Esileht Väikelaps Kasutatud lasteriiete hinnad…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Kasutatud lasteriiete hinnad…

Postitas:

Tere

Mis hinnaga kasutatud riideid tavaliselt müüakse? Mul hetkel ei ole rahaga hea seis ja lootsin k/s riided saada soodsalt, kui ostan kasutatult.

Panin täna otsingu üles – ja ausalt, mul suu siiani pärani. ILEMi softshell – kulumisjälgedega 20 euri (uue saab 28 euri eest).

Aga muidu pakutakse selliseid 40-50 euroseid kombesid. Ma ausalt – kas elanud kuskil mujal või vanasti oli lasteriietega umbes selline arvestus – soetasin 50 euriga siis max hind oli 25 mis sai küsida (st poole hinnast arvutasid suht kohe maha, kui sildid eemaldatud). Ja olen nii ka asju müünud, aga hetkel neid hindu vaadates – no odavam-mõtekam osta uued.

Lapse suurus 104/110. Muidugi tekkis ka see idee, et äkki ongi pakkumist vähe sellele suurusele, sest enamus riideid trööbatakse ära?

 

+29
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Suur osa riideid liigub tuttavatelt tuttavatele ja täiesti tasuta.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise ostukuulutuse üles paned, saadki kallimaid pakkumisi, lappa ikka ise kuulutusi nt Facebooki Marketplaces, vb yaga.ee-s jne. Ma lapsele pea kõik asjad kasutatuna ostnud ja selgelt uue hinnast odavamalt, aga eks vahel peab otsima ikka ja kui kohe sobivaid pole, siis paari päeva pärast uuesti vaatama, sest kuulutusi tuleb-läheb palju. Fb Marketplace on mu arust parim koht, kust saada neid asju. Kes juba soodsalt müüki paneb, see ei haka lisaks kuskil ostugruppides veel ostukuulutusi otsima ja sellele aega kulutama, asjad lähevad nagunii kindlalt ja kiirelt ära.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea hinnaga asjad ostetakse kohe ära. Jäävad üles need, mis on 90% ostuhinnast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitakse jah palju kasutatud asjade eest. Vahel käin boksimüügis ja ei jõua ära imestada.
Ma ise müün harva ja pigem ikka odava hinnaga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tihti lihtsam outletist uus asi osta ja siis pärast poole ostuhinnaga maha müüa.

Tallinbas on päris palju neid outlette kus korralike firmade riideid saab.

Norm hinnaga saab kasutatud riide kui hooajaväliselt miskit ette osta. Ja mitu päeva oksjoneid ja fb kammida.

Nii pisikesele saab muide soodsalt kevadised riided kui fb lähed magda misjonipoe lehele. Seal uued Rootsi TinyTrolls ülerõivad mõistliku hinnaga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kadaka tee lastekirbukast olen saanud õueriideid, ka humanast saab. tutikat kombet pole poest kunagi ostnud, nii vihane ma ka raha peale ei ole.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui mul on lapsele ostetus 200 eurone Molo kombe ja mis on peale kandmist ka heas korras siis toesti 25 seda ei muu.osteti ara 100 euroga.pool tundi sai kuulutus uleval olla.

+9
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline, kui keegi ostab kasutatud molo kombe 50% odavamalt kui alghind, sest allahindluste ajal saab ju uue sellise hinnaga. ise müün korralikke kasutatud ja kalleid riideid umbes 70-80% alghinnast odavamalt.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head pakkumised kaovad tõesti kiiresti. Omal nahal tunda saanud – leidsin endale normaalse hinnaga asja, müüja oli kuulutuse umbes 20 minutit tagasi üles pannud – ja juba tal ostja olemas, jäingi sellest ilma.

Eks kallimad asjad ongi kauem müügis. Samas paljud ostavad soodukate ajal sama raha eest uue asja ega hakkagi järelturult vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muidu pakutakse selliseid 40-50 euroseid kombesid. Ma ausalt – kas elanud kuskil mujal või vanasti oli lasteriietega umbes selline arvestus – soetasin 50 euriga siis max hind oli 25 mis sai küsida (st poole hinnast arvutasid suht kohe maha, kui sildid eemaldatud). Ja olen nii ka asju müünud, aga hetkel neid hindu vaadates – no odavam-mõtekam osta uued.

Ja kui uus kombe maksab 100 eurot, siis pool hinnast ongi 50 eurot. Ja see on minu arvates täiesti ok.

Isiklikult ostan hea meelega heas korras hea firma kombe 40-40 euroga, see on siiski rohkem kui poole odavam uuest kombest. Ise müün ka umbes sama hinnaga, kõik on kohe kaubaks läinud.

