Esileht Imetamine Kasvuspurt??

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kasvuspurt??

Postitas:
Kägu

Mu kolme kuu ja nädala vanune beebi käitub nii teistmoodi! Algas kõik peale eilset pikka päevaund, kui ärkas ja nuttis pikalt. Rinnast keeldus. Suure surmaga sain ta tissi otsa, sõi korralikult ja karjus edasi. Õudne! Viskas end vibusse. Arvasin, et äkki mingi kõhuvalu. Peale kakamist jäi palju rahulikumaks, aga siiski oli rahutu edasi. Ei tahtnud enam üldse põrandal ega oma lamamistoolis olla, vaid süles. Ja täna ka terve päev, igasse unne pannes, hakkab meeletult röökima, kui teda riidesse hakkan panema, et õue viia. Ühtegi pika und ei tee, ka tavapärased 30min uned on asendunud 22-25 minutilisetega.

Rinnad on täiesti pehmed.

Päev otsa teeb 30 min unesid, ning jõuab üleval olla oma tavapärase tunnikese kuni 1h20min. Iga une vahepeal annan mõlemat rinda. Sööb vähem kui tavaliselt. Lihtsalt otsa saaks nagu!

Ja kui ööunne minek on alati rahumeelne rinnast söömine ja siis rinnal uinumine, siis täna, kui piimavool lõppes (ühest tissist ei saanud ta tilkagi!), olid silmad pärani lahti, rahmeldas, nagu pahandas minuga. LÕPUKS peale 30min rabelemist kustus…. Kaua selline asi kesta võib?!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul sama probleem ja The Wonder Weeks appi järgi käimas kasvuspurt (beebi 3,5k) veel 27 päeva. Eks ma ei oska ka miskit väga aidata teda kui pakkuda rohkem lähedust ja lasta tal magada siis nii nagu tal praegu hea on. Eelnevatel kasvuspurtidel on olnud sama jama. 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Kasvuspurt??