Esileht Väikelaps Kasvataja tegi nalja

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kasvataja tegi nalja

Postitas:

Kas kasvajata lasteaias võib nalja teha ühe lapsevanema üle teiste lapsevanemate ees? Asi nimelt selles, et kasvataja kommenteeris kuidas tema arvates võiks mina mängida töö juures lapse mänguasjadega. Solvusin täiega, seda kuulsid pealt ka teised lapsevanemad ja lapsed.

0
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 09:24; 05.09 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas asi on selles, et nalja tegi lasteaiaõpetaja? Või selles, et teised kuulsid?

Inimeste huumorimeel on väga erinev-nii nalja tehes kui ütlust naljana või solvumisena tajudes.

Oleksid võinud lihtsalt öelda, et see nali/ütlus ei meeldi sulle ja ei ole tõsi. Kõvasti, kõigi kuuldes. Sellest, et sa solvusid täiega ei pruukinud ei õpetaja ega teised arugi saada, kui sa ei reageerinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on lasteaias ÕPETAJAD.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 10:04; 05.09 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saa aru 🙂
Miks ta nii ütles, milles nali seisnes?

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 10:09; 05.09 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saa aru ????

Miks ta nii ütles, milles nali seisnes?

Imestan ise sama. Laps andis mulle oma eelmise päeva kaisuka ja kasvataja kommenteeris kuidas ma võiksin minna sellega oma töö juurde ja mängida seal sellega. Tuju rikutud suht.

+3
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 09:24; 05.09 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mestan ise sama. Laps andis mulle oma eelmise päeva kaisuka ja kasvataja kommenteeris kuidas ma võiksin minna sellega oma töö juurde ja mängida seal sellega. Tuju rikutud suht.

Ohjeerum, mõnel inimesel pole ikka üldse naljasoont. No väike nali, et kaisukas läheb emmega tööle ja emme mängib sellega, ei muud ju.. Ega seda siis tõe pähe saa ju võtta.

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 10:04; 05.09 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saa aru ????

Miks ta nii ütles, milles nali seisnes?

Imestan ise sama. Laps andis mulle oma eelmise päeva kaisuka ja kasvataja kommenteeris kuidas ma võiksin minna sellega oma töö juurde ja mängida seal sellega. Tuju rikutud suht.

Aa 🙂
See oli ju tõesti kõige süütum nali, õpetaja püüd haarata last ja sind ühisesse vestlusteemasse.
See ei olnud üldse nali sinu üle, nagu teemaalgatuses kirjas.
Eesti keel pole sinu emakeel äkki?
Rahune, solvumiseks pole alust.

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 10:09; 05.09 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed ei tohiks lapsi saada! Täiskasvanud inimene sellisest teemast numbrit ei teeks.
Pole ime, et lasteaedades õpetajatest puudus on.

+30
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja rääkis lapsega lihtsalt mõistujuttu. Mine kasva suureks ja ära näe igal pool tonti. Mina arvan, et õpetaja just rääkis lapsega (mite sinuga!) väga armsalt ja lapsemeelselt.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle tõesti tundus see asi pahatahtlik või kui sa nüüd järele mõtled, ehk oli ikka täiesti siiras katse nalja teha (mitte sinu kulul) ja nö lapsega jääd murda. Ta rääkis seda juttu ju lapsele? Või arutas isekeskis lapsevanematega ja irvitas, et näe, see läheb kaisukaga tööle mängima? Hästi ei usu.

Äkki õpetaja koguni ütles seda lapsele, et kaisukas läheb nüüd emmega kaasa töö juurde. Ma saan aru, et laps andis oma kaisuka sulle lasteaiast äraviimiseks kaasa (ja sina läksid tööle, seega tuli ju kaisukas sinuga tööle kaasa, see mängimise jutt oli vast lihtsalt lapsele nali).

Varsti ei julge tõesti enam suud lahti teha seltkonnas, keegi ikka leiab, mille peale “solvuda täiega”. Ja pole ime, kui selliste asjade peale on terveks aastaks õpetajaga suhtlemine rikutud ja hea, kui direktorile kaebama ei joosta.

