Esileht Väikelaps Kasutatud lasteriiete hinnad…

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Kasutatud lasteriiete hinnad…

Postitas:
Kägu

Riiete müügi puhul internetis häirib, kui ei kirjutata juurde mõõte. Jah, see võib olla tülikas, iga ese üle mõõta, aga samamoodi on tobe küsijatele hakata eraldi vastama. Suurusest on vähe kasu, sest ühe firma S ja M võivad vägagi erineda. Kunagi sai ostetud pluus, sildil oli märgitud suuruseks M, aga tegelikult vastas XS-le. Iial ei osta enam suva järgi. Pildil võib ese hea välja näha, aga tegelikult saaks proovides kohe aru, et ei sobi ja jätaks ostmata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mis hinnaga kasutatud riideid tavaliselt müüakse? Mul hetkel ei ole rahaga hea seis ja lootsin k/s riided saada soodsalt, kui ostan kasutatult.

Panin täna otsingu üles – ja ausalt, mul suu siiani pärani. ILEMi softshell – kulumisjälgedega 20 euri (uue saab 28 euri eest).

Aga muidu pakutakse selliseid 40-50 euroseid kombesid. Ma ausalt – kas elanud kuskil mujal või vanasti oli lasteriietega umbes selline arvestus – soetasin 50 euriga siis max hind oli 25 mis sai küsida (st poole hinnast arvutasid suht kohe maha, kui sildid eemaldatud). Ja olen nii ka asju müünud, aga hetkel neid hindu vaadates – no odavam-mõtekam osta uued.

Lapse suurus 104/110. Muidugi tekkis ka see idee, et äkki ongi pakkumist vähe sellele suurusele, sest enamus riideid trööbatakse ära?

Sellele vanusele on just kõige rohkem pakkumisele. Ise müün kolmandik ostuhinnast uueväärseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise ostukuulutuse üles paned, saadki kallimaid pakkumisi, lappa ikka ise kuulutusi nt Facebooki Marketplaces, vb yaga.ee-s jne. Ma lapsele pea kõik asjad kasutatuna ostnud ja selgelt uue hinnast odavamalt, aga eks vahel peab otsima ikka ja kui kohe sobivaid pole, siis paari päeva pärast uuesti vaatama, sest kuulutusi tuleb-läheb palju. Fb Marketplace on mu arust parim koht, kust saada neid asju. Kes juba soodsalt müüki paneb, see ei haka lisaks kuskil ostugruppides veel ostukuulutusi otsima ja sellele aega kulutama, asjad lähevad nagunii kindlalt ja kiirelt ära.

Ja mina näiteks marketplace’s kunagi ei müü:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei osta kasvavale lapsele hirmkalleid asju. Mingi kombe eest 200€? Ajuvaba!(samamoodi ei saa aru tonnistest kärudest). Ise annan asjad kas edasi v heategevusse.

Õige mõte. Kasutatud kombinesooni eest on isegi 100 eurot palju maksta. Summad kantud riiete eest peaksid jääma ikka 5-30 euro kanti, õhemad vähem, paksemad natuke rohkem. Osad üritavad veel kantud riiete pealt teenida.

350.- eurot maksnud kombe eest, mis on nagu uus, on 100.- palju maksta?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin vahepeal kasutatuid kiidetud brände. Olid terved ja plekkideta, aga enamasti pestud mingi haisva vahendiga ja veekindlus kadunud. No sellise jama eest pole mõtet pool või enam ostuhinda välja käia. Ostsin ka uusi kallimate firmade riideid, aga minu lastel kulusid sääred ja varukaotsad ikka samamoodi või rohkemgi kui lenne või huppa omadel. Ei saa aru, miks neid molosi ja reimatece nii kiidetakse.

Lenne outleti lehel on vahel hea soodukas või selveris sooduka ajal suht ok hind. Samuti facebookis otsi ise marketlplacest.

Sest Molo ja Reimatec ongi head. Sa pole lihtsalt kunagi raatsinud osta:)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda popi käru vajad sina ju ise, tital ükskôik mis mudel. Osta parem odavam käru, saad titaga kauem kodus olla.

Selleks ajaks kui vanemahüvitis läbi saab, müüb tema oma popi käru omakorda maha ja saab osa rahast tagasi. Lõppkokkuvõttes on käru kasutuse hind odavama mudeliga enam-vähem sama.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ara anda , tydruku asjad 0-1,5a. Peaks olema koik mis vaja, ka kombekad, lamamistoolid jms pudipadi. Saata ei viitsi. Asun harjumaal

arterin@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Väikelaps Kasutatud lasteriiete hinnad…