Aga see 104-110 suurus on tõesti selline, mida heas korras raske leida – trööbatakse ära.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostas kõik asjad 10 sendiga müüki pannud ja pole tavaliselt küll poolt ostuhinda saanud, umbes 30 protsenti ostuhinnast tuleb hinnaks. Kallimatel markidel isegi vähem, POP, Molo jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müüjad hindavad ilmselgelt oma kaupa üle, sellest ka see kurikuulus termin “uueväärne”. Arusaam ilusast ja korralikust on inimestel teatavasti ikka väga erinev.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest need ülehinnatud asjad seisavad kaua marketplace’s üleval, samas kui normaalse hinnaga asjad müüakse kohe ära. Ise müüngi korralikke asju enamasti 40-50% ostuhinnast odavamalt ja olen kõigest kiiresti lahti saanud. Ma küll ei saa aru miks mõni müüb või ostab kalli raha eest eest suurte kulumisjälgedega Didriksonsi, Molo või Po.P kombe, lihtsalt et oleks firmakas. Ma pigem ostaks juba siis suvalise firma oma uuena ja vähemalt on teada, et peab vett ja näeb normaalne välja. Panin ise lapse Didriksonsi kombe müüki 35€ eest, kulumist oli näha ainult helkuritel. Samas nägin kuulutust kus auguliseks kantud Didriksonsi kombet müüdi 45€ eest. Õnneks leidub ikka ka mõistlikke müüjaid ja olen saanud ka heas korras komplekte ning kombesid 15-25€ eest järelturult. Aga eks alates 104 suurustest ongi juba raskem leida ka häid pakkumisi. Selles suuruses lapsed lihtsalt trööpavad rohkem ja kannavad ka ühte suurust mõnikord mitu hooaega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine käi mööda kaltsukaid, kindlasti leiad midagi hea hinnaga .

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas mina vist olen jällegi liiga odavalt asju müüki pannud. Täiesti korralikke aga keegi ei tahtnud. Ilmselt liiga odav ja liiga kõrge hind on kahtlased. Lõpuks andsin tasuta ära ????.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas mina vist olen jällegi liiga odavalt asju müüki pannud. Täiesti korralikke aga keegi ei tahtnud. Ilmselt liiga odav ja liiga kõrge hind on kahtlased. Lõpuks andsin tasuta ära ????.

Jah, see on ka õige, et liiga madal hind on kahtlane.

Ma tahan kiirelt lahti saada ja vaidlusi vältida, seega tavaliselt teen väikese uurimistöö ja siis panen hinna veidi madalama kui valdav turuhind.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A valgustage siis, millised on normaalsed õuekombed, mida järelturult otsida?
Kui Humanast vótta mingi Peuhu v Reima kombe, siis see on liiga üle-eelmine hooaeg ja vaadatakse vidukil silmadega ja uksel tere ei öelda? Peab olema Didrikson ja Molo? TinyTrolls ja Kaxs ka käivad?

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise ringi poest ostaks hea meelega neid kombesid, aga paraku pole neid seal eriti saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A valgustage siis, millised on normaalsed õuekombed, mida järelturult otsida? Kui Humanast vótta mingi Peuhu v Reima kombe, siis see on liiga üle-eelmine hooaeg ja vaadatakse vidukil silmadega ja uksel tere ei öelda? Peab olema Didrikson ja Molo? TinyTrolls ja Kaxs ka käivad?

Ega need lastekombed nii kiiresti ka ei muutu. Käisin sõbrannaga hiljuti POP-i poes, kus ma pole ammu käinud, sest enda laps on suur, pole  ligi 10 aastat enam POP-i kombesid kandnud. Osad asjad olid täpselt samad, mis minu lapsel kunagi olid, teised väikeste muudatustega, aga üldiselt üsna vähe muutunud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A valgustage siis, millised on normaalsed õuekombed, mida järelturult otsida?

Kui Humanast vótta mingi Peuhu v Reima kombe, siis see on liiga üle-eelmine hooaeg ja vaadatakse vidukil silmadega ja uksel tere ei öelda? Peab olema Didrikson ja Molo? TinyTrolls ja Kaxs ka käivad?

Ma ei tea aastatest midagi, laps käi ka sõbranna lapselt saadud ca 10a vana kombega. Kust sa võtad, et keegi vaatab?

Mina ostan PoPi ja nüüd ka Didriksoni. Reimat ka. PoP on uuena täiesti veekindel, kannatab ka lombis istumist. Kasutatuna on veidi vähem veekindel, aga kenasti kasutatav. Ostaks ka muid, aga lihtsam on jääda väljakujunenud eelistuste juurde.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle olen paar korda järelturult ostes kõvasti pettunud olnud. Viimane kord sain “korraliku” PoP  jope, mis päriselus nägi välja nagu 5. ringil. Nii kulunud eset mina ei tihkakski müüa, maksin aga 20 eurot selle eest.