Milles see asi ometi on, kas nutistumisega on inimesed nii inimliku suhtlemise puudeliseks (kehakeele, intonatsiooni lugemine, mis on 80% informatsioonist vs 20% sõnad) muutnud või mis?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 11:24; 06.09 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi!!! Mis inimeste ja probleemidega peavad lasteaiaõpetajad silmitsi seisma! See nali oli ju ilmselgelt mõeldud lapsele.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana sa oled? 17 ja lapse said 14-aaastaselt? Kui oled juba lapsevanem, on aeg täiskasvanuks saada, ka siis, kui ise vanuselt teismeline oled. Sellist jutt räägitakse lapsega selleks, et lapsega kontakti leida, et lapse tähelepanu ema äraminekult ära juhtida, siis ei ole laps kurb. See pole mingil moel jutt ema pihta. Nii et rahune maha, kui tahad, et su lapsel oleks lasteaias hea, on väga tore, kui kasvataja niimoodi lapse tähelepanu püüab. Ja keegi ei arva sealjuures päriselt, et emme tööl mänguasjadega mängib. Sul on aeg suureks saada, teadvustada endale, et oluline on see, et lapsel lasteaias hea on ning mitte ise titena käituda ja solvuda.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No issanda jumal küll ????.

Ma vahel ise teen hommikuti õpetajatega nalja, et nii hea oleks ise täna hoopis lasteaeda mängima jääda ja lõunat magada.
Eriti veel siis, kui laps otsustab, et ta ei tahagi täna seal olla. Ma siis naljatades alati pakun välja, et sobib, emme jääb lasteaeda mängima ja laps läheb minu eest tööle.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul tuju lausa rikutud on, siis kuluks sulle kaisukas tööle kaasa ära küll! Ehk teeb mängimine tuju paremaks.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tööl kunagi juhus, kus ütlesin endast suts nooremale töökaaslasele(meesterahvale) – aitäh, tubli laps! Situatsiooni täpselt ei mäleta, aga jessver, kus ta alles solvus!! Sama väljendit juhtusin kasutama vahel ka endast vanemate puhul (sh meesülemusele), keegi ei solvunud. Ilmselt solvutakse ikka selle peale, mis endal ka hinges, antud noormehele ilmselt oli probleem, et ta teistest noorem oli või tundis end muul viisil alaväärsena.

Teemaalgataja situatsioonis probleemi ei näe – väga armas hoopis. Või mida häbiväärset võiks olla lapse kaisukal või sellega mängimisel? Armas just hoopis.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 19:42; 06.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kasvataja imelikult ei naeratanud?
Mul solvus koer, andsin temale lapse luti ja ütlesin lapsele, nüüd on lutt kutsu oma. Koer käib solvunult nüüd ringi.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tööl kunagi juhus, kus ütlesin endast suts nooremale töökaaslasele(meesterahvale) – aitäh, tubli laps!

Mulle ütles hiljuti kassapidaja “aitäh!”, mina vastasin automaatselt “Hea laps!” 🙂 vabandasin ka kohe, a ta ei taibanud vist solvuda, naeris…

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 11:24; 06.09 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tööl kunagi juhus, kus ütlesin endast suts nooremale töökaaslasele(meesterahvale) – aitäh, tubli laps!

Mulle ütles hiljuti kassapidaja “aitäh!”, mina vastasin automaatselt “Hea laps!” ???? vabandasin ka kohe, a ta ei taibanud vist solvuda, naeris…

Just, just! Ilmselt ütles too noormees mulle aitäh ja ma vastasin seepeale “Tubli laps!” No midagi seesugust oli, mille peale automaatselt “Hea laps!” vastuseks tuleb.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 19:42; 06.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa sellise nalja peale solvud kullakene siis see kaisukas voiks sul iga paev kaasas olla, olen kuulnud, et need aitavad rahuneda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin siin väikelapse foorumis juba sellepärast, et näha, mille peale teemaalgataja jälle solvunud on. Väga äratuntav stiil.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Väikelaps Kasvataja tegi nalja