Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kasutajate E-maili kontode ülevaatus ja puudulike andmetega kontode blokeerimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )

Teema: Kasutajate E-maili kontode ülevaatus ja puudulike andmetega kontode blokeerimine

Seoses viimase uuendusega ja muutusega “Teata ebasobivast” funktsioonis võtab Perekool.ee vaatluse alla kasutajate e-maili aadressid.

Igal kasutaja peab olema toimiv meiliaadress portaali kasutamiseks.

Sellega seoses blokeerime Perekooli portaalist kasutajad, kes kasutavad ühekordseid (ajutisi) e-maile.

Oleme teadlikud, et kasutatud on ühekordseid postkaste, et mööda hiilida blokeeringutest, mida on mõned kasutajad siit portaalist saanud.

Kasutajatel on võimalus üle vaadata oma seaded oma profiilist: Perekool.ee logo kõrval oma kasutajanimi –> Kasutajaandmed

Palun kontrollige üle, et teie kasutajal oleks toimiv ja eksisteeriv e-mail.

On suur hulk kasutajaid, kellel on meiliaadressi domeen valesti kirjutatud või e-mail puudu.

+4
-40
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vastavalt GDPRile ja isikuandmete kaitse seadusele võib andmetöötleja koguda üksnes neid andmeid, mis on vajalikud. Kui ma loon ühekordse e-posti aadressi selleks, et teha foorumisse registreering, siis mille jaoks teil tegelikult seda toimivat aadressi vaja on pärast registreeringut?

+67
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 18:38; 22.07 20:37;
To report this post you need to login first.

Toimiv e-mail on aluseks, et oleks võimalik kommunikatsioon kasutaja ja portaali vahel. Teated kasutaja blokeeringutest, teated ebasobivatest kommentaaridest.

Toimiva e-mailita pole võimalik parooli meeldetuletus, andmete kustutamine portaalist, mis vastavalt Perekool.ee privaatsuspoliitikale toimub kasutades registreeritud e-maili.

Ajutiste e-maili postkastide all mõtleme erinevaid teenuseid, mis pakuvad meile, mis kestavad 10 minutit, tund, 24 tundi jne.

+7
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelik põhjus on ikka see, et perekoolilt nõutakse andmeid välja laimamise kohtuasjades? Muus osas suur hulk kasutajaid ehk polegi huvitatud kommunikatsioonist portaali haldajatega – ajutise postiaadressi kasutaja teab ju isegi, et parooli meeldetuletust ta endale tellida ei saa. Teate kasutaja blokeeringust ja muud portaali teated saab vabalt hüpikaknasse seadistada sisselogimisel kuvamiseks. Lähete väga ebaproprtsionaalselt invasiivseks andmete nõudmisega. Ae, proua õiguskantsler?

+53
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 18:38; 22.07 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siin keskkonnas ajast, mil foorumis polnud veel mitte ühtegi postitust. Kasutan tänaseni sama nime. Tol ajal ei olnud veel registreeritud kasutajaid, polnud mingeid blokeerimisi ega olnud selleks vajadustki.
Aga selle 1998. aastal loodud mailiaadressi kontole ma enam sisse ei pääse pärast hot keskkonna online.ee-ks muutumist. Seal on ilmselgelt mingi süsteemiviga. Parool enam ei toiminud ja ka muud lähtestamise andmed sest minu salaküsimus on ema neiupõlvenimi ja seda ma ju ei saa unustada. Telia saadetud meilidele lihtsalt ei vastanud.

Ja ma ei soovi e-maili siin muuta! Seda enam, et ma ei soovi ka mingit kommunikatsiooni siinsete modedega, kes oma ebakompetentsust on nii ehedal moel tõestanud. Kõik ilmselt ei ole ühe vitsaga löödud aga piisab sellest tõrvatilgastki!

Kui tõesti on nii hull vajadus inimesi siit blokkida, no laske siis pealegi käia! Järelikult ei ole te neid inimesi väärt.

