Esileht Väikelaps Kasutatud lasteriiete hinnad…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Kasutatud lasteriiete hinnad…

Postitas:
Kägu

Ostan oma lapse ja ka enda riided (ka muud tarbeasjad max ulatuses) ainult põhimõtte pärast taaskasutusest.
Kui kõik ainult uusi asju tarbiksid, siis kuhu need lapsevankrid, riided ja muu kola ladustataks, maailmas pole ressursid lõputud.
Ja tean, et ka uued, müümata asjad rändavad samamoodi lõpuks prúgimäele, aga muutused saavad alguse ikkagi inimeste käitumisest, tarbimise vähendamisest ja ma annan enda poolt selleks panuse.
Rahalisest kokkuhoiust pole mótet rääkidagi, sest kóiki asju saab praegu taaskasutusest pm olematu raha eest.
P.s uus asi on uus ainult esimese pesuni

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei osta kasvavale lapsele hirmkalleid asju. Mingi kombe eest 200€? Ajuvaba!(samamoodi ei saa aru tonnistest kärudest). Ise annan asjad kas edasi v heategevusse.

Õige mõte. Kasutatud kombinesooni eest on isegi 100 eurot palju maksta. Summad kantud riiete eest peaksid jääma ikka 5-30 euro kanti, õhemad vähem, paksemad natuke rohkem. Osad üritavad veel kantud riiete pealt teenida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poes on ka paljud asjad 5 eurot. Miks aga 200 eurost asja hiljem viie euroga tahta ja süüdistada veel teisi liigkasus. Mine osta siis see viieeurone asi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks aga 200 eurost asja hiljem viie euroga tahta

Sest see on kasutatud ja kantud asi. Sama hästi võid müüa maha vanad sokid ja öelda, et täiesti korralikud veel või väikesed augud saab kinni õmmelda. Kui kombe maksis 200 eurot ja 3-4 last on kandnud, siis 30 eurot on ok, mitte sada eurot ja väita, et ühel lapsel oli paar korda seljas. Palju pakkujaid on saanud kauba järelturult ja üritavad tasa teenida.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see, kas teenida saab või ei, sõltub ikka turust ja nõudlusest, mitte mingist põhimõttest, et “ei tohi nii kallist hinda küsida”.

Mul on mõne aasta tagune kogemus, mitte küll riietega, aga söögitooliga. Ma elan välismaal ja tol ajal saadeti siin meile veel postkasti hiigelpaks kriitpaberil IKEA kataloog. Mul oli esimene laps peagi sündimas ja lugesin siis netist igasugu arvustusi ja hinnanguid jm infot beebiasjade kohta. Sain teada, et mingi Ikea Antilop söögitool on üle prahi ja kõik kiidavad taevani. Siitsamast Perekoolist sain teada, et neid müüakse Eestis kasutatuna mingi 45 euroga. Mul oli Ikea kataloogist nagu midagi silme ees, läksin vaatasin uuesti ja oligi see tool seal sees, hind 15 eurot. Möhhh? Keegi siis seletas mulle lahkesti, et Eestis Ikeat pole ja neid toole pole saada ja siis saabki sellist hinda küsida.

Mul kahjuks ärisoont pole, muidu oleks vist päris kasumlik olnud söögitooli-spekulandiks hakata, ei tea, mis imehinda veel täitsa uue tooli eest küsida oleks võinud.

Nüüd on vist Eestis ka Ikea ja küllap ka Antilopide hind langenud. Küsida saab ju ikka seda hinda, mida inimesed nõus maksma on. Kui küsib kombinesooni eest 100 eurot, ju tal siis on kogemus, et on ostjaid, kes on nõus maksma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsib kombinesooni eest 100 eurot, ju tal siis on kogemus, et on ostjaid, kes on nõus maksma.

Järelturg on juba küllastunud ja on näha, kuidas mitmeid nädalaid müügis olnud kaupade hindu langetatakse. Samal ajal kaovad päevadega müügilt 50-70 eurosed vankrid, 20-30 eurosed turvahällid või 5-10 eurosed rõivaesemed. Teine seltskond on tasuta asjade noolijad, kes krabavad loetud minutite jooksul kõike, mida saab ilma eest, soovin, soovin, soovin, süvenemata, kas kõik asju päriselt ka on vaja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul väiksem laps taaskasutab kõike, mis suuremast üle jääb. Huvitav on see, et ükskõik, kas ostan uuena või kaltsukast (sest kirbukalt/marketplace’ist a) ei leia, b) on ülehinnatud või c) pole minu maitse) – ikka elab ühe lapse üle umbes 90% riietest, kaks heal juhul 20%. Need pärandan edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need pärandan edasi.

