Esileht Väikelaps Kasutatud Lego Duplode hind

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kasutatud Lego Duplode hind

Postitas:

Milline oleks normaalne hind kasutatud Lego Duplo klotsidele ja masinatele? Kas pool ostuhinnast?
Millise hinnaga olete ostnud või müünud. Tänan kui keegi viitsib vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati ostsin kasutatud Duplo traktori mehikesega, 5¤.
Prügiauto ostsin 2,5¤ (vajas korralikku pesu).

Asjad olid muidu terved ja kulumata, sellise hinnaga ostaks iga kell juurde.

Ootan, et keegi müüks ka Duplo kollast bussi;)

Kõik oleneb asjade seisukorrast, mõni laps suudab kiirelt ka kvaliteetsed mänguasjad \”vanaks\” mängida. Mõni mängib aastaid ja asjad näevad ikka välja nagu uued.
Kui mul on kindel soov midagi soetada, siis maksaks kasutatud korraliku asja eest küll pool hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin suure loomaaeda, mille hind poes üle 100.- eelmisel aastal 25.- terve komplekt ja väga heas korras. Kui küsitakse -50% poe hinnast kasutatud komplekti eest, millega mängitud mitu-mitu aastat, siis minu arust on see liig, sest tegelikkult saab leida peaaegu selle hinnaga uut.
Kui kunagi mu lapsele ka hakkab väga lego meeldima, siis hakkan mytoys.de kaudu tellima, sest siin on ikkagi jubedad hinnad. See on minu arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nõus kasutatud lego duploid ostma. Kodus veel ühtegi ei ole aga poja aasta ja üheksa kuune, seega paras aeg ostma hakata. Jätke mail siia kui teil miskit on pakkuda. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest õiglane hind -.50% poehinnast ja selle hinnaga leidub ka palju ostjaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest alla 50% ei tasuks neid müüa. Vähemasti ise ei mõtlekski alla selle müüa. Meil on kodus 1,5 suurt kastitäit Duplosid, aga ei plaani neid üldse müüa. Milleks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole küll Duplodel eriti soodustusi näinud, vahel harva mõni komplekt ehk. Ise arvan ka , et alla 50% ei tasu müüa, parem juba hoida lastelastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsisin paar aastat tagasi oma lapsele ühte komplekti, mida enam ei müüdud. Ebay-st ja amazonist võis saada küll, aga hind oli kallimgi kui uutel. Lego ei kulu ja ei lähe kergelt katki ja kui tegu on veel komplektiga, millel kõik osad olemas, siis -50% on minu arvates väga hästi saadud. Enda legosid ei plaanigi kunagi müüa, hoian lastelastele. Ja duplod on meil kasutuses juba vähemalt 9 aastat, pole veel lapsed neid ära põlanud, ehitavad nii suurtest kui väikestest klotsidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kasutatud Lego Duplode hind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.