+60
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 06:31; 12.08 03:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siin keskkonnas ajast, mil foorumis polnud veel mitte ühtegi postitust. Kasutan tänaseni sama nime. Tol ajal ei olnud veel registreeritud kasutajaid, polnud mingeid blokeerimisi ega olnud selleks vajadustki.

Aga selle 1998. aastal loodud mailiaadressi kontole ma enam sisse ei pääse pärast hot keskkonna online.ee-ks muutumist. Seal on ilmselgelt mingi süsteemiviga. Parool enam ei toiminud ja ka muud lähtestamise andmed sest minu salaküsimus on ema neiupõlvenimi ja seda ma ju ei saa unustada. Telia saadetud meilidele lihtsalt ei vastanud.

Ja ma ei soovi e-maili siin muuta! Seda enam, et ma ei soovi ka mingit kommunikatsiooni siinsete modedega, kes oma ebakompetentsust on nii ehedal moel tõestanud. Kõik ilmselt ei ole ühe vitsaga löödud aga piisab sellest tõrvatilgastki!

Kui tõesti on nii hull vajadus inimesi siit blokkida, no laske siis pealegi käia! Järelikult ei ole te neid inimesi väärt.

🙂 . Selline on elu! Tähendab lumehelbekesed sündisid siiailma juba rohkem kui 35a tagasi.

+4
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Väga naiivne on arvata, et kui inimesel on e-mail registreeritud, siis see ongi võti selle kasutajaga suhtlemiseks. Kui keegi ei taha suhelda, siis ta ei vasta meilile.
Mul endal on siin konto loomise ajal kasutuses olnud meiliaadress, mida ma juba ammu enam ei kasuta ja parool on ka meelest läinud.
Ma isegi ei tea, kas see mailiteenust pakkuv portaal enam eksisteerib.
Loodetavasti peilitakse see välja, et see aadress pole enam kasutusel ja kustutatakse mu konto ära. Olen ise üritanud oma kasutajakontot kustutada, aga vabadust oma kontot ise kustutada siinsel kasutajal kahjuks pole.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka sellepärast nii tehtud, et kui kommentaar ei ühti üldise peavoolu idoloogiaga, siis on kohe hea inimene korral kutsuda. Nagu vanasti Vene ajal, võeti kohe korrale.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 07:48; 26.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka sellepärast nii tehtud, et kui kommentaar ei ühti üldise peavoolu idoloogiaga, siis on kohe hea inimene korral kutsuda. Nagu vanasti Vene ajal, võeti kohe korrale.

Lisaks muudetakse nö ebasobivad kommentaarid kommenteerijale endalegi nähtamatuks. Mis kasu see annab, kui sa ei saa üle vaadata, et milline su kommentaar kellelegi ei meeldinud?

Põhimõtteliselt võiks siit kustutada 1/3 kommentaare, sest sageli juhtub, et need pole otseselt teemasse.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 11:59; 26.07 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan, et seda kleepsuteemat moded jälgivad, seetõttu küsin siin. Mul on mitu küsimust, milledele vastuseid ma siin Perekoolis kusagilt lugenud ei ole.
1.Kas teavitus meilile tuleb iga üksiku mittesobivaks märkimise puhul või peab neid märkimisi olema teatud hulk, et saaksin hoiatusmeili?
2.Mis juhtub, kui teavituse saanud kasutaja ei reageeri? (ei muuda postitust). Kas: ei juhtu midagi/saab 48h pärast uue hoiatuse/blokeeritakse? Veel mingi variant?
3.Kui vanu postitusi saab märkida ebasobivaks? Kas on mingi ajapiir? Kas moded eeldavad, et kui minu näiteks 2a tagasi tehtud postituse keegi praegu märgib ebasobivaks, et ma siis pean 48 tunni jooksul oma postkastis seda teavitust märkama?
4.Mis mõtet on postitise minupoolsel muutmisel, kui sellega ei kaasne postituse tsiteeringu kadumist? Postitus jääb sel juhul ju teemasse alles tsitaatidena? Niimoodi kustutada, et ka tsiteeringud kustuvad, saavad ju ainult moded?
5.Milline mehhanism kontrollib, kas ebasobivaks märkimine on põhjendatud või mitte? Näiteks otsustan ma ühel päeval, et märgin naljaviluks kõik postitused ebasobivateks. Kogu Perekooli, kõikide kägude kõik postitused. Ja peale minu teeb seda veel 10 või 100 kasutajat. Mis siis saab? Kas keegi/miski haldab seda segadust ja mil moel?
Palun vastuseid, ma oletan, et portaali kasutajatel on õigustatud huvi saada neile küsimustele vastused.