Olengi paar korda ostnud kas uueväärseid või siis lihtsalt poest, siis vähemalt tean, mida oma (kalli) raha eest saan.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhmh
Olen ka jälginud kasutatud asjade turgu. Teisel v kolmandal ringil bodide eest küsitakse a 2 eurot, trööbatud óueriided 20 jne hinna eest. Päris jultunud on ikka inimesed… vótaks vb selle asja ilma rahata ja kannaks lópuni jätkusuutliku keskkonna hoidmise nimel, aga no never ei maksa inimesele ahnuse eest, lisaks postikulu ju veel juurde.
Eri teema on muidugi veel nö brändiriided. Isiklikult nt ei saa aru bredeni fenomenist – miks kulunud bredeni mütsi eest peaks 10 euri välja käima???? sama ilmselt pop, didrikson jne jne, et kui nimi on, siis kaltsu vóib müüa hingehinna eest?!?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhmh

Olen ka jälginud kasutatud asjade turgu. Teisel v kolmandal ringil bodide eest küsitakse a 2 eurot, trööbatud óueriided 20 jne hinna eest. Päris jultunud on ikka inimesed… vótaks vb selle asja ilma rahata ja kannaks lópuni jätkusuutliku keskkonna hoidmise nimel, aga no never ei maksa inimesele ahnuse eest, lisaks postikulu ju veel juurde.

Eri teema on muidugi veel nö brändiriided. Isiklikult nt ei saa aru bredeni fenomenist – miks kulunud bredeni mütsi eest peaks 10 euri välja käima???? sama ilmselt pop, didrikson jne jne, et kui nimi on, siis kaltsu vóib müüa hingehinna eest?!?

Turg måärab hinna. Kui poleks sellistel asjadel enam ühtegi ostjat ja müüja istuks teist hooaega oma ülehinnatud asjade otsas, küll siis ka hinnad langeks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ausalt – kas elanud kuskil mujal või vanasti oli lasteriietega umbes selline arvestus – soetasin 50 euriga siis max hind oli 25 mis sai küsida (st poole hinnast arvutasid suht kohe maha, kui sildid eemaldatud).

Kusjuures arvestada tuleb ka seda, mitu last on eset kasutanud. Ühe lapse puhul võib tõesti küsida pool toote alghinnast, aga kui ikka 2, 3, 4 või 5 last on näiteks vankrit poole aasta järel kasutanud, siis ei ole õiglane küsida pool rahast, kui mingit juppi pole vahepeal vahetatud. Vankrite eest soovitakse päris palju raha saada, aga tegelikult on ostetud järelturult ja eelnevaid kasutajaid palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe lapse puhul võib tõesti küsida pool toote alghinnast, aga kui ikka 2, 3, 4 või 5 last on näiteks vankrit poole aasta järel kasutanud, siis ei ole õiglane küsida pool rahast, kui mingit juppi pole vahepeal vahetatud.

See on nagu võrreldav autode järelturuga, ühte autot võib aasta jooksul kasutada mitu inimest, siis vankrit kasutab enamasti korraga üks laps ja 4 lapse puhul on kasutusaeg kahe aasta ringis. Viiendik vankri hinnast on ok. Tuhande eurose vankri puhul, mida kasutanud mitmeid lapsi on üle 200 euro küsimine ilmselge liialdamine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas need vankrid kõik ka maha saadakse müüa, mille eest küsitakse 400, 500 ja rohkem eurot? Kasutatud asi on kasutatud ja hind langeb selliste esemete puhul kolinal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas need vankrid kõik ka maha saadakse müüa, mille eest küsitakse 400, 500 ja rohkem eurot? Kasutatud asi on kasutatud ja hind langeb selliste esemete puhul kolinal.

Ei usu. Näha, et turg úlekúllastunud. Minu meelest tasuta gruppides pakutakse nii häid vankreid tasuta, et lausa imelik oleks 200 maksta. Need uued moodsad vankrid kipuvad kipakamad ka olema kui natuke vanemad ja kestvamad. Natuke survepesu, värvi siia-sinna ja asi kestab ju veel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lausa imelik oleks 200 maksta

Üle 150 euro tundub juba palju maksta, sest kasutusaeg on suhteliselt lühike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei osta kasvavale lapsele hirmkalleid asju. Mingi kombe eest 200€? Ajuvaba!(samamoodi ei saa aru tonnistest kärudest). Ise annan asjad kas edasi v heategevusse. Kui otsisin beebile autosõiduks kombet, siis lappasin FB marketit nii kaua kuni leidsin sobiva kombe nii välimuse kui ka hinna poolest. Mina kaltsukatest kahjuks ei leia ilusaid asju lapsele sobivas suuruses

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Väikelaps Kasutatud lasteriiete hinnad…