Esileht Ilu Kataloogis müüdavad riided valdavas enamuses kandmiskõlbmatud kaltsud

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kataloogis müüdavad riided valdavas enamuses kandmiskõlbmatud kaltsud

Postitas:
Kägu

Kas leiate omale kataloogidest sobivaid ja kvaliteetseid riideid? Ise vahel vaatan ja vaatan ja vaatan, massiliselt ainult mingid lohvakad kaltsud (tuunikad, igasugu lotendavad ja lõhkised ja imeliku lõikega püksid (liibuvad NAHKpüksid???). Lisaks olen paljud tooted tagasi saatnud hoolimata õigest suurusest, sest selga proovides ikka kisub või hoiab halvasti kuskilt. Lisaks – praegusel suvisel soojal hooajal ei müüda korralikke heledatoonilisi teksapükse ning pluusid kipuvad kuidagi liiga sageli natuke liiga lühikesed olema.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi on kataloog? Kust sa sellist jama tellid?

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis sa lähed siis odava hinna õnge ja tellid mingist Halensist jms.  Seal ongi telgid ülekaalulistele keskealistele. Käi poes, katsu näpuga ja proovi selga ja ostad siis, kui sobib, Teatud eas peaks tulema ka arusaamine, mis lõiked keha kaunistavad jne. Kataloogist ja netist ostes jääb risk alati, et ei ole selline nagu pildil või ei istu nii nagu pildil modelli seljas.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olerneb vist kataloogist. Ma tellin veebipoodidest. Ja vahel läheb mõne tootega mööda ka ja tulebki tagasi saata. Seega tasub vaadata ka alati tagastamistingimusi ja -mugavust. Aga kui on koledad asjad, siis ma lihtsalt ei telli sealt. Ja mulle meeldib, et erinevalt poest, saab netis šopates kohe puuduva suurusega tooted välistada. Ja otsingukriteeriume on mõnes veebipoes võimalik mugavalt dikteerida, kuigi kahjuks päris ideaalne see pole, sest kõiki endale olulisi nüansse sageli ka ette dikteerida või välistada ei saa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin kehtib kuldne reegel- ei ole olemas odavaid ja häid asju. Kui kataloogis olev püksipaar maksab näiteks 8 eurot, siis saategi 8 eurosed püksid ja sealt mingit kvaliteeti loota oleks naiivne.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles suhtes on õigus, et kui lähe hinna õnge või maitse ongi mingit kindlat tüüpi siis juhtubki see, et satud ka “kataloogis” nende kehvade asjade otsa.

Olen tähele pannud, et nendes halensites, cellbes jne müüakse ka a la adidas jmt tooteid. Seega otseselt kataloogi valikut maha ei teeks. Pigem muuda enda valikut ja harjumusi. Mitte ära osta odavaid tooteid täishinnaga, vaid pigem osta vähemalt keskmise hinna klassi asju suuremate soodukatega (about yous nt soodukaid vahepeal ka kuni 70 protsenti, aga oleneb kuidas suurustega veab). Võid panna endale meeldivad enam vähem okeid asjad soovinimekirja ja saad siis teavitusi kui hind langeb või vahepeal oma soovinimekirja piiluda, kas miski soovitust on soodukaga.

 

Ma ei mäleta, kus kohast tellisin, aga seda brändi trendyol vmt nimega, ka mujal näinud – selle asju enam ei osta. Näidatakse justkui tavalist hinda ja suurt soodust, aga kvaliteeti pole ollagi – kuigi pildil ilusad. Teine altminek oli Hollister, mida olin varem kuulnud USA brändina, aga läheb ka sinna meie mõistes Terranova kvaliteedi alla.

Ja kui tahadki tellida siis vali kohad, kus nii kohale toimetamine kui tagastus tasuta. Muidu maksadki veel peale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule näiteks Celbes sobib, just nende nr 42 on täpselt paras.  Vanamutt olen ka ehk perekooli mõistes vanem naine (55). Noorena oli elu eesmärk käia popilt riides (nõukaajal), seega sai lolliks mindud hilpude taga ajamisel, nüüd võtan vabalt ja käin mugavalt riides. Mantlid, tööl käimiseks kostüümid, kleidid-püksid ostan poest, aga suveks ja vabaks ajaks ostan Celbesest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kataloogist ja netist ostes jääb risk alati, et ei ole selline nagu pildil või ei istu nii nagu pildil modelli seljas.

Kataloog ja nett on jah üks ja seesama muidugi 😀 😀 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kataloogist ja netist ostes jääb risk alati, et ei ole selline nagu pildil või ei istu nii nagu pildil modelli seljas.

Kataloog ja nett on jah üks ja seesama muidugi ???? ???? ????

Kusjuures mõlema ühine nimetaja on see, et sa ostad pildi järgi, mitte ei saa selga proovida enne ostmist. Seega jah.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need nn nahkpüksid on mõnedes riikides 50+ seas väga populaarsed ikka. Eesti turg on olematu suurusega ja see, et neid siin ei kanta, ei mõjuta kauba valikut. Kvaliteediga on lihtne. Odavalt see ei tule. Kaallitel brändidel võib vahel olla sama kvaliteet, sest paljud inimesed soovivad ainult alraha välja käia, päriselt hea kvaliteet neid ei huvita.

Mis see kvaliteet üldse tähendab teie meelest? On see nahasõbralik materjal, sinu kehale sobiv lõige(seda leiab odavast poest ka)? Või hoopis pikk vastupidavus? Tänapäeva inimene kannab riideid mõne korra ja seda, kas pidas vastu v ei, ei saagi tihti teada. See trend ei muutu niipea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeva inimene kannab riideid mõne korra ja seda, kas pidas vastu v ei, ei saagi tihti teada. See trend ei muutu niipea.

Mis tänapäeva inimene see nii teeb? Mingid rikkad ja teismelised ilmselt ja seda ka ilmselt ainult osa neist. Seda juttu räägivadki mingid rämpsutootjad enda rämpsutootmise õigustamiseks. Mina kannan osa riideesemetest aastaid, kui ainult saab. Paljud muidugi kuluvad koledaks enne. Esemed maksavad, isegi need jubekangastest odavkettide omad, ei saa enamik endale mingit “kannan paar korda” suhtumist lubada, iga päev peab riides olema ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kataloogist ja netist ostes jääb risk alati, et ei ole selline nagu pildil või ei istu nii nagu pildil modelli seljas.

Kataloog ja nett on jah üks ja seesama muidugi ???? ???? ????

Kusjuures mõlema ühine nimetaja on see, et sa ostad pildi järgi, mitte ei saa selga proovida enne ostmist. Seega jah.

Kusjuures, üldse ei pruugi osta. Mina ostan netipoodidest ja seal saad esiteks riideid ikka igast küljest vaadata, suumida detaile, parimal juhul on lisatud ka video, kus inimene kõnnib, see riideese seljas. See on ikka tiba teine, kui lihtsalt mingit klantspilti vaadata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Kataloogis müüdavad riided valdavas enamuses kandmiskõlbmatud kaltsud