+34
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 27.07 17:44; 29.07 10:24; 04.08 12:19; 09.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.Milline mehhanism kontrollib, kas ebasobivaks märkimine on põhjendatud või mitte?

Seda oskan mina vastata. Keegi ei kontrolli. Sain hoiatuse, et olen teinud teema mis on juba olemas. Oli jah teise sõnastusega teema sama probleemi kohta, aga minu teema oli varem tehtud ja sellele vaatamata sain mina VIGASES KEELES hoiatuse. VÄGA SOLVAV.

Ilmselt on eesmärgiks, et üksteise peale kaebamistega teeme sellele foorumile ise lõpu peale. Pole kasutajaid, pole probleemi.

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 20:22; 27.07 21:10; 28.07 01:08; 01.08 16:22; 06.08 18:48; 13.08 17:09; 26.08 14:27; 30.08 17:46; 03.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes 10 erinevat aktiivset meiliaadressi ja mul pole aimugi, millise ma neist perekoolis olen üles andnud. Ning teiseks pole mul absoluutselt mitte mingit kohustust neisse postkastidesse iga päev vaadata, enamikku Kiikan kord poole aasta jooksul. Igapäevasuhtluseks kasutan ametkondlikku meiliaadressi, mida ma suvalistele saitidele ei jaga. Huvitav, mida pk selle teadmisega peale hakkab.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 22:40; 25.07 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan, et seda kleepsuteemat moded jälgivad, seetõttu küsin siin. Mul on mitu küsimust, milledele vastuseid ma siin Perekoolis kusagilt lugenud ei ole.

1.Kas teavitus meilile tuleb iga üksiku mittesobivaks märkimise puhul või peab neid märkimisi olema teatud hulk, et saaksin hoiatusmeili?

2.Mis juhtub, kui teavituse saanud kasutaja ei reageeri? (ei muuda postitust). Kas: ei juhtu midagi/saab 48h pärast uue hoiatuse/blokeeritakse? Veel mingi variant?

3.Kui vanu postitusi saab märkida ebasobivaks? Kas on mingi ajapiir? Kas moded eeldavad, et kui minu näiteks 2a tagasi tehtud postituse keegi praegu märgib ebasobivaks, et ma siis pean 48 tunni jooksul oma postkastis seda teavitust märkama?

4.Mis mõtet on postitise minupoolsel muutmisel, kui sellega ei kaasne postituse tsiteeringu kadumist? Postitus jääb sel juhul ju teemasse alles tsitaatidena? Niimoodi kustutada, et ka tsiteeringud kustuvad, saavad ju ainult moded?

5.Milline mehhanism kontrollib, kas ebasobivaks märkimine on põhjendatud või mitte? Näiteks otsustan ma ühel päeval, et märgin naljaviluks kõik postitused ebasobivateks. Kogu Perekooli, kõikide kägude kõik postitused. Ja peale minu teeb seda veel 10 või 100 kasutajat. Mis siis saab? Kas keegi/miski haldab seda segadust ja mil moel?

Palun vastuseid, ma oletan, et portaali kasutajatel on õigustatud huvi saada neile küsimustele vastused.