Et hoiad 20-aastat vankrit pööningul ja loodad, et äkki mõni lastest on huvitatud? Üldiselt ei taheta vanu, kantud riideid ja kilekottis sobramist. Mood ja eelistused muutuvad iga põlvkonnaga. Retro vankrid lähevad ehk peale hipsteritele, aga enamus ei taha kuulda muust, kui Emmaljungast.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Retro vankrid lähevad ehk peale hipsteritele, aga enamus ei taha kuulda muust, kui Emmaljungast.

Minu naabrinaisel ongi 15 aastat vana Emmaljunga ja see on täiesti kobe. Ise vaatasin tänaval, et ikka käivad inimesed praktiliselt samasuguste Emmaljungadega ringi, nagu minu lapsel oli, minu laps on nüüd 12. Seega ei muutu need lasteriiete moed ja vankrid nii kiiresti midagi, kui võiks arvata. POP ka praktiliselt sama, mis minu lapsel oli, kuigi 10 aastat sellest möödas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega ei muutu need lasteriiete moed ja vankrid nii kiiresti midagi, kui võiks arvata.

Olen tähele pannud, et vanemad vankrite mudelid on müügis päris kaua. Mõni pakub 50 euro eest täiesti korralikku ja kvaliteetset vankrit, mida enam poest osta ei saa, aga ostjaid pole. Valitakse pigem mõni uuem poolakas. Isegi värvitooni valitakse, kui hele pole, siis ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et hoiad 20-aastat vankrit pööningul ja loodad, et äkki mõni lastest on huvitatud?

Ah? Sobivas eas lastega sõbrannadele annan, kui omad välja kasvavad ja on selle aja peale veel terved, vormis ja plekkideta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin vahepeal kasutatuid kiidetud brände. Olid terved ja plekkideta, aga enamasti pestud mingi haisva vahendiga ja veekindlus kadunud. No sellise jama eest pole mõtet pool või enam ostuhinda välja käia. Ostsin ka uusi kallimate firmade riideid, aga minu lastel kulusid sääred ja varukaotsad ikka samamoodi või rohkemgi kui  lenne või huppa omadel. Ei saa aru, miks neid molosi ja reimatece nii kiidetakse.

Lenne outleti lehel on vahel hea soodukas või selveris sooduka ajal suht ok hind. Samuti facebookis otsi ise marketlplacest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka jälginud kasutatud asjade turgu. Teisel v kolmandal ringil bodide eest küsitakse a 2 eurot, trööbatud óueriided 20 jne hinna eest. Päris jultunud on ikka inimesed… vótaks vb selle asja ilma rahata ja kannaks lópuni jätkusuutliku keskkonna hoidmise nimel, aga no never ei maksa inimesele ahnuse eest, lisaks postikulu ju veel juurde. Eri teema on muidugi veel nö brändiriided. Isiklikult nt ei saa aru bredeni fenomenist – miks kulunud bredeni mütsi eest peaks 10 euri välja käima???? sama ilmselt pop, didrikson jne jne, et kui nimi on, siis kaltsu vóib müüa hingehinna eest?!?

Nõustun, et kasutatud Bredeni mütsi eest võib 10 eurot olla palju, aga 2-3 eurot kasutatud, plekkideta ja aukudeta body eest on okei. Samuti võib kantud, aga korralike õueriiete ja saabaste eest küsida 5-15 eurot. Üle selle summa peaks juba olema tegemist kas väga kvaliteetse või uueväärse rõivaesemega, mida kantud mõne korra. Päris tasuta ei pea asju kinkima, sest kui mõni tuttav annab sulle midagi, siis viid ka vastutasu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas need vankrid kõik ka maha saadakse müüa, mille eest küsitakse 400, 500 ja rohkem eurot? Kasutatud asi on kasutatud ja hind langeb selliste esemete puhul kolinal.

