Esileht Ajaviite- ja muud jutud Katrin Lust

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Katrin Lust

Postitas:
Kägu

Kas saade Kuuuurija on uuriv ajakirjandus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Diletantlus on see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, aga kõmulises vormis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igatahes väga vajalik saade tubli saatejuhiga, olgu vorm milline tahes. Ärge olge kadedad, tehke ise ka natukegi midagi ühiskonnale kasulikku.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuud uuriv kindlasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu arust Kuuuurija võiks välja uurida, kus ja kes on Katrin Lusti miljokast eksabikaasa Äädäm, mis nende vahel juhtus, et naine päevapealt Eestisse pages, miks nende kõik “together” pildid photoshopitud olid ja kuhu tema suured rahad kadusid, et naine siin Eestis lahutusrahade eest palees ei ela ja Porschega ringi ei kihuta.

Ja siis võiks selle kõik see “istun-parasjagu-potil” häälega mees ette kanda.

IRW

Please wait...
Postitas:
Tähesära

Mu arust Kuuuurija võiks välja uurida, kus ja kes on Katrin Lusti miljokast eksabikaasa Äädäm, mis nende vahel juhtus, et naine päevapealt Eestisse pages, miks nende kõik “together” pildid photoshopitud olid ja kuhu tema suured rahad kadusid, et naine siin Eestis lahutusrahade eest palees ei ela ja Porschega ringi ei kihuta.

Otsi see Äädäm üles, saad endale kui nii huvitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja selle teema m6te on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, Kuuuurija saade läheb uuriva ajakirjanduse alla, aga see ei ole kindlasti kvaliteetsaade. Mul käivad iga kord külmavärinad läbi, kui keegi Lusti kiidab. Ei, muidugi tubli tüdruk, et oma saade ja puha. Aga Kuuuurija on üks enim pressinõukokku kaevatum saade. Ja enamused vaidlused ta ka kaotab. Lust esitab sageli oma saated selliselt, et need oleksid hästi emotsionaalsed, fakte aga ei kontrolli. Inimesed, kellel puuduvad teadmised seadustest ja eetikakoodeksist ei saa muidugi aru ja need inimesed ongi need, kes kiidavad. Tegelikult on kohe näha, et inimene ei ole ajakirjandust õppinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemad on ikkagi Võsa-petsi ampluaast – urineeriv Krieger, kedagi taheti homoks teha, siis see Laari teisik oma alasti modelliga. See ilusalongi omanike kraaplemine. Minu arust tegin Normann teda mega hästi järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust tegin Normann teda mega hästi järgi.

Just! Mu meelest üks parimaid Normanni sketše üldse, täpselt pihta. Olen 4 Kuuuurijat näinud ja kõik ühte ämbrisse. Üks saade oli pea tervenesti üles võetud inimestest, kes Lustiga rääkida ei tahtnud ja Lusti imestusest selle üle 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema on umbes sama, et mitte ükski kägudest mitte kunagi kellegi lolle blogisid ei loe, aga ometigi on üks lausa tohman blogitaja lugejate poolest esimene.

Lusti saatega sama teema, et kõik inisevad, aga vaadatavuselt tõmbab see saade kõikidele pika puuga ära.
Ja on ta uuriv või urineeriv ajakirjandus, antud juhul on tegijatel savi, peamine on raha teenida.
Kui keegi Tuuli Roosma jõlgub oma tittedega hiinas ja ei pane tähelegi, kui tema firma kontolt kaob 600000€, siis võib vaid oletada, kui palju võiks K.Lust teenida, kas te ei arva?
600k eest saab nii palee kui selle pipranimelise auto.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga proovige leida seda eksabikaasat kuskilt – ei jälgegi. Inimene pidi ju polomängija ja moekunstnik olema. Nii et vägisi tekib kahtlusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga miks sa seda siit küsid, arvad, et Lust võtab perekoolist teemasid lahkamiseks

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemad on ikkagi Võsa-petsi ampluaast – urineeriv Krieger, kedagi taheti homoks teha, siis see Laari teisik oma alasti modelliga. See ilusalongi omanike kraaplemine. Minu arust tegin Normann teda mega hästi järgi.

Võsapets tegi oma tööd – olgugi räpast – üsna korralikult ja sellist vetsupotihäälega meest ta tausta lugema ka ei lasknud.
Lusti-kati on… ma ei teagi. Ta on nii mõttetu mimm. Aga ju siis turul on tema jaoks nišš olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga proovige leida seda eksabikaasat kuskilt – ei jälgegi. Inimene pidi ju polomängija ja moekunstnik olema. Nii et vägisi tekib kahtlusi.

