Esileht Väikelaps kasutatud vanker-käru otsingul!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kasutatud vanker-käru otsingul!

Postitas:

Soov oleks siis soetada vanker-käru.Eelmise lapsega oli samuti ühes tükis vanker ja olen nüüdki uurinud neid ja korv/isteosa eraldi käru ikka ei meeldi.
Miskipärast enamus vankreid, mis müüakse ( kasutatud siis ), on need emmaljungad, I coo`d, x-landerid, mutsy jpt – need kõik muidugi väga ilusad jne, aga eraldi osadena ikka ei tahaks.
Kes oskab oma kogemusi jagada, et milline vanker-käru teil endil olemas on ja kuidas meeldib.
Meil enne oli ABC Design ja sellel olid omad miinused, seega selle käruga on meil kogemused olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli x-lander kolme rattaga..algul ei meeldinud yltse(ämm kinkid),just selle pärast ei meeldinud ei ole kolm ratast… aga täitsa mugav ja kerge käru….hea manööverdada..nii et meile olime väga rahul ja kui kunagi veel peaks käru vaja minema siis on ka kindel valik x-lander

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ikkagi i’coo, tõsi küll kookoniga, väga rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimese kahe lapsega Emmaljunga, nüüd on I’Coo, mõlema variandiga olen rahul. I’Cooga olen rohkem rahul, sest raam on kõrgemal ja käru on kitsam ja kompaktsem. Suured rattad ja hea vedrustus on mõlemal.

Aga miks Sa tahad ühes tükis käru? Minu jaoks on just mugav, et saab vajadusel vankrikorvi ära tõsta pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teutonia Mistral P, väga rahul, müüki ka hiljuti pandud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen näinud 2 vankrit, millel on isteosa peal ja need tundusid kuidagi kesised ja mitte just kõige soojemad ( korvi osa tundub neil muidugi selline väga soe ja hea ).Olin selles osas oma ABC Design käruga rahul, et kui laps istus sees, siis vankri seinad olid paksud ja soojad…aga neil kahel vankril olid kuidagi õhukesed. Ma jh ei ole nendega väga kursis, mul ju ainult ühe vankriga kogemusi, seepärast natuke Teie käest uuringi 🙂
Ma heameelega ostaksin juba praegu vankri kui miskit head leidub ( kuigi teine laps sünnib alles suvel ), aga 2,5 aastase lapsega oleks hea praegu juba suurte ratastega linna peal sõita.

Kägu | 17/02/2012 08:17
Kui plaanid ikka maha müüa oma vankri, siis võid teada anda 🙂
Organza – mis aadressil Teil vanker müügis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

buduaaris näete:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Emmaljunga Cerox. Tahtsin samuti kookoniga vankrit, sest eraldi vankrikorvi hoiustamine oleks olnud väga tülikas. Eelmise lapsega oli suur Emmaljunga vanker ja käruks tehtuna tundus ta ikka jube suur. Ceroxiga olin hoopis rohkem rahul. Kõigepealt selle ülimõnusa Quadrolift kookoni pärast, mis on väga soe ja leidis kasutust praktiliselt kogu vankrikasutuse aja (nt seda sooja jalakatet ma ei kasutanudki, sest kookon soojakotiks tehtuna oli kordi mugavam). Üleviidav sang oli väga hea ning samuti kaugele ettetõmmatav sirm (kaitses väga hästi päikese eest). Ka vankri kangas meeldis (see on Protex, mis pole kusagilt pleekinud, kuigi tegemist kärtspunase värviga). Ma tean, et Emmaljunga kiitjaid kiputakse siin miinustama, aga mul ei ole tõepoolest selle vankri kohta ühtegi halba sõna öelda 🙂 Kaks aastat teenis ta meie last, nüüd on ka plaan müüki panna. Kui kellelgi huvi, siis meiliaadress on mare.tallo@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on selline vähelevinud mark nagu Herqules, punase-halliga. ¦vetsi toode, koostöös Emmaljungaga loodud. Beebikeskus müüb. Ees on neli keeratavat ratast, taga suured rattad. Veereb isegi läbi sopa ja lumeprahi, hea stabiilne. Plaanis kah varsti müüki panna, viimased jupid enne veel pesust läbi.

Kui huvi on, kirjuta kateriin@hetako.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljunga koha pealt ei ole mul halba öelda, kõik tundub väga ilus, korralik ja igati meeldiv – aga see ju nii kallis minu meelest 🙂 isegi kasutatud EJ müüakse kallimalt, kui ma poest teise firmaka uuena saaksin. Kindlasti on asi ka kvaliteedis, arusaadav, aga soovin siiski natukene odavamat vankrit. Oleks esimene laps tulekul, siis ostaksin isegi, aga kuna meil teisele lapsele enamasti vaja, siis ei raatsiks nii suurt summat enam vankri peale panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps kasutatud vanker-käru otsingul!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.