Ikka saab müüdud selliste hindade eest kui tegemist on väga korraliku või uueväärse vankriga. Oleneb ka väga mudelist, mis on järelturu väärtus. Paremini hoitud vankrid ja kärud müüakse maha 20-25% ostuhinnast soodsamalt. See muidugi eeldab, et tegemist on kvaliteetse mudeliga.

Praegu näiteks on kasutusel kahe lapse vankrikomplekt, mis maksab koos tulede ja viledega 2000 euro kanti. Kindlasti on järelturu väärtus siin mitmekordne teie poolt pakutuga. Selliste kärude müügile eelneb tavaliselt ka hooldus ja ekspertiis seisukorra kohta ning süvapuhastus. Ilusti hoitud kärud on ka peale paari aastat väga heas korras (toas hoitud, istmekatete ja soojakottidega kasutatud jne.)

Näiteks teatud vankrit, mis nüüdseks veidi rohkem ka järelturul saadaval, oli enne defitsiit ja ühes kindlas toonis ka uuena saada ei olnudki. Järelturu hinnad olid samad, mis uutel. Mina sain müüdud enda käru samamoodi. Kogu ostusumma sain tagasi, sest pooleteise aasta jooksul tõusid ka uute kärude hinnad kauplustes.

Lasteriiete osas, siis kui on samamoodi uued või uueväärsed, proovitud või peaaegu kandmata riided, saab neid ka müüa kuskil 25-30% poehinnast soodsamalt. Näiteks mul on beebi kasvanud nii kiiresti, et täiesti uued komplektid on jäänud kasutamata ja ühte toasuurust on kanda saanud 2-3 nädalat maksimum. Muidugi ei müü neid 100€+ eest ostetud komplekte maha 25€-ga kui laps pole nendega käia saanudki ja ka korralikud, ühe lapse poolt kasutatud Lindexi toariided saab müüa 5-8€ tk. Ja selliste uueväärsete asjade müügil on ostjad ka kohe olemas, ei ole probleem, et kallis on, sest kaup on päriselt väga korralik. Muidugi mitme asja korraga ostmisel olen pakkunud soodsamat hinda ning üle 50€ ostude puhul tasun ka postikulud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks teatud vankrit, mis nüüdseks veidi rohkem ka järelturul saadaval, oli enne defitsiit ja ühes kindlas toonis ka uuena saada ei olnudki. Järelturu hinnad olid samad, mis uutel. Mina sain müüdud enda käru samamoodi. Kogu ostusumma sain tagasi, sest pooleteise aasta jooksul tõusid ka uute kärude hinnad kauplustes.

Asjade ostmine mõttega, et need hiljem sama raha või kasumiga maha müüa, ei pruugi alati õnnestuda. Praegu on moes taaskasutus ja säästetakse rohkem. Kui ese täidab oma eesmärki ja on soetatud soodsa hinnaga, siis pole ka paanikat, et mis siis, kui keegi ei osta ja hinnaline kaup jääb seisma. Mõni paiskab talvehooajal müüki oma kalli firma jope 600-800 euroga ja mõne aja pärast on näha, kuidas hinda lasti järjest allapoole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas need vankrid kõik ka maha saadakse müüa, mille eest küsitakse 400, 500 ja rohkem eurot? Kasutatud asi on kasutatud ja hind langeb selliste esemete puhul kolinal.

Ei usu. Näha, et turg úlekúllastunud. Minu meelest tasuta gruppides pakutakse nii häid vankreid tasuta, et lausa imelik oleks 200 maksta. Need uued moodsad vankrid kipuvad kipakamad ka olema kui natuke vanemad ja kestvamad. Natuke survepesu, värvi siia-sinna ja asi kestab ju veel.

