Esileht Tööelu, raha ja seadused. kasutatud riiete äri loomine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kasutatud riiete äri loomine

Postitas:

Tere, olen juba tükk aega vaaginud peas , et peaks tegema kasutatud riiete äri. Kuna ka endal on laps, siis pidevalt vaja täiendada garderoobi. Aga peale pikka netis ringi tuuslamist, nagu ei leia midagi infot selle kaubanduse kohta.Kas tõesti on see nii kasulik äri, et keegi midagi eriti kirjutada ja nõuandeid anda ei taha.
Mul hetkel selline seis, kuna meil korteriühistul seisab suur tühi keldriboks tühjana, siis saaksin seda rentida vast soodsa hinnaga. Mõtlesin , et teeks EAS äriplaani. Saaksin olla endale tööandja, kuna plaanis on ka teine laps. Kõik see plaan võiks realiseeruda paari aasta jooksul. Selle ajaga saaksin teha remondi ära, et oleks ilus, puhas. Ja kaltsukas asuks asulas,kus elab 3000 inimest ja konkurenti hetkel ka pole. Kas tasuks riski võtta ja üritada selles äris läbi lüüa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovida ja võid, kuid erilist tulu ei tasu loota. üritajaid on palju, kuid enamik lõpetab max 6 kuu pärast korraliku kahjumiga:(
selleks, et vähegi läbi lüüa selles äris, peab sul kusagil välismaal olema \”käsi sees\” kohas, kust saab poolmuidu KORRALIKKE riideid. kohalikelt edasimüüjatelt saad 90% rämpsu, mida keegi ei taha osta. maksta on vaja sul rent, kommunaalid, enda palk + maksud, st kättesaadavale lisaks 33% sots maksu, 21% tulumaksu, töötuskindlustus – seega selleks, et nt miinimum, 250¤ kätte saada, kulub 390¤. lisaks siis rent ja kommunaalid. arvad, et suudad seal alevis sellise kasumi kuuga teenida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba teine lause on suur punane lipp. teha riideäri, et endale riideid saada? selline äriidee on juba ettemääratud hukule. samas 3000 inimest ja puuduv konkurents on head märgid. proovida võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tean üht sellist müüjat, kes enne asjade müüki panekut tegi kaubas puhta vuugi ja kõik ägedad asjad korjas enda perele ära. pole vist vaja arvata, et kaua ta äri ei püsinud.

selles väikses asulas, kus mina elan, on superhea kaltsukas juba aastaid vastu pidanud ja selle omanik ei võta kauba hulgast ainsatki asja, põhimõtteliselt. ning äri õitseb 🙂 eks tal muidugi on hinnad ka megaodavad, 60 senti kuni 2 eurot KÕIK asjad. ja tal on käpp heas kohas sees.

mina sinu asemel alustaks sellest, et mõtleks välja, kust kaupa välja võluda. sest et ilma selleta ei ole sul ju midagi. on sul mõni hulgimüüja, varustab sind keegi välismaalt? kui jah, siis on mõtet. kui ei, siis mida sa müüa kavatsed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EAS ei toeta kaubandust.
http://www.eas.ee/images/doc/ettevotjale/alustamine/start/programmi%20kord.pdf
Vaata punkt 4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kasutatud riiete äri loomine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.