Esileht Lapse ootamine Katkestamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Katkestamine

Postitas:

Ma tean, see pole vb õige koht, aga kirjutan siiski. Hing on nii haige. Olen arvel juba, hetkel 10näd+.
Nyyd olen seisus, kus olen sunnitud katkestama raseduse.
Ega ma ei ootagi kaastunnet, lihtsalt raske on olla 🙁

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks oled sunnitud katkestama raseduse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, see pole vb õige koht, aga kirjutan siiski. Hing on nii haige. Olen arvel juba, hetkel 10näd+.

Nyyd olen seisus, kus olen sunnitud katkestama raseduse.

Ega ma ei ootagi kaastunnet, lihtsalt raske on olla ????

See on väga raske.
Minul tuli katkestada 17. nädalal, kuna lootevesi hakkas kaduma. Elu kõige hirmsam kogemus, siiamaani tegelikult ajab nutma see kaotus ja kõik. Juhtus eelmisel suvel.
Ise soovitan suhelda raseduskriisi nõustajaga, käin tänaseni tema juures regulaarselt ja päris palju aitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 11:17; 08.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli ka 17 nädalal katkestada olematu lootevee pärast 4 pikka aastat oodatud rasedus.See juhtus alles 3 nädalat tagasi. Lohutuseks teema-algatajale, et iga päevaga läheb kergemaks, unustamisest ma muidugi ei unista veel. Kägu 11:17, kas sa said ka mingi põhjuse teada, mis looteveega juhtus? Ise ootan uuringute vastuseid 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis miks küsimused? Ju siis teemaalgatajal on mõjuvad põhjused ja ootab kaastunnet.

Mina mõistan. Kui ma oleks jäänud peale oma esimest esimese kahe aasta jooksul rasedaks, oleksin ka väga raske südamega abordi teinud. Esimene oli tõesti raske laps. Nüüdseks ma muidugi enam nii ei mõtle.
Ärge mõistge nii kergekäeliselt hukka!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli ka 17 nädalal katkestada olematu lootevee pärast 4 pikka aastat oodatud rasedus.See juhtus alles 3 nädalat tagasi. Lohutuseks teema-algatajale, et iga päevaga läheb kergemaks, unustamisest ma muidugi ei unista veel. Kägu 11:17, kas sa said ka mingi põhjuse teada, mis looteveega juhtus? Ise ootan uuringute vastuseid ????

Ma sain mingi bakteri, kes mõjutas lootevett. Olin ise ka raskes seisus veremürgituse ohuga. Eks pean tänulik olema, et ellu jäin ja olengi, aga teekond sellest ülesaamiseks on raske ja kestab endiselt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 11:17; 08.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Katkestamine