Ja, ostetakse 😀 Mul olid väga kindlad mudelid, mis vankrit tahtsin ja kuna tutikana see hind ikka ebanormaalne, siis hakkasin varakult järelturul silma peal hoidma. Kasutatud hinnavahemik kuskil 500-700€ popimatel kärudel (kui mitte rohkem= ja kõik olid müüdud selleks ajaks, kui jõudsin omanikele kirjutada. Suht ulme tundus mu jaoks, ma oleks tinginud. Nüüd sain suure sooduka ajal tutika ja pea sama hinnaga, mis järelturul liiguvad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, ostetakse ???? Mul olid väga kindlad mudelid, mis vankrit tahtsin Kasutatud hinnavahemik kuskil 500-700€ popimatel kärudel

Võimalik, et mingit kindlat mudelit tahetakse, aga kui kasutada pikemat aega, näiteks kahe lapse puhul, siis iial ei tea, kas see on veel pop ka mõne aja pärast. 500-700€ käru eest välja käia on jaburalt palju, isegi kui palk või vanemahüvitis on hea. Korralik käru, aga vanem mudel täidab samuti eesmärki ja ega lapsega rohkem, kui kord päevas eriti ringi ei kärutata, osad ei käi igapäevaseltki õues.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas need vankrid kõik ka maha saadakse müüa, mille eest küsitakse 400, 500 ja rohkem eurot? Kasutatud asi on kasutatud ja hind langeb selliste esemete puhul kolinal.

Ei usu. Näha, et turg úlekúllastunud. Minu meelest tasuta gruppides pakutakse nii häid vankreid tasuta, et lausa imelik oleks 200 maksta. Need uued moodsad vankrid kipuvad kipakamad ka olema kui natuke vanemad ja kestvamad. Natuke survepesu, värvi siia-sinna ja asi kestab ju veel.

Ja, ostetakse ???? Mul olid väga kindlad mudelid, mis vankrit tahtsin ja kuna tutikana see hind ikka ebanormaalne, siis hakkasin varakult järelturul silma peal hoidma. Kasutatud hinnavahemik kuskil 500-700€ popimatel kärudel (kui mitte rohkem= ja kõik olid müüdud selleks ajaks, kui jõudsin omanikele kirjutada. Suht ulme tundus mu jaoks, ma oleks tinginud. Nüüd sain suure sooduka ajal tutika ja pea sama hinnaga, mis järelturul liiguvad.

Seda popi käru vajad sina ju ise, tital ükskôik mis mudel. Osta parem odavam käru, saad titaga kauem kodus olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks teatud vankrit, mis nüüdseks veidi rohkem ka järelturul saadaval, oli enne defitsiit ja ühes kindlas toonis ka uuena saada ei olnudki. Järelturu hinnad olid samad, mis uutel. Mina sain müüdud enda käru samamoodi. Kogu ostusumma sain tagasi, sest pooleteise aasta jooksul tõusid ka uute kärude hinnad kauplustes.

Asjade ostmine mõttega, et need hiljem sama raha või kasumiga maha müüa, ei pruugi alati õnnestuda. Praegu on moes taaskasutus ja säästetakse rohkem. Kui ese täidab oma eesmärki ja on soetatud soodsa hinnaga, siis pole ka paanikat, et mis siis, kui keegi ei osta ja hinnaline kaup jääb seisma. Mõni paiskab talvehooajal müüki oma kalli firma jope 600-800 euroga ja mõne aja pärast on näha, kuidas hinda lasti järjest allapoole.

Jah, osta tuleks asju siiski vastavalt enda võimalusele ja reaalsele vajadustele. Siinkohal on igaühe enda otsustada, mis hind on liiga kallis või odav. Kuna algne jutt oli kasutatud asjade hindadest, siis tõin lihtsalt näite, et ka nii saab. Ma ise käru ostes järelväärtusi peas läbi ei kalkuleerinud, oli lihtsalt soov just see käru osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka taaskasutuse usku, kuid viimasel ajal on palju negatiivseid kogemusi seoses järelturuga – müüakse sõna otseses mõttes prügi. Viimati vaatasin talvekombesid (järgmiseks talveks) – müüaksegi auklikke ja plekilisi kombesid 20-30 euroga! Mingi firma jope eest (varrukas lõhki rebitud) küsiti lausa 90 eurot. Hiljuti nägin hallitustäppidega kaetud vankrit müügis – 150 eurot! Ma saan aru, et keerulised ajad ja kõik soovivad oma kasutatud asjade eest midagigi tagasi saada, aga kuskilt peaks mõistlikkuse piir ka tulema – taaskasutus on hea, kuid lõpmatuseni ei saa taaskasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja samas ma müün 15-25 euroga ilma igasuguste kulumisjälgedeta talvejopesid/parkasid ning mitte keegi ei tunne huvi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viimasel ajal on palju negatiivseid kogemusi seoses järelturuga – müüakse sõna otseses mõttes prügi. Viimati vaatasin talvekombesid (järgmiseks talveks) – müüaksegi auklikke ja plekilisi kombesid 20-30 euroga!

