Esileht Kodunurk Kasvuhoone uks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kasvuhoone uks

Postitas:
Kägu

Seni olen kasvuhoone ukse ööseks kinni pannud, aga nüüd pean nädalaks komandeeringusse sõitma. Nüüd ei teagi, kas jättagi kasvuhoone uks kinni? Või pigem laht?

Norra ilmateade näitab, et kahel öösel on +8 kraadi. Teistel öödel +10. Seni olen lähtunud arusaamast, et kui õues on +10 või vähem, siis hoian ukse kinni.

Mida soovitate?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jätaks irvakile

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba praegu ööseks vahepeal lahti ununenud.

Muidu aga jätaks lahti, suurem kuumus on hullem st kui üle 40? (oli vist) läheb siis tomatite õitsemise ajal need õied kukuvad ära.  Jahedamaga enam külm ära ei võta, pigem korraks aeglustub kasv, aga karastab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka lahti tuleks jätta, sest muidu läheb päeval liiga kuumaks. Meil on praeguste ilmadega kogu aeg lahti, öösiti ka, sest magame hommikuti u 9-ni ja juba selleks ajaks oleks muidu liiga kuum.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jätaks ka lahti, miinuseid ikka ei tule. Ja päeval kütab kasvuhone korralikult kuumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta kindlasti lahti. 8 kraadi ei kahjusta veel ei ka mitte kurke, tomatitest rääkimata. Kurkidele mõjub halvasti alla +5 kraadi, kasvu pärsib alla +10, aga kui ööd on sellised 8-10 kraadi, siis lihtsalt kurgid kasvavad natuke aeglasemalt, saak saab ehk päev hiljem valmis. Aga kui päeval on liiga kuum, siis see võib küll taimedele väga halvasti mõjuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin ära üleeelmise nädala ja jätsin lahti. Parem olgu öösel jahe kui päeval tulikuum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimasega nõus – kuum teeb  palju rohkem kahju, kui öine jahedus.  Mul on küll aknal automaatne avaja, aga suvel jätan lisaks ka ukse lahti. Kunagi jäin 80% tomatitaimedest seoses kuumaga ilma,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kasvuhoone uks