Oma eelmise teavitusega pk ju deklareeris, et nemad enam kasutajate vahelisse diskussiooni ei sekku. Järelikult ei tohiks nende hoiatusmailide peale absoluutselt mitte midagi juhtuda, mis omakorda tähendab seda, et hoiatustel pole absoluutselt mingit mõtet.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 22:40; 25.07 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli teade kasutajatingimuste rikkumise kohta.
Rikutava punkti number on ilusti kirjas.
Kahjuks annab kasutajatingimuste leht vea. Kas teil samuti?

https://perekool.ee/artiklid/toimetus/kasutajatingimused/

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 11:59; 26.07 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule teatas, et vaadaku ma 48 tunni jooksul teema üle, ei ole õiges alamfoorumis, muidu … Vaatasin üle, täiesti õiges foorumis. Aga ega 48 tunni pärast midagi ei juhtunud ka.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 16:09; 27.07 23:54; 28.07 01:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal need toimivate meiliaadressideta kontod siis ära blokitakse?

Vaatasin oma kasutajaandmeid ja tõdesin, et ka mul on seal meiliaadress, mida ma pole vist oma kolm aastat avanud ja parooligi ei mäleta.

Siit küsimus: kui pikk on see aeg, et andmeid uuendada, ilma, et konto kaoks?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 16:00; 29.07 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna täna on esmaspäeva õhtu, siis võib ilmselt järeldada, et moded sellele teemale reagaeerida ei kavatse.
Järelikult jääb vastuseta põhiküsimus: mis juhtub, kui kägu ‘ebasobivaks märkimisele’ ei reageeri? Järeldame, et ei juhtu mitte midagi? Võib vabalt jätta reageerimata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 27.07 17:44; 29.07 10:24; 04.08 12:19; 09.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma eelmise teavitusega pk ju deklareeris, et nemad enam kasutajate vahelisse diskussiooni ei sekku. Järelikult ei tohiks nende hoiatusmailide peale absoluutselt mitte midagi juhtuda, mis omakorda tähendab seda, et hoiatustel pole absoluutselt mingit mõtet.

Muidugi on! Kui kasutaja on rumala peaga oma päris meilikonto pannud, siis juhul, kui sa mõne tema postitusega nõus ei ole, siis saad mõnuga spämmata. Saan aru, et sama kasutaja saab saata teavitusi sama postituse kohta ka, vähemalt erinevate punktide vastu eksimist välja tuua. Nii saab ründe ohver hunniku ebameeldivas ähvardavas toonis kirju isiklikku postkasti, ründaja aga itsitab pihku. Isegi kui postitus mitte ühegi toodud reegli vastu ei eksi, ei ole rünnataval end võimalik kuidagi kaitsta.

Mul on ainult küsimus, kas perekool nende spämmajate andmeid on ka nõus avaldama või tuleks sellise spämmamise eest kohtuteed Perekooliga alustada? Ma ei ole oma meiliaadressi siin andnud koos nõusolekuga, et seda võivad tundmatud isikud alusetute ähvarduskirjadega pommitada Perekooli nime alt.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 20:39; 29.07 18:09; 01.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen siia töö e-maili aadressi andnud (ainult seda kasutangi), siis paar juba saadud ähvardust olid väga häirivad. Püüan aina vähem siin kirjutada. Siin ongi väga igavaks jäänud. Arukamad vist juba lahkunud.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 20:22; 27.07 21:10; 28.07 01:08; 01.08 16:22; 06.08 18:48; 13.08 17:09; 26.08 14:27; 30.08 17:46; 03.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arukamad vist juba lahkunud.

Ei-ei, arukamad ikka lihtsalt ei anna oma töö e-maili (??!!) mingitesse suvalistesse isiklikesse foorumitesse ja saitidele. Kuidas üldse tuleb keegi selle peale, et töömeiliga siseneda mingitesse isikliku elu kohtadesse? Iha.ee-s on sul ka äkki töömeiliga konto? Või pinterestis, fb-s, twitteris? Suvalistesse e-poodidesse annad ka töömeili? Tööandja asemel ma küll marutaks vihast, kui midagi sellist kuuleks. Muuda ära, soovitan.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 16:09; 27.07 23:54; 28.07 01:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja asemel ma küll marutaks vihast, kui midagi sellist kuuleks. Muuda ära, soovitan.