Ja samas ma müün 15-25 euroga ilma igasuguste kulumisjälgedeta talvejopesid/parkasid ning mitte keegi ei tunne huvi.

Ise olen kasutatud lasteriiete hinnapiiriks seadnud 15-20 eurot. Pükste, pluuside, body eest kuni 7 eurot ja talvekombe, saabaste eest kõige rohkem. Osad tahavad saada tõepoolest kulunud ja aukudega, aga tuntud brändinimega kauba eest liiga palju. Kui on kvaliteetsest materjalist kombe, aga väike auk, mis on vähemalt korralikult kinni õmmeldud või esineb kulumist, topilisust, siis oleks imelik küsida üle 10 euro. Müüki paisatakse ka poriseid jalatseid, mulla võiks vähemalt talla alt eemaldada. Ostes häirib ka, kui mõnes kohas ei võeta kuulutusi maha ja siis selgub, et ese on juba müüdud. Kuigi lehel näitab, et saadaval ja laseb juba ka kauba eest tasuda, aga lisaküsimust esitades selgub, et juba ära ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas need vankrid kõik ka maha saadakse müüa, mille eest küsitakse 400, 500 ja rohkem eurot? Kasutatud asi on kasutatud ja hind langeb selliste esemete puhul kolinal.

Ei usu. Näha, et turg úlekúllastunud. Minu meelest tasuta gruppides pakutakse nii häid vankreid tasuta, et lausa imelik oleks 200 maksta. Need uued moodsad vankrid kipuvad kipakamad ka olema kui natuke vanemad ja kestvamad. Natuke survepesu, värvi siia-sinna ja asi kestab ju veel.

Ja, ostetakse ???? Mul olid väga kindlad mudelid, mis vankrit tahtsin ja kuna tutikana see hind ikka ebanormaalne, siis hakkasin varakult järelturul silma peal hoidma. Kasutatud hinnavahemik kuskil 500-700€ popimatel kärudel (kui mitte rohkem= ja kõik olid müüdud selleks ajaks, kui jõudsin omanikele kirjutada. Suht ulme tundus mu jaoks, ma oleks tinginud. Nüüd sain suure sooduka ajal tutika ja pea sama hinnaga, mis järelturul liiguvad.

[/quote

Hangi endale elu ja saa rohkem lapsi:) Nii lapsik tekst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kvaliteetsest materjalist kombe, aga väike auk, mis on vähemalt korralikult kinni õmmeldud või esineb kulumist, topilisust, siis oleks imelik küsida üle 10 euro.

Ma pole küll näinud, et mingi kallis kombe oleks 10 eurot, isegi kui on mingi kerge kulumine kuskil püksipõlvel olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole küll näinud, et mingi kallis kombe oleks 10 eurot, isegi kui on mingi kerge kulumine kuskil püksipõlvel olemas.

Kui inimesed ostavad kasutatud kombesid 20-30 euroga, siis ei tahetagi eriti hinda langetada. Ise olen saanud väikeste kulumisjälgedega kombesid umbes 10 euroga ja paari väikese auguga veelgi odavamalt. Koduseks kasutamiseks ei näe mõtet välja käia 20 eurot ja rohkem. Kusjuures kõige rohkem tundus olevat kulunud ja õhukese materjaliga Didriksoni oma, mida kasutas eelnevalt üks laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen saanud väikeste kulumisjälgedega kombesid umbes 10 euroga ja paari väikese auguga veelgi odavamalt

