Esileht Pereelu ja suhted Kasvatuspõhimõtted

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Kasvatuspõhimõtted

Postitas:

Kui me oleme kokku leppinud, et meie tänased tööd on need- mina saen tund aega puid ja mees peseb 21 purdupotti. Mees saab varem valmis, siis ta ei viska lehega pikali. Kui ta tuleb ja tõmbab ka paar puud pooleks, siis ta aitab mind. Mitte me ei tee koostööd puude saagimisel (mis oli minu vabatahtlikult võetud ja jõukohane ülesanne). Mis puudutab lastekasvatamist, siis kui mina pidin lapsega täna füüsikat õppima ja mees teise lapse lasteaeda viima, siis kui ma jään jänni, siis ta aitab mind selles ülesandes. Kui meil suvaline pereliige niidab muru, olles selle võtnud oma ülesandeks aga näiteks tahab lõunat süüa. Mina lähen ja teen temale määratud ja/või tema poolt endale võetud töölõigu lõpuni, siis ma aitan teda ja kogu meie perekonda. Mitte me ei tee koostööd muruniitmisel. Laste kasvatamine kui üldine protsess on loomulikult koostöö, mille igapäevalõikudes ikka aidatakse teineteist. See, et maja laenu soppa täis poleks, on loomulikult terve pere koostöö küsimus, aga selles koostöös on operatsioonid või lõigud, mis on jaotatud-jaotunud erinevate inimeste vahel. Ja siis me aitame teineteist, kui saame ???? , et teisel tema töölõiku oleks lihtsam teha. Seega jah, laste mähkmete vahetamisel me ei teinud koostööd, vaid kuigi see oli meie majas üldiselt mu mehe töö (minul on raskusi üle 5-kiloste asjade tõstmisega), siis ma aegajalt aitasin. Ei, meie lapse mähkmevahetused ei sündinud koostöös. Mees vahetas ja mina aitasin. Aga ega sind veena. Neid aitamise-vaenamise teemasid on enne ka paar tükki loetud,sul on see kindel suhtumine.

Mul pole muud öelda, et kahju, et sa ei oska vaadata kaugemale oma mätta otsast.  Kõik inimesed ei ela sinu pereelu ja ei räägi ainult sinu peres toimuvast.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 20.01 10:18; 20.01 11:52; 21.01 09:42; 21.01 12:07; 21.01 12:59; 22.01 12:46; 22.01 13:00; 22.01 13:18; 22.01 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nimelt- mingi aja. Laps on naise omavoliline projekt, tema tahtis seda last ja otsustas salaja ka nii toimetada. Mees kui niisugune teda ei huvitanud, meest oli vaja lapse saamiseks ja lapsele isanime hankimiseks.

Oooo! Perekooli Revolver tegutseb!

Inimesed, jätke meelde, kõik lapsed, kes siia maailma on kunagi sündinud (sh kodanik Revolver ise) on naiste saatanlik tegevus ja mahhinatsioon,

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.01 11:28; 20.01 19:49; 20.01 19:51; 20.01 22:39; 21.01 14:30; 21.01 19:53; 22.01 09:02; 22.01 10:33; 22.01 14:18; 22.01 14:20; 23.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt. Miks ei või olla abitu?

A miks peaks? On see kuidagi nunnu ja armas?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.01 11:28; 20.01 19:49; 20.01 19:51; 20.01 22:39; 21.01 14:30; 21.01 19:53; 22.01 09:02; 22.01 10:33; 22.01 14:18; 22.01 14:20; 23.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on neid lihtne enne lapse saamist selgeks saada ja pole üldse vaja mingeid teoreetilisi arutelusid – uuri, kuidas kaasal endal kodus oli, kui ta oli väike laps, kuidas tema ema ja isa temaga käitusid. Reeglina käitutakse kas täpselt samamoodi või siis täpselt vastupidi, oleneb trauma suurusest :).

