Esileht Väikelaps kasutatud riided-jalanõud

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kasutatud riided-jalanõud

Postitas:

Palun jagage oma kogemusi. Kas te enamusel kordadest jääte rahule kasutatud asjaga või pigem pettute ostus? Mina ei julge vist varsti midagi kasutatult osta, väga palju on olnud pettumusi. Teemat ajendas tegema see, et nägin üht kuulutust Viking talvesaabastest- minu laps kandis selliseid u 12-13 aastat tagasi, no uskumatu ja praegu müüakse täpselt samasuguseid väga korralikena… Kas need saapad on lihtsalt nii hüper-superm et peavad nii kaua vastu või on need uuena kusagil kaua seisnud… Igal-juhul mina oma lapsele neid hetkel osta ei julge.
Paljudes kuulutustes on kirjas “nagu uus” ja peale ostmist saabuvad totaalselt ära kantud välimusega asjad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei osta asju posti teel, nii lihtne ongi. Ei ole pidanud pettuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostan 90% laste asjadest järelturult ja olen ikka väga palju ostnud. Loen põhjalikult kirjeldusi, küsin lisaküsimusi, googeldan toote kohta infot. Nt küsin jalatsite stp, siis otsin netist veel juurde vanu kuulutusi, kus mõõdud kirjas jne.. aga olen ämbrisse astunud üksikud korrad. Ja seda ka pigem enda lollusest kui mõni asi on üliodavalt müügis, siis hind kohe mõjutab ostma. Samas pole midagi seisma jäänud, kuna on kahe vanaema maakodud ja hea kui on lastel riideid-jalataseid seal olemas.

Kõige rõvedam asi mille pimesi ostes sain oli söötmistool, mis oli rokane, mitte ainult viimase toidu jäägid vaid ilmselt kogu tite-ea söögid sisse jäänud. Pesin survepesuriga ära ja viisin uuskasutuskeskusesse. Kuulutuses oli ‘vähe kasutatud’. 50€-ne õppetund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

85% kasutatult ostetud asjadega olen olnud rahul, see % rahas ebakvaliteetsete-kulunud asjade eest ei ole üldse suur, et ma loobuksin ostmisest. Vaatan pilte niidiotsani, uurin hästi suurusi ja mõõte. Aga kuna lapsed on juba suuremad ja ei kanna 1 suurust ainult pool aastat, siis nüüd ostan palju asju uuena, ka ostas saab neid odavalt. Kasutatud asjad, isegi kui nad on tõesti korralikud, kuluvad ju ikkagi kiiremini inetuks ja läbi kui need, mida minu laps uuest peast kandma hakkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 00:56; 29.02 08:52; 08.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka jäin rahule. Olid ostud, mis ei vastanud kirjeldusele: 2x kantud jope osutus rohkem kasutud 7 eur või mõni särk oli ribadeks kantud 1 eur jne. Samas uuena jope hind 50 eur ja kõlbmatu ostu puhul sain alati raha tagasi. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen rahul. Vahel on küll minu ja müüja arvamused “korralikust” erinenud, aga kuna enamasti ostan õueriideid lasteaeda (mul armastab laps meeletult igal pool turnida, roomata mööda asfalti jne), siis käivad kah. Ei tahagi osta 90€ kombet lõhkumiseks.
Olen aga hakanud vältima kuulutusi, kus on väljas ainult üks pilt ja enamasti juures sõna “korralik” vms. Enamasti ei saa müüjalt adekvaatset infot ka. Ise müün ka, panen alati kirja ka puudused, teen pildid veast. Õnneks on mul üsna kodu lähedal suur kirbukas, kus ainult lasteriided, seal saan katsuda ja vaadata, aga ikka juhtub, et seal pole seda, mida ma just otsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord on asjadel sellised vead, mis on vead minu meelest, aga piltidelt välja ei paista ja müüjal pole ka kohustsut märkida, et nt kootud asi on kivikõvaks pestud. Või nii ühtlaselt pesus kulunud, luitunud, et piltidelt ei paista, ga kanda ka ei taha. Samas pole plekke ega auke. Või kuidas iniseda, et asi haiseb kõrvulukustavalt pesupulbri järele, niiet ma pean seda nädala garaazis hoidma 🙂 (sset lõhnatu pesupulbriga ülepesemine haisu eriti ei vähenda), asi on ju puhtaks pestud hoolega, no on. Aga nagu öeldud, suures plaanis olen kasutatud asjadega rahul. Uued nad pole, ei saagi olla, aga korralikke saab küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 00:56; 29.02 08:52; 08.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka pigem olen rahul. Uuena osta on ikka päris kallis kõike. Lisaks tähtsamad asjad (nagu jalanõud näiteks) ostan ma lastekirbukalt. Siis saab proovida ja vaadata.
Endale ka ostan palju internetist ja on olnud loomulikult pettumusi ja ka raha pole tagasi saanud (näiteks buduaaris, kus pole ka seda pretensiooni esitamise võimalust), aga üldiselt on see minule sobiv, et saab netist osta , sest kaltsukaid kammida pole väga aegagi ja tahtmist lapsega. Ja on ikka vahe küll, kas ma ostan omale talvejope 30 või 100 euroga, kui nüüd keegi tuleb rääkima, et nii rott ei saa ju olla 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 13:41; 29.02 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seni rahule jäänud. Ostan osta.ee-st ja Facebooki gruppidest, tagasiside müüjale räägib tihti enda eest. Kaltsukates saan eset ju vaadata ja katsuda. Päris uued asjad tulevad sageli välismaa netipoodidest, aga need on kindlad kaubamärgid, mille suuruses ja istuvuses alati kindel olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, mina sõnusin ära. Sattusin sellise portsu otsa ostas. Loomulikult teen pretensiooni, aga ilmselt jään siiski kaotajaks, sest ise olin loll ja ostsin mitte nii laitmatu resümeega müüjalt. Olgu see õpetuseks, et ainult ja ainult 100% positiivsete hinnangutega kasutajalt edaspidi ostan, ükskõik kui normaalne siis ka ese ja kirjeldus võivad tunduda 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 13:41; 29.02 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord üleriideid ostan veel järelturult. Pluusisid-kleite jmt ei osta enam, nendega olen küll palju pettuma pidanud. Pildil ei paista alati defektid välja. Ostan nüüd pigem soodukate ajal järgmiseks hooajaks asjad ette. Mõistlikum on osta soodukaga uus asi, kui hakata järelturult jahtima kasutatud asju. Ajakulu väiksem, pettumusi vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni olen rahul olnud Internetist olen suht vähe ostnud. Eelistan osta kributurult (nt Tallinnas Kadake teel on lastekirbukas, kust sain laspele just 2 kevad-sügisjopet)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müün kahe lapse riideid (suure poisi ja väikese tüdruku), asjad on 90% ostetud uutena ja kasutatud (paljud ka kasutamata jäänud) ühe lapse poolt. Vead toon alati välja ja hinnad panen vastavalt seisukorrale. Uued asjad müün 50% ostuhinnast. Teised korralikud ja vähekantud asjad) 20-40% ostuhinnast.
Ise ostan kasutatult asju väga vähe kuna müüakse ikka päris sodi (on ka ilusaid asju).

