud ei vii mingeid dokumente, ammugi mitte sünnituslehte(dekreedilehte).

Sünnituslehe viid töökohta, kus töötad töölepinguga.

Sünnitushüvitise(dekreediraha) arvutab Haigekassa, saades andmed Maksuametist sinu eelmise kalendriaasta sotsmaksustatud töise tulu kohta kõigist töökohtadest kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, kohalik!
Kas peaksin ka siis jälgima, et info selle lepingu lõppemisest jõuaks ilusti ja õigel ajal Haigekassasse? Et näiteks kui pole näha, et leping lõppenud, siis võidakse arvata, et töötan endiselt ja nii jään veel dekreedirahadest ilma…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 18:27; 18.01 22:18; 19.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigekassat ei huvita info lepingu lõppemisest.

Haigekassal tekiks küsimused, kui sulle sügaval dekreedi ajal (n dekreedi III kuul) laekuks midagi märkega töötasu. Vastavad andmed saavad nad hoopis Maksuametist.
St
ei vaadata lepingute lõppemisi ega peatamisi vaid ainult seda, ega sulle dekreedi aja eest(kuupäevast kuupäevani) töötasu ei maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, suur aitäh! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 18:27; 18.01 22:18; 19.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. käsundusleping ja dekreet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.