Aga eks mõlema probleemiga saab jooksvalt tegeleda vastavalt vajadusele. Minul polnud näiteks õrna aimugi enne lapse sündi, kuidas ma käituma hakkan. Aga sai selgeks ja nüüd näen palju mutreid kordumas mu enda lapsepõlvest (nii kahjuks kui õnneks). Hea ja järjekindla tahtmise juures saab neid mustreid muidugi ka muuta. Aga mott peab ikka suur olema, muidu langen ikka samasse auku (mul näiteks probleemiks, et ma lähen närvi liiga kiiresti ja hakkan paukuma, eriti kui ajaline press on peal – täpselt nagu mu ema…)

Väga õige. Mul täpselt samamoodi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tema tuleb iga kell kooki küpsetama, lastele riideid ostma, pesu peseb, vanaemale kingitused ostab jne?

Mis on selles kõiges, mida sa nimetasid, sellist, millega ainult ja ainult naine hakkama saab? Küll ja küll ka siit Perekoolist loetud teemaalgatusi stiilis “Millal teie lapsed sooja vestiga käivad? Lapsel on olemas õhem ja paksem jope, kuid ostsin lisaks ka vesti. Nüüd ei teagi, millal seda selga panna”.

Mulle on pigem jäänud mulje, et siin Perekooli mõistes “mees ei aita” tähendab, et mees ei ole naise maitsele vastavalt piisavalt kiire “käepikendus”. Ning kogu selle tegemise juures on määravaks naise “õige” viis ja maitse, kuidas ja millal midagi teha, ning meest tuleb “suunata”, et kõik kodu ja perega seonduv oleks nii, nagu naine oma peakeses ette kujutanud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nimelt- mingi aja. Laps on naise omavoliline projekt, tema tahtis seda last ja otsustas salaja ka nii toimetada. Mees kui niisugune teda ei huvitanud, meest oli vaja lapse saamiseks ja lapsele isanime hankimiseks.

Oooo! Perekooli Revolver tegutseb!

Inimesed, jätke meelde, kõik lapsed, kes siia maailma on kunagi sündinud (sh kodanik Revolver ise) on naiste saatanlik tegevus ja mahhinatsioon,

Mina see Revolver kindlasti ei ole. Tean küll jah, et on keegi meesterahvas, keda siin sellise nimega nimetatakse ja võimalik, et mõni naine on talle tited kaela tootnud. Ei tea kommenteerida.

Meie peret puudutav laps on aga paraku tema ema toodang. On selliseid naisi, kes meest ei tahagi, aga kelle bioloogiline kell paneb tegutsema ja eesmärgiga saada laps ollakse isegi nõus olema kooselus. Sai lapse ja lapsele isanime ja näitaski ust. Minu jaoks arusaamatu ja alatu tegevus. Laps peaks siiski olema kahe poole ühine soov ja teadliku tegutsemise tulemus, mitte et naine otsustab salaja pillid ära jätta ja pärast ei häbene näkku öelda, et see laps on olemas sellepärast, et tema tahtis seda last ja aborti tema ei tee. Keegi on mulle korra siin öelnud, et naine peaks ikka naist kaitsema. Tõesti? Rikud teise inimese elu, mehel pole kunagi enam võimalik normaalset perekonda luua, sest mingi “kärg” lapse näol on lohisemas. Tõesti, kes te nii käituda soovite, valige oma laste isadega mingi viimane põhjakiht, valige mehed, keda iial ükski naine ei tahaks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 09:56; 22.01 11:49; 23.01 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt. Miks ei või olla abitu?

A miks peaks? On see kuidagi nunnu ja armas?

Vuih. Nunnu olla on küll viimane asi, mida ma naisena siin elus tahan.

Ei peagi abitu olema, tänan küsimast. Üldse ei pea. Aga kas sa vastaksid mu küsimusele, miks ei või?

Miks iga inimene peab olema nagu jäämurdja, et suudab kõike? Jaapani keelest mootorimähisteni. Miks inimene peab ise autot parandama, kui ta võib olla selles suhtes abitu ja palkama spetsialisti. Miks inimene ei või ollla abitu iseenda juuste lõikamisel näiteks? (Ps mina ei ole selles abitu, ma lõikan enda juukseid ise. Aga sina?)

Vat see küll köidab mind kõige vähem, et minu lähedased peaksid suutma kõike teha. Ei hinda neid oskuste järgi.

Ausõna, mina ei suutnud mõned aastad tagasi meie surnud ja ämblikuasendisse kõvaks külmunud koera veenruaris – 18 kraadiga maha matta ega isegi matmiskohani tassida. Koer kaalus elusana ligi 75 kilo. Aga mees suutis. Tean, et ka sina oleks suutnud, muidugi.