Aga tahtsin kommenteerida seda, et müüakse 11-12 aastat vanu asju kui uusi. Mina oma esimese lapse asjad olen alles hoidnud. Need, mis tüdrukule ei sobi, olen maha müünud. Nad küll ei ole nii vanad aga 5-6 aastat vanu (samas korralikud ja vähekantud) asju olen küll müünud.

Teine asi on see, et ilusaid asju ostan ma tihti mitu numbrit ette ja siis kui ükskord parajaks saavad ning väikeseks jäävad on ka mõned aastad vanad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://buduaar.ee/files/Upload/marketItemImage2/MarketItemImage/0000002/0485/2485415/image-467.jpg
https://buduaar.ee/turg/kuulutus/2221055/muua-reima-jope-nr-116?&detailedview=1

Selliseid kuulutusi ma ei mõista. Asi on KATKI ja küsitakse 15.-. Masendav….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 12:03; 08.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://buduaar.ee/files/Upload/marketItemImage2/MarketItemImage/0000002/0485/2485415/image-467.jpg
https://buduaar.ee/turg/kuulutus/2221055/muua-reima-jope-nr-116?&detailedview=1

Selliseid kuulutusi ma ei mõista. Asi on KATKI ja küsitakse 15.-. Masendav….

Ega ma ka muidugi sellist ei ostaks, aga teha nüüd sellist draamat, et poolteist aastat vana teemat üles rebima?! Mis ta siis nii hirmus valesti tegi? Piltidel on ju seisukord ausalt kirjas, tekstis ka vigastust mainitud. Et küsib liiga kallist hinda? No see on ju tema õigus. Kui keegi sellise hinna eest osta ei soovi, jääb kaup talle kätte ja kogu moos. Tema enda probleem ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://buduaar.ee/files/Upload/marketItemImage2/MarketItemImage/0000002/0485/2485415/image-467.jpg
https://buduaar.ee/turg/kuulutus/2221055/muua-reima-jope-nr-116?&detailedview=1

Selliseid kuulutusi ma ei mõista. Asi on KATKI ja küsitakse 15.-. Masendav….

Ega ma ka muidugi sellist ei ostaks, aga teha nüüd sellist draamat, et poolteist aastat vana teemat üles rebima?! Mis ta siis nii hirmus valesti tegi? Piltidel on ju seisukord ausalt kirjas, tekstis ka vigastust mainitud. Et küsib liiga kallist hinda? No see on ju tema õigus. Kui keegi sellise hinna eest osta ei soovi, jääb kaup talle kätte ja kogu moos. Tema enda probleem ju.

