Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Katkemine ja uuesti proovimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Katkemine ja uuesti proovimine

Postitas:
Kägu

Nimelt oli mul raseduse katkemine, 6ndal rasedusnädalal. Laps oli oodatud, teadsin juba väga varakult, ehk siis pos testi näol. Pos test sept alguses ja katkemine siis sept lõpus.

Mul on juba 2 last, varemalt pole olnud katkemisi. Esimene laps tuli vaat et õhust ja armastust, teist last vorpisime 5 kuud. Ma olen väga kannatamatu seega mu jaoks igavik.

Nüüd kui andsime rohelise tule kolmandale siis saingi pos testi peale  2 kuud proovimist. Olime väga rõõmsad!

Kogu see katkemise trall oli raske. Esiteks ma tegelikult olen hull ülemõtleja jne aga vot sellist asja ei osanud ma ette mõelda. Järsku hakkas määrima, läks edasi verejooksuks ja kolmandal päeval enam süda ei löönud.

Igastahes miks ma kirjutan on vist lihtsalt uudishimu.. kellel veel katkemisi olnud ja kuna uuesti rasedaks jäite?

 

Ps ma tean, et niiii paljudel on väga palju keerulisem teekond ja elu.. aga mõtlesin siiski et uurin..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul katkes mais ja siiani pole veel jäänud kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on rasedused raskelt tulnud. See tähendab,  et olen saanud ravimeid, et ov stimuleerida.

Peale esimese lapse sündi otsustasime, et sooviks kohe teist last ka. Päevad taastasid aasta peale sünnitust ning sealt läks veel 7 kuud, et jäi rasedaks, see rasedus katkes 5ndal nädalal. Peale seda uuesti rasestuda ei õnnestunud enne kui käisin viljatusarstil ja sain ov stimuleerivad rohud ning ka üsna kohe uued triibud. Katkenud raseduse ja uute triipudeni läks pea 3 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme öelda, aga kõik klišeed on ikka täiega tõde: aeg annab arutust; aeg parandab haavad; mis ei tapa, teeb tugevamaks jne.

Viimase 14-15 kuuga olnud neli ebaõnnestunud rasedust:

1. IVF 9ndl

2. iserasestumine 7ndl

3. IVF 5ndl

4. iserasestumine 10ndl (kaks tühja ca viienädalast lootemuna)

Seega läbi kogetud kaks iseeneseslikku katkemist ning kaks tabletiaborti (üks haiglas kuna 9ndl ja teine tühjade lootemunadega kodus).

Kõige esimene oli ka kõige karmim, kuna nägin loodet jne, aga vaimselt muidugi ka täisšokk. Iga järgmine juba kergemini läbi ja üle elatav ja oskan juba leida tegevusi, mis mind rahustaksid ning hoiaksid eemale nn musta masenduseauku kukkumisest (nt üksinda rahus kokkamine!).

Kõige hullem oli (loodetavasti tõesti OLI, mitte ON) ilmselt eneseviha (mitte süüdistamine, vaid just viha), et ma ei saa sellega hakkama. Nüüdseks olen loodetavasti lõplikult leppinud elu vingerpussiga ja mõistan, et loodus teeb omasid valikuid ning see lihtsalt on see minu elu suur ülesanne/õppetund/takistus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kahju kuulda!

Aga proovid ju ikka edasi?!

Sa oled nii tugev naine!

TA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tehti puhastus või puhastus ise ja kõik korras, oled käinud kontrollis, pole olnud muresid? Kui nii väike rasedus iseenesest korralikult puhastub, ei olegi hädavajalik vahet pidada (rasestumisvastase vahenditega kuu-kaks olla), kirurgilise puhastuse korral jätaks vähemalt 1 päevad vahele, enne kui uuesti proovida. Et emakas oleks taastunud ja et välistada põletikud jms. Suure tõenäosusega läheb järgmine kord kõik hästi, valdavalt on nii varased katkemised seotud sellega, et loote endaga oli midagi valesti ja ta ei arenenud lihtsalt edasi. Eriti kui on probleemideta sündinud 2 last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tehti puhastus või puhastus ise ja kõik korras, oled käinud kontrollis, pole olnud muresid? Kui nii väike rasedus iseenesest korralikult puhastub, ei olegi hädavajalik vahet pidada (rasestumisvastase vahenditega kuu-kaks olla), kirurgilise puhastuse korral jätaks vähemalt 1 päevad vahele, enne kui uuesti proovida. Et emakas oleks taastunud ja et välistada põletikud jms. Suure tõenäosusega läheb järgmine kord kõik hästi, valdavalt on nii varased katkemised seotud sellega, et loote endaga oli midagi valesti ja ta ei arenenud lihtsalt edasi. Eriti kui on probleemideta sündinud 2 last.

 

Jah, kõik katkes ise. Ning jah, eelmised rasedused olid okeid..

Ega ma ei hakanudki vahet pidama.. ja tegelikult lootsin et äkki tõesti õnnestubki et jään kohe uuesti. Aga eile hakkasid päevad. Aga nuh, nüüd oskame ajastada ja loota et nüüd siis joppab!

Kas see on ok, et peale katkemist esimesed päevad on vererohkemad?

TA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30% rasedusi katkeb..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Katkemine ja uuesti proovimine