Olen ise endale tööandja. Mingites ihades, pinterestis, twitteris ei käi, pk on minu ainus pahe. FB-s külastan erialast gruppi, ei ole kuritarvitusi täheldanud. Ainult siin on loodud hullukestele kaaskodanike ründamisvõimalused. E-posti aadressi muutmine ei paista kah siin töötavat.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 20:22; 27.07 21:10; 28.07 01:08; 01.08 16:22; 06.08 18:48; 13.08 17:09; 26.08 14:27; 30.08 17:46; 03.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise endale tööandja. Mingites ihades, pinterestis, twitteris ei käi, pk on minu ainus pahe. FB-s külastan erialast gruppi, ei ole kuritarvitusi täheldanud. Ainult siin on loodud hullukestele kaaskodanike ründamisvõimalused. E-posti aadressi muutmine ei paista kah siin töötavat.

FB kasutajate aadressid on minuteada vähemalt korda kaks kaaperdatud koos paroolidega. Kui oled iseenda tööandja, siis muidugi oma asi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 16:09; 27.07 23:54; 28.07 01:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kästi ka 48 tunni jooksul postitus viia kasutajatingimustega vastavusse, kuna sisaldab isiklikku solvangut. Aastast 2013! Mina küll kommenteerin selles teemas, kuid toodud viide ei ole minu postitus, seega parimagi tahtmise juures ei saa kustutada. Kusjuures ei viidatud postitus ega teised kommentaarid ei ole solvamise lähedalgi, tervise teemaga tegu.
Nüüd ootan, millal Õigusorganid minuga ühendust võtavad!
Hale!

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 21:42; 30.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen siia töö e-maili aadressi andnud (ainult seda kasutangi), siis paar juba saadud ähvardust olid väga häirivad. Püüan aina vähem siin kirjutada. Siin ongi väga igavaks jäänud. Arukamad vist juba lahkunud.

Arukamad on siit ammuilma lahkunud. Alles on jäänud ainult vaktsiiniusulised ja koroonapaniköörid.
Minu poolest võib see asjandus siin välja surra nagu Buduaari foorum ja Delfi naistekas.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.

Eeldan, et seda kleepsuteemat moded jälgivad, seetõttu küsin siin. Mul on mitu küsimust, milledele vastuseid ma siin Perekoolis kusagilt lugenud ei ole.

Palun vastuseid, ma oletan, et portaali kasutajatel on õigustatud huvi saada neile küsimustele vastused.

1.Kas teavitus meilile tuleb iga üksiku mittesobivaks märkimise puhul või peab neid märkimisi olema teatud hulk, et saaksin hoiatusmeili?
Teavitus meil tuleb hetkel iga ebasobivaks märgitud kommentaari kohta.

2.Mis juhtub, kui teavituse saanud kasutaja ei reageeri? (ei muuda postitust). Kas: ei juhtu midagi/saab 48h pärast uue hoiatuse/blokeeritakse? Veel mingi variant?
Kasutajal on õigus otsustada, kas muudab miskit kommentaaris või mitte. Kasutajaga ei juhtu midagi, aga ilmselgelt ebaseadusliku sisu puhul kasutaja blokeeritakse.

3.Kui vanu postitusi saab märkida ebasobivaks? Kas on mingi ajapiir? Kas moded eeldavad, et kui minu näiteks 2a tagasi tehtud postituse keegi praegu märgib ebasobivaks, et ma siis pean 48 tunni jooksul oma postkastis seda teavitust märkama?
Praegu pole piirangut, aga me kaalume vanemate, kui 1 aasta teemade portaalist eemaldamist, kuna meil portaali haldajana pole põhjust vanade teemade alleshoidmiseks.