Eks oleneb ka kombest. Kui ise ostan kombe 200 euroga, ega seda siis ikka 10 euroga müüma ei hakka, parem annan tuttavale niisama ära. Siiani olen ikka normaalse hinna saanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvestes on osadel inimestel kasutatud riiete müüki panekust täiesti omaette arusaam. Kantakse riideid või jalanõusid 3-5 aastat ja siis mõeldakse, et äriks maha ja küsiks veel ka raha. Kui riided on väljaveninud, jalatsid on silmnähtavalt kulunud, vooder seest katki, soojustus nullilähedane, siis kuidas saab neid müüa? Välismaal, kasutatud riiete poest sellist kraami naljalt ei leia. Kui koguti annetusi ukrainlastele, siis ka kirjutati, kuidas inimesed tõid piinlikustundeta auklike voodipesusid, katkiseid asju, sisuliselt prügi ja suur osa ajast kulus sorteerimisele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja samas ma müün 15-25 euroga ilma igasuguste kulumisjälgedeta talvejopesid/parkasid ning mitte keegi ei tunne huvi.

Mina näiteks nii odavaid ei vaata. Kui ma otsin järelturult uuena mõistlikult ostes (no mitte tipphooajal esinduspoest täishinnaga) 100 eurot maksvat kombet, siis ma üldiselt otsin korralikku (kuigi kasutatud), mitte võimalikult odavat. Korraliku kombe eest minu meelest oleks ok hind vähemalt kolmandik kuni pool soodushinnaga uue hinnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toariideid saan enamasti tuttavatelt tasuta. Õueriideid pean vaatama siit ja sealt, sest suuremad suurused kestavad kombed max kolm last. Peale seda on head omadused kadunud, rebenevad igast õmblusest või voodrini märjad/porised peale igat õueskäiku.

Kasutan otsiagente st emailile tuleb teavitus kui midagi huvipakkuvat on müüki tulnud. Jälgin välismaa e-poodide soodukaid. Nt Molo talvekombe saab praegu Molo.com lehelt 99,50 € eest. Ise ma Molo ei osta, sest lapsele sobivad kõige paremini Isbjörni kombed. Jaanuari alguses olid nt Babyshop.com Isbjörn of sweden penguin kombed 88 € eest. Rademaris on Zikzak talvekombed olnud hooaja lõpus 40 €. PopSpordis on praegu häid pakkumisi igasugustele talveriietele.

Lupilu uue softshelli saab Lidl.de-st nt 14 € eest. Väga kahju et Lidl Eestisse oma e-poodi pole veel toonud. Prismas oli Lassie suprafillile analoogne aga odavam Ciraf k/s kombe u 40 €.

Nt sellise sopase sügise, talve ja kevade jaoks sai veebruaari alguses Soome lasteriiete e-poest jollyroom.fi Didriksons Colorado fliisvoodriga kummikombesid 3tk kahe hinna eest. Ühe uue kombe hind tuli ca 27 €. Ideaalne asi kui öösel on -3 C aga päeval on sula, lombid ja pori.

Osta.ee on viimasel ajal rohkem meeldima hakanud. Kusjuures see on ainus koht, kust olen saanud 110 suurusele 10€ eest korraliku talvekombe osta. See oli jaanipäeva paiku kui seal oktsionil teisi pakkujaid ei olnud:)

FB marketplace tundub jah ulmeliselt kalleid asju täis olevat. Ülehinnatud asjad seisavad. Soodsamad leiavad kiiresti ostja. Boksidega kirbukad on viimasel ajal olnud ajaraisk, sest ka neid a la 100 € kasutatud Molo kombe eest küsijaid täis.

Panen varsti müüki 2 Ielm leevikestega mustriga softshelli 104 ja 110 suurus. Mõlemad terved ja üldilme ok. Mõtlesin osta.ee-s alghinnaks 10 € panna. Ostsin kasutatult aga oma lastele selga ei pannudki, sest minu omad on ulmelised trööpajad ja vajavad Lassie suprafilli või Didriksons Colorado kombet. Softshelli ilma ja kohta pole olnud ja ei paista tulevat ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jalatsid on silmnähtavalt kulunud, vooder seest katki, soojustus nullilähedane

Kasutatud jalatseid, eriti saapaid on riskantne osta, sest pildid tehakse enamasti pealt, aga mitte sügavalt saabaste seest. Kui vooder on ninaosast või kanna juurest juba katki, siis kirjutatakse, et ega see kasutamist ei sega, aga kui soojustus on hõredaks kulunud, siis pole saabastest ka erilist kasu ja kasutamisel käriseks veelgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Väikelaps Kasutatud lasteriiete hinnad…