Kui sina suudad kõike, on tore. Kui ei oska, aga vaja on, õpid – tore.

Minu jaoks pole see mingi väärtus. Olgem vähemalt oma peres üks mehhanism, mis töötab ühise eesmärgi nimel. Jalgrattakett ka ei pea üksi jalgratast edasi vedama, on vaja veel teisi kaasamängijaid nagu hammasrattad. Koostöö! Sünergia. Üks täiendab teist.

Sulle soovin õnne kõigeoskamise ja kõigeõppimise puhul. Mina aga jään ikka paluma pottseppa ahju ehitama ja meest raskeid poekotte libedaga tassima. Kuigi seda ma paluma ei pea, ta teeb seda ise, sest mina oma kahe puusaproteesiga olen jääl päris ABITU. Jah, muidugi ma saaksin selle tehtud, aga mees ei mõistaks seda kuidagi. Ega ükski südamega inimene. Ja ei, ma ei lasknud neid lõigata, et olla nunnum 🙂

Sinu kui nais-superkangelase terviseks tõstan ma nüüd silmad arvutist ja palun oma mehel, kes köögis toimetab, mulle sealt ühe kohvi tuua.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.01 17:16; 22.01 09:55; 22.01 12:13; 22.01 12:55; 22.01 13:04; 22.01 13:29; 23.01 12:04; 23.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see Revolver kindlasti ei ole. Tean küll jah, et on keegi meesterahvas, keda siin sellise nimega nimetatakse ja võimalik, et mõni naine on talle tited kaela tootnud. Ei tea kommenteerida. Meie peret puudutav laps on aga paraku tema ema toodang. On selliseid naisi, kes meest ei tahagi, aga kelle bioloogiline kell paneb tegutsema ja eesmärgiga saada laps ollakse isegi nõus olema kooselus. Sai lapse ja lapsele isanime ja näitaski ust. Minu jaoks arusaamatu ja alatu tegevus. Laps peaks siiski olema kahe poole ühine soov ja teadliku tegutsemise tulemus, mitte et naine otsustab salaja pillid ära jätta ja pärast ei häbene näkku öelda, et see laps on olemas sellepärast, et tema tahtis seda last ja aborti tema ei tee. Keegi on mulle korra siin öelnud, et naine peaks ikka naist kaitsema. Tõesti? Rikud teise inimese elu, mehel pole kunagi enam võimalik normaalset perekonda luua, sest mingi “kärg” lapse näol on lohisemas. Tõesti, kes te nii käituda soovite, valige oma laste isadega mingi viimane põhjakiht, valige mehed, keda iial ükski naine ei tahaks.

Selle peale polegi ju muud öelda, kui korrata seda palju räägitud tõde – mees, kes last ei taha, kasutab kondoomi, mitte ei jää lootma, et keegi pooltuttav (saan kirjelduse põhjal aru, et tõsist suhet selle naisega sul ju polnud) korraldab ise ära rasedusest hoidumise. Kui ma oleksin mees, kes last ei taha, ei usaldaks ma mitte iialgi inimest, kes on lihtsalt sekspartner. Kuigi, kui aus olla, siis ma ilmselt ei omakski lihtsalt niisama kepisõpra.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.01 11:28; 20.01 19:49; 20.01 19:51; 20.01 22:39; 21.01 14:30; 21.01 19:53; 22.01 09:02; 22.01 10:33; 22.01 14:18; 22.01 14:20; 23.01 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole muud öelda, et kahju, et sa ei oska vaadata kaugemale oma mätta otsast.  Kõik inimesed ei ela sinu pereelu ja ei räägi ainult sinu peres toimuvast.

Ei toimu meie peres midagi, mis ei toimuks igas hästitoimivas ja ühtses, austavas perekonnas.

PS palun vabandust koma- ja ühildumisvigade pärast mu postitustes, minu keskharidus on muus keeles omandatud ja mõnikord läheb lappama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.01 17:16; 22.01 09:55; 22.01 12:13; 22.01 12:55; 22.01 13:04; 22.01 13:29; 23.01 12:04; 23.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Kasvatuspõhimõtted