Esileht Väikelaps Kasvatajate streik

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kasvatajate streik

Postitas:

Kas juba teate oma lapse lasteaia kohta, kas kasvatajad streigivad ja kui kaua. Mis siis kui uksed kinni ja lapsi aeda ei võeta, kas võtate ise vaba päeva või laps töö juurde kaasa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasteaed streigib ühe päeva 07.märts. organiseeritud vanaema last hoidma, kui laps selleks ajaks haigeks ei jää, sest tuulerõuged pidi rühmas olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmapäeval streigivad. Minul sellest tragöödiat pole, töötan kodus või viin lapse vanavanematele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

streigivad 7. märtsil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pedagoogide streik toimub 7.-9. märts, nendel päevadel on võimalik lapsi lasteaedadesse viia, juhul kui on eelnevalt räägitud lasteaia töötajatega ja avatud on valverühmad. Igal lasteaial on omad reeglid, suhelge oma lasteaia personaliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaed ei streigi. Aga kui oleksid streikinud, siis poleks ka probleemi olnud. Ma nagunii kodune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaed streigib 7-8 märts .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaed streigib 8-9 ja on suletud, õnneks see aasta meil vanaema kodus.Kui poleks kodus, siis võtaksin 2 lastepäeva ja istuks kodus, samas minu töökaaslase laps käib samas lasteaias ja tema peab koju jääma ja ütleme nii, et kui me mõlemad puuduksime töölt, siis see oleks küll suur probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaida lasteaed on lahti ja ka õppetöö toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie omad kõik 3 päeva! 7-9 ja õige ta on, kaua võib lasteaednikuid mõnitada? meie aias on kasvatajad ametlikult 0,8 kohaga tööl kuna tallinn käskis nii teha :S ja küll iga vanem mõtleb kolmeks päevaks miskit välja, võtkem seda nii nagu laps tõbine oleks 🙂 aga kasvatajatele kindlat meelt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on rühmad lahti, aga ma ise streigin ja ei vii oma last neil päevil aeda. (tegelikult on ammu planeeritud vabad päevad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust on isegi see väär, et paljudes aedades valverühmad lahti. selline poolik värk, ne mjaso ne rõba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lotta1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu arust on isegi see väär, et paljudes aedades valverühmad lahti. selline poolik värk, ne mjaso ne rõba[/tsitaat]

Õige, ja imelik on seegi, et koolid on ka lahti ja lapsed saavad koolis süüagi. Peaks ikka kindlalt näitama, mida see tähendab, kui kool ongi täiesti kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lotta1 kirjutas:[/small]

Õige, ja imelik on seegi, et koolid on ka lahti ja lapsed saavad koolis süüagi. Peaks ikka kindlalt näitama, mida see tähendab, kui kool ongi täiesti kinni.[/tsitaat]
Vaadake, kooli pidaja (so siis riik või omavalitsus) ei streigi. Kooli juht on riigi või omavalitsuse esindaja. Kas enda vastu saab streikida?
Aga põhimõtteliselt toetan ka mina uksed-lukku-tited-koju streiki, sest siis saaksid õpetajad näidata ka praegu ülbitsevatele seltsimeestele, et nende töö on igaühe jaoks meis oluline ja vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul lapsed käivad erinevates lasteaedades, 1 toimub koosolek neljapäeval, siis antakse täpne vastus, teisest lasteaiast ei tea midagi, laps juba 2 kuud istub kodus. aga ma toetan pedagoogide streiki. kui juba nemad streigivad, siis on asi väga mäda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaias õpetajad võtsid vastu otsuse, et ei streigi, sest sellega paneksid lapsevanemad olukorda, kus need võiksid töö kaotada.
Kui toimuks streik, siis peaksin lapse lihtsalt loengutesse kaasa võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste kool streigib 3päeva. Õppetööd ei toimu ja süüa ei saa. Olen väga uhke nende üle, et selle streigi kaasa teevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need,kes ei tea, kuidas nende lasteaias lood on- kas te üldse oma laste kasvatajatega ei räägi, ei küsi tagasisidet, ei uuri tuleviku kohta jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvataja mainis, et streigitakse, aga ei maininud täpselt, mis ja kus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps Kasvatajate streik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.