Kas sulle oleks sobinud, et teen uue teema või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 12:03; 08.10 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga Reima juu… vähemalt on ausalt kirjas, mis ja kust on katki. On neid räbalaid, aga brändinimega ennegi müügil nähtud, katki, kulunud ja 11 aastat vanast kollektsioonist, aga keegi ei sunni neid ju ostma. No seisab oskjon üleval, süüa ei küsi, äkki leidub loll, kes ei tea mis asi väärt on, või lihtsalt ei pane vigade kirjeldust tähele ja ära ostab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 00:56; 29.02 08:52; 08.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida suurem laps, seda vähem julgen asju kasutatuna osta. Lihtsalt lapsed kannavad asjad u 3-aastasena enamuses juba päris kulunuks. Olen näinud sooduka ajal sama hinnaga pluuse müügil, mis on osta.ee-s kasutatuna. Talvekombesid olen ka hakanud uusi vaatama ja hoopis Soome netipoest ostnud. Alguses kui laps oli 1-2 aastane, ostsin palju kasutatuna ja sain ilusaid asju. Oma veel korralikud asjad müün küll osta.ee-s maha. Mis seal viimasel ajal ei meeldi, siis see, et pretensioonide lahendamine on aeglane ja olematu. Sullerid teevad seal mida tahavad. Deposiidiga kauba eest tasumine on ka sageli nõme. Ostja ostab 10 senti maksva asja depoga ja siis ei viitsi automaati järgi minna ja tehing lihtsalt venib. Viimati oli nõme kogemus, kus ostja ostis asja osta kohe hinnaga ja kinnitas transpordi, aga tasunud pole siiani. Pretensiooni nn lahendus on ka siiani olemata. Ostja hakkas ise tähtaegu pakkuma oma ostule, aga ka siis pole maksnud. Ma sellest 5 EURist vaeseks ei jää, lihtsalt nõme on sellise tegevuse peale aega raisata. Miks ma ikka veel mõnikord osta.ee-st ostan, on ka see põhjus, et ei näe mõtet kõiki täishinnaga poest osta. Kui on poiss ja tüdruk ja enam-vähem ühesuurused, siis on ka kogu aeg asju paarikaupa vaja, elan üle mõned pettumused ja jälgin ka müüja reitingut osta.ee-s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Siin perekooli laadal oli varem oluliselt rohkem valikut. Viimasel ajal on põhiline 3-4 pideva ( kaltsukakauba) müüja pakutav, osadel mõned asjad aastaid müügis. Et kui sinu ajast- arust 3-eurost jopet ei ole keegi 5 viimast aastat tahtnud, äkki viiks selle siis taaskasutusse ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pigem rahul olnud ostudega. On mõned müüjad, kel on palju kaupa ja krooniliselt mingid probleemid kaubaga – need olen osta.ee’st kas pärast tagasiside lugemist või hiljemalt peale esimest ostu ära blokkinud, et ei tekitaks mitte ahvatlustki hea hinnaga hea firma põrandakaltse osta. 🙂 Ehk et ise tuleb olla ettevaatlik ning suhtuda kriitiliselt – tihti aitab ka see, kui vaadata sama isiku teisi kuulutusi.

Päris nii, et kirjeldus ei vasta üldse seisukorrale, on juhtunud paar üksikut korda 15 aasta jooksul ning siis on hind tegelikult ikkagi enamvähem eseme seisukorrale vastav ehk et kahtlaselt odav. Eset saatmata pole veel keegi jätnud, kuigi tehinguid olen tõesti teinud sadu. Ostan siiski ka edaspidi kahtlaselt odavaid asju, sest tihtipeale saab ka olematu hinnaga ülikorralikke asju – selliseid, et osta.ee’s on võites natuke piinlikki (10 sendiga olen saanud nii väga heas korras Po.P tuuletõkkefliise, rasedariideid kui ka näiteks imetamispadja jms).

See, kui müüakse 10-15 aastat vanu asju, mind ei häiri. Kui rohkem järelturuga kursis olla, siis oskad ise juba hinnata, kui vana üks või teine asi on. Kui hind on soodne ning riie korralik, siis julgen vana asja osta küll, kui disain just vanust ei reeda. Hullem lugu on tõesti nende asjadega, millel on tugev pesuloputusvahendi lõhn juures. Suitsuhaisu peseb ühe korraga välja, aga pesuloputusvahendi haisu peab nädalate kaupa tuulutama-pesema. 🙂

Aga olles ise aktiivne nii ostja kui ka müüja rollis, siis näen tihti, et inimesed ei julge odavat asja osta. Näiteks osta.ee’s müüakse asi sentide eest, sest kellelgi pole huvi, ning paar päeva hiljem on sama asi juba 10-15 euroga FB grupis müügis ning rabatakse nagu hingeõnnistust. 🙂

Ja minu kogemus on, et korralik kasutatud asi kestab oluliselt kauem kui soodne uus asi – seda isegi sama kaubamärgi piires.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps kasutatud riided-jalanõud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.