Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kasvukonto

Postitas:

Tegin omale suure hurraaga LHV kasvukonto, et hoiusel seisev raha teenima panna. Aga mida ei ole, on teenimine ???? Tootlikkus pole vist kordagi üle 1% mul käinud. Miks seda asja kasvukontoks nimetatakse, kui see ei kasva? Samahästi võiks raha “madratsi all” edasi hoida.

Samas pensionifond on mul 12%-ga plussis. Kuidas pensionifondis olevad aktsiad tõusevad, aga kasvukonto aktsiad ei “idane ega mädane”?

Äkki targemad oskavad seletada.

 

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:57; 23.02 12:28; 16.06 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltuvalt minu valitud fondidest on tootlikkus 6-48% + dividendimaksed, mida ka kohe uuesti investeerin.

Kui pikka aega sa oled sinna investeerinud, et tootlus nii väike?

Loe foorumit ka:

https://fp.lhv.ee/forum/invest

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin lapsele mõned aastad tagasi. Rohkem kui 10% kasvu on tulnud selle ajaga. Ehk oled liiga lühikest aega sinna raha paigutanud? Just vaatasin, tootluseks näitab 19%.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:55; 23.02 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kasvukonto vist kaks aastat olnud ning kasumiks näitab 24%

 

Aga mis fonde teemaalgataja siis ka ostis?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 17:05; 20.02 23:24; 23.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kasvukonto olnud nüüd ka aasta ja keskmine tootlikus on  samuti 24%.

Vaata üle, mis fondid sul on ja tee muudatusi oma valikutes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 18:10; 21.02 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kasvukonto on hetkel 23% plussis, olnud umbes aasta aega. Äkki valisid tõesti väga valed fondid? Ei ole ju nii, et kõik aktsiad garanteeritult ainult kasvavad…

Hetkel on mul kõige parem tootlikkus ühel fondil 35%, aga see on tõesti väga hea tulemus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis fonde te ostate?  Minul on SXR8, VWRL, XRS2

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 17:05; 20.02 23:24; 23.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SXR8, VWRL, AASI, COINXBE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käib fondi muutmine? Et kas siis juba olemasolevad osakud müüakse ja sama raha eest ostetakse uue fondi omad? Seda võimalust, et jätan vanad alles ja lihtsalt edaspidi ostetakse uue fondi omasid pole?

Lisas. Kuulsin hiljuti, et swedil ka mingi analoogne asi? Teab keegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parim fond hetkel on iShares Global Clean Energy UCITS ETF (IQQH) ja selle muutus aastaga on olnud +63.77%

Nii, et jah fondide valikust sõltub väga palju ja kui juba seal rohkem raha peal siis võiks sellega ka natuke tegelda ja vaadata, mis on parima tootlikusega. Mul on kasvukonto lihtsalt aasta aega lihtsalt olnud aga nüüd juba natuke süvenen sellesse ja müün vist kehvemad fondid maha ja suunan selle raha parematesse.

Ja registreerisin kasvukonto ka investeerimiskontona maksuametis ja siis on vast natuke lihtsam neid liigutusi teha ja iga müügi pealt ei ole tulumaksu vaid tulumaks on ainult tulu pealt. Vähemalt nii olen ma asjast aru saanud.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 18:10; 21.02 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja täna on mu kasvukontol olev summa üldse neli protsenti miinuses ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:57; 23.02 12:28; 16.06 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja täna on mu kasvukontol olev summa üldse miinuses ????

Jah, aga mida sa fondi sa ostad? Kui midagi normaalset, siis praegu oleks väga hea aeg ostmiseks, sest hinnad on madalad.

Näiteks esimese lockdowni ajal, eelmise aasta märtsis oli ka minu  kasvukonto umbes 500€ miinuses aga olukord taastus kiiresti ning kasvas väga jõudsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 17:05; 20.02 23:24; 23.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta natuke SXR8. Nii kaua kui sa mingit infot ei avalda ei ole ka võimalik midagi eriti soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:55; 23.02 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan rõõmu: mu kasvukonto on 6% plussis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:57; 23.02 12:28; 16.06 20:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )