Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kasutu “Teata ebasobivast”

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kasutu “Teata ebasobivast”

Postitas:
Kägu

Mis mõte on “Teata ebasobivast” nupul kui peale teatamist ebaadekvaatseid kommentaare ei kustutata.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Perekooli moderaator

Tere

1.3 Ebasobiva postituse autoril on õigus otsustada alates  teate kättesaamise hetkest 48 tunni jooksul, kas tema loodud sisu vastab perekool.ee kasutajatingimustele.

1.4 Juhul, kui ebasobiva postituse autor leiab, et tema postituse sisu ei ole vastavuses kasutajatingimustega on ta kohustatud parandama oma sisu 48 tunni jooksul alates teate saamisest.

1.5 Perekool.ee ei anna hinnanguid ning ei modereeri Perekool.ee postitusi, väljaarvatud juhul, kui tegu on vihakõnega

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutajad paraku ei kustuta ise oma ebasobivaid kommentaare vabatahtlikult.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen küll oma postitust ise tagantjärele parandanud, kui keegi on ebasobivaks märkinud ja saan aru, et minu sõnastus või mõte võib häirivalt mõjuda. Alati kirjutamise hetkel tõesti ei tule pähe. Aga muidugi märgitakse ka täitsa neutraalseid postitusi lampi ebasobivaks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen küll oma postitust ise tagantjärele parandanud, kui keegi on ebasobivaks märkinud ja saan aru, et minu sõnastus või mõte võib häirivalt mõjuda.

Kas saaks näidet häirivalt mõjuvast postitusest? Inimesed on ju nii erinevad, et mis häirib üht, see on muusika teisele.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kasutu “Teata ebasobivast”