4.Mis mõtet on postituse minupoolsel muutmisel, kui sellega ei kaasne postituse tsiteeringu kadumist? Postitus jääb sel juhul ju teemasse alles tsitaatidena? Niimoodi kustutada, et ka tsiteeringud kustuvad, saavad ju ainult moded?
Tsitaatide automaatse kustutamist ei tule, liiga palju muutujaid + fakt, et kasutajad muudavad tsitaatides olevat sisu.

5.Milline mehhanism kontrollib, kas ebasobivaks märkimine on põhjendatud või mitte? Näiteks otsustan ma ühel päeval, et märgin naljaviluks kõik postitused ebasobivateks. Kogu Perekooli, kõikide kägude kõik postitused. Ja peale minu teeb seda veel 10 või 100 kasutajat. Mis siis saab? Kas keegi/miski haldab seda segadust ja mil moel?
Me praegu jälgime olukorda, kui palju ja miks keegi ebasobivaks kommentaare märgib.
Praegu saavad kasutajad teateid täpselt samamoodi, nagu Perekool.ee neid on aastaid saanud, meie teateid ei redigeeri.

Hinnang, kas saadud teatel on alust või mitte on kasutaja enda õigus ja kohustus. Kasutajatel on õigus avaldada oma arvamust, aga ka kohustus võtta vastutus enda positatud ja loodud sisu eest.

Meil on laual erinevad lahendusi, kuidas praegust süsteemi veel täiendada, et see oleks kasutaja ja portaali haldaja suhtes võimalikult mõistlik.

Praegune süsteem on sündinud kasutajate tagasisidest, kus oleme saanud palju kriitikat modereerimise läbipaistvuse, põhjuste ja liigse subjektiivsuse eest. Lisaks oleme arvukalt saanud muid kirjutisi ja teooriaid, et moderaatorid kuritarvitavad oma positsiooni, mis ei vasta tõele.

Kasutajad on nüüd protsessi kaasatud ning endiselt igal inimesel on seadusest tulenevad õigused, seoses väljendusvabadusega, õigus on ennast vabalt väljendada. Praegune süsteem on võimalus, kus kasutaja saab ise otsustada suuremal määral kas tema väljendus oli kohane või mitte.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, tänan vastuse eest. Seda kõike oleks ju siiski võinud kirjutada juba eelmises kleepsuteemas, kui teavitus tehti, mitte et kasutaja peab iga asja eraldi küsima.
Aitäh sellegipoolest.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 13:08; 27.07 17:44; 29.07 10:24; 04.08 12:19; 09.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks vastust küsimusele, mis on postitatud: 27.07.2020 16:00.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 16:00; 29.07 10:56;
To report this post you need to login first.

Millal need toimivate meiliaadressideta kontod siis ära blokitakse?

Vaatasin oma kasutajaandmeid ja tõdesin, et ka mul on seal meiliaadress, mida ma pole vist oma kolm aastat avanud ja parooligi ei mäleta.

Siit küsimus: kui pikk on see aeg, et andmeid uuendada, ilma, et konto kaoks?

Kontosid me kustutama hetkel ei hakka, sammud, kuidas me hetkel olukorraga tegeleme:

  • Selgitame välja, kui paljusid kasutajaid kehtivate emailide teema puudutab
  • Nende kasutajate teavitamine läbi portaali kellel on e-mail puudu või ei tööta, ajutine meili teenuse pakkuja (24 tundi kestvad meilikontod)
  • Vajadusel peale teavitusi kasutajakontode blokeerimine, blokeeringu võtame maha toimivalt emaililt kirja saatmisega

Praegu oleme faasis, kus meil on selgem pilt, keda see uuendus mõjutab, praegune teema on esialgne teavitus, sellele järgneb veel täpsem info kasutajale sisselogimisel portaali.

Me tegeleme antud uuendustega samm sammu haaval, kiirustama me ei hakka ning ootamatuid muudatusi me ei tee, selleks pole põhjust.

Kõigil kasutajatel on valik, kas nad soovivad portaali kasutamist jätkata või mitte, kui ei soovi, siis kasutaja loal kustutame tema konto.

