Esileht Ilu ja tervis Kasutab keegi serotoniini tablette?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kasutab keegi serotoniini tablette?

Postitas:
Kägu

Kas keegi kasutab lisaks serotoniini tablette, mida saab osta apteegist käsimüügist? Toimivad ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liba teema, milleks kasutada serotiniini?

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Liba teema, milleks kasutada serotiniini?

Miks liba teema? Kui sa teaks, milleks serotoniin on, siis sa ei kirjutaks et liba teema ja milleks seda kasutada 🙂

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti apteekides on toidulisandid kehva kvaliteediga ja kallid. Missugust mõtled, missugused on lisaained jne. Tavaliselt ma otsiks iherb.comist vastavaid toidliseandeid, loeks koostisi ja uuriks reviewdest, kes mille vastu on kasutanud ja kas aitas ka. Olen kasutanud 5-HTP, ei saa öelda, et midagi erilist oleks märganud. Serotoniinitabletid aiavad ka unerütmi vastu, kui otse melatoniini ei taha kasutada, ja paljut veel.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti apteekides on toidulisandid kehva kvaliteediga ja kallid. Missugust mõtled, missugused on lisaained jne. Tavaliselt ma otsiks iherb.comist vastavaid toidliseandeid, loeks koostisi ja uuriks reviewdest, kes mille vastu on kasutanud ja kas aitas ka. Olen kasutanud 5-HTP, ei saa öelda, et midagi erilist oleks märganud. Serotoniinitabletid aiavad ka unerütmi vastu, kui otse melatoniini ei taha kasutada, ja paljut veel.

Jah, mul on unega nagu hästi, pigem sooviks kerget ja algavat depressiooni tagasi pöörata sellega. Iherbi lehega olen tuttav, sealt ma panin juba toote ostukorvi, aga mõtlesin et igaks juhuks uurin, kuidas teistel selle kasutamisega on kogemused 🙂

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, mul on unega nagu hästi, pigem sooviks kerget ja algavat depressiooni tagasi pöörata sellega. Iherbi lehega olen tuttav, sealt ma panin juba toote ostukorvi, aga mõtlesin et igaks juhuks uurin, kuidas teistel selle kasutamisega on kogemused 🙂

proovi nervostrong intensive, aitab päris hästi

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa hakkas huvitama misasi siis on see kiidetud “serotoniinitablett” iherbist, mis on oluliselt kvaliteetsem, kui meil turulolevad toidulisandid. Palun vaadake tootenimest kaugemale (nt koostist) ja tehke endale selgeks mis on serotoniin.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ka sobib 5-HTP, ei lase nii nutuseks minna.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ka sobib 5-HTP, ei lase nii nutuseks minna.

Mitu mg on 5 THP?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel võtan 100mg, olen ka võtnud 200mg. Tellin iherbist. Mulle sobib ainult hommikune võtmine, teeb erksamaks nats ja pea selgemaks. Aga see on individuaalne. Mõnele sobib õhtune, et paremini magaks.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kunagi proovisin neid looduslikke, aga ei toiminud. Nüüd võtan antidepressante.

0
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ilu ja tervis Kasutab keegi serotoniini tablette?