No ma tean mõnda eesti inimest ka, kelle nime googeldamine ei anna mitte mingeid tulemusi. Aga kes on olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma tean mõnda eesti inimest ka, kelle nime googeldamine ei anna mitte mingeid tulemusi. Aga kes on olemas.

On ta ka väidetavalt väga (lausa maailma)kuulus disainer ja polomängija?
Siis on küll kahtlane.

Ah see, ei nad ei ole keegi eriti kuulus. Nojaa.
Mingid tulemused selle Adami otsimise peale ikka tulevad, kas need on ka need õiged, seda ma muidugi öelda ei oska, aga isik paistab olemas olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtulehes on tööl huvitav mode, kes laseb läbi need kommentaarid kus mõni sarjab oma eakat vanainimest et too olevat kiuslik. Kuid ta ei lase läbi neid kommentaare, kus tuletatakse meelde et ega tänapäeval tegelikult enam ei tuntagi huvi kuidas vanemad ja vanavanemad hakkama saavad. Sama seis, mis siin PK-s, kus eesmärk on oma vanemad maatasa teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lusti saade peaks nagu uuriva ajakirjanduse alla käima, aga saate tase muudab selle “uuriva” küsitavaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lusti-kati on… ma ei teagi. Ta on nii mõttetu mimm.

Kuigi mulle ei meeldi, pr Lusti saatetegemise stiil, tunnistan, et teemad on siiski head ja näed, vahel on sellest saatest kasugi. Järelikult mõttetu pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.hurlinghampolo.com/home/cms/Past-Winners-of-the-Gold-cup

1991 aasta all näiteks, leidsin mõnekümne sekundiga, rohkem ei viitsi otsida

Kas keegi suudaks mulle ära seletada, miks ta oleks pidanud selle tüübi välja mõtlema, kas on raske uskuda, et Katrin Lustil on kunagi mingi mees olnud? Et inglane ja polo mängija, so what. Ja see, et lahku läksid, pole ka miskit erilist, lahutatakse ju pidevalt ja igal pool. Ma pole mingi Lusti fänn, natuke ullike ta on ja saated kohati võsa-petsi tasemel. Samas on temast hädasolijale kasu ja pättidele tekitab egamugavusi, mis on kokkuvõttes ju tänuväärne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lusti-kati on… ma ei teagi.

Mina küll tean. Ta on mimm, kelle tehtud saade naelutab sind kui papinaela teleka ette igal esmaspäeval. (võ ioli see kolmapäev?)
Nagu ka tuhandeid teisi, kes teda halvustavad.

Muidu poleks ju selliseid vaatajanumbreid.
Pole muidugi välistatud ka, et teedki talle teadlikult reklaami, sest ka negatiivne reklaam on reklaam ja paha inimene ta ju ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuigi mulle ei meeldi, pr Lusti saatetegemise stiil, tunnistan, et teemad on siiski head ja näed, vahel on sellest saatest kasugi. Järelikult mõttetu pole.

Ta toob väga tihti esile probleeme, mida teised ajakirjanikud ei näe või ei tahagi näha. Isegi see Zandi lugu oli noortele piigadele väga õpetlik, kes arvasid et kui saada mingi rikas vanamees omale sponsoriks, siis elu on lill. Mõtlemata sellele, et papi oli kaval ja jättis enesekaitseks kõik nende sõnumid alles.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle ta meeldib.
Ta on nagu värske tuuleiil. Jah, ta on üleliia naiivne ja tõeline lapsesuu, aga ilmselgelt teeb ta oma tööd suure õhinaga ja ausalt.
Kõige paremini iseloomustab teda see näide: https://www.err.ee/556108/katrin-lust-on-heameel-et-tartu-peksmisjuhtum-uhiskonnas-hukka-moisteti
Sekkus ja sööstis aitama mõtlemata sellele, kas see on ikka mõistlik tegu ja tema enda jaoks turvaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võimalik on ka see, et Adami nimi pole tegelikult Adam, et identiteeti kaitsta. Või siis juhtus, et mees oli tegelikult gay ja vajas beardi ehk naist, kes end tema kaaslasena näitaks, aga on siiani kapis ja lahkumineku põhjus mõeldi välja, et ei peaks gayna kapist välja tulema. Ta oli üsna gay välimusega mees ja moetööstuses on väga vähe heteromehi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://televeeb.ohtuleht.ee/982782/katrin-lust-voitis-kohtus-allan-oolot-see-on-minu-jaoks-tegelikult-suur-voit

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katrinit kas armastatakse või vihatakse, vahepealset varianti vist väga ei ole.
Mina ütleks, et tubli töö!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Katrin Lust