Kui kellelgi on tunne juba praegu, et soovib meie portaalist lahkuda, siis kirjutage info@perekool.ee

Praegu toimub konto kustutamine meili teel, kaalume otse kustutamise võimaluse andmist kasutajatele, praegusel hetkel see pole võimalik.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me praegu jälgime olukorda, kui palju ja miks keegi ebasobivaks kommentaare märgib.
Praegu saavad kasutajad teateid täpselt samamoodi, nagu Perekool.ee neid on aastaid saanud, meie teateid ei redigeeri.

Hinnang, kas saadud teatel on alust või mitte on kasutaja enda õigus ja kohustus. Kasutajatel on õigus avaldada oma arvamust, aga ka kohustus võtta vastutus enda positatud ja loodud sisu eest.

Samas puudub kasutajatel igasugune vastutus selle ees, kuidas nad “Teata ebasobivast” nuppu kasutavad. Varem tulid teated Perekoolile, nüüd saavad selle prügi kasutajad otse kaela koos kohustusega need kaebused üle vaadata ja neid hinnata, aga ilma igasuguse võimaluseta tegeleda (vale)kaebajaga.

Praegu on Perekool andnud võimaluse pahatahtlikele kasutajatele ummistada valekaebustega teise isiku isiklikku postkasti. Tahate öelda, et varem Perekooli saabunud teated ebasobivatest postitustest olid alati põhjendatud?

Kas Perekool väljastab küsimise korral ka nende teadete saatjate andmeid või vastutab Perekool enda nime alt ja aadressilt saadetud (vale)kaebuste eest? Olete ikka täiesti kindlad, et praegune süsteem (vale)kaebusi saavate kasutajate õigusi ei riku?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 20:39; 29.07 18:09; 01.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes 10 erinevat aktiivset meiliaadressi ja mul pole aimugi, millise ma neist perekoolis olen üles andnud.

Seda, millise sa PK-sse oled jaganud, näed ju oma kasutajaandmete alt.
See selleks.

Minul oli talvel PK-ga probleem: kaevatud, kunagi antud “naljameili” peale teavitus tulnud (oli samuti hot.ee keskkond, mida enam ei eksisteeri), lõpuks sain bloki. Ja siis, kui olin PK silmis oma surmapatu lunastanud (nii umbes nädala pärast), ei osatud mind enam aktiivseks kasutajaks tagasi regada. Küll ei saanud postitada, küll üleüldse teemasid lugeda, küll hinnata. Kaks nädalat olid “tehnilised probleemid”. PK vastab kirjadele VIIE TÖÖPÄEAVA JOOKUL ehk kui sul reedel probleem tekib, siis enne järgmist reedet keegi sinuga ei suhtle. Mul läks isegi vist hästi, mode Indrek vastas korra v paart isegi varem ja suutis lõpuks “süsteemivea” seljatada. Ja oligi nii, et olin sunnitud uue e-aadressi tegema, mis pole loomulikult keeruline, kuid mõttetu ma leia. Ma ei soovi niisama mitte kellegagi siit vestelda ja ka nemad ei kipu mulle sünnipäevaks õnne või häid jõule soovima. Milleks me küll peaks omavahel vestlema?

Selle avapostituse peale tahaks kohe ebasobivast teatada…

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 29.07 19:44; 30.07 10:59; 30.07 11:11; 30.07 11:14; 30.07 11:15; 31.07 13:37; 31.07 13:43; 31.07 13:48; 31.07 17:37; 01.08 10:45; 01.08 11:51; 02.08 09:46; 02.08 13:18; 10.08 12:57; 10.08 13:01; 10.08 13:07; 14.08 18:37; 16.08 10:36; 30.08 07:19; 30.08 12:36; 30.08 15:06; 31.08 08:12; 31.08 08:39; 31.08 11:10; 04.09 15:05; 05.09 08:50; 08.09 13:56; 10.09 18:11; 10.09 18:12;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kasutajate E-maili kontode ülevaatus ja puudulike andmetega kontode blokeerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.