Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Katse küll ebaõnnestus õigel päeval, kuid…

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Katse küll ebaõnnestus õigel päeval, kuid…

Postitas:

Tean täpselt, et mu OV oli 2 päeva tagasi. Viimaseid torkeid tundsin eile hommikul. Kahjuks oli abikaasa õhtul rampväsinud ja tegudeni me ei jõudnudki. Oskate te öelda, kui reaalne on võimalus rasestumiseks, kui me oma niiöelda teo siis täna ära teeksime? Kas on juab liiga hilja? 🙁 Olen väga õnnetu, jälle ei õnnestunud sel kuul. Meie viga ongi see, et õigel ajal oleme väsinud ja passiivsed, lähme vara magama. Muul ajal nagu kevadised küülikud. Täiesti muserdav. Minul isiklikult ov ajal üldse isu ka ei ole miskipärast, kuigi paeks ju ometi vastupidi olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda täpselt tead, et ov oli 2 päeva tagasi? Kas tegid teste ja mõõtsid basaali? Kui ei, siis sa ei saa täpselt seda teada. Torked kõhus ei piisav info, et ov kindlaks teha.
Kui aga ov oli 2 päeva tagasi tõesti, siis täna on jah juba liiga hilja kahjuks. 2 päeva enne ov oleks tunduvalt parem variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täiesti kindel, et oli 2 päeva tagasi. Tunnen selle torgete järgi ära (kas siis paremal või vasakul pool munasarjas). Ov teste olen varasemalt teinud, kõik on klappinud. Viimasel kahel kuul pole aega ega viitsimist olnud, et neid teha.

Kuidas teil muidu on, kas torgib enne või pärast ov-d või täpselt selle ajal? Tahaks teiste muljeid ka kuulda. Kuna ma ei mõõtnud basaali ega teinud sel kuul testi, siis ei saa kindel olla, et mul samamoodi läks nagu varasemalt… Aga noh, ilmselt loodan liiga palju… Ise süüdi. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen enam kui aasta mõõtmiste ja testitamistega selgeks saanud selle, et keha võib käituda ootamatult- kord on nii ja teine kord naa. Mõni tsükkel võib teha üllatusi, kuigi arvan ise teadvat kuidas peaks olema. Mul annab ka tavaliselt tunda munasarjades kui ov peaks toimuma. Aga see valu on vahest enne ov ja vahest ov ajal. Ka voolust jälgin-see võib ka aeg-ajalt trikke teha. Munavalge voolus, mis peaks ov tähendama, tuleb vahest 5 päeva varem, siis kaob ära ja siis on jälle platsis. Vahest on munavalge voolus juba ov ajaks kadunud.
Mis ma öelda tahan on see, et ainult enesetunde järgi ma ei julgeks väita, millal mu ov toimub. Kui olen teinud teste ja mõõtnud basaali, kuulanud oma keha ja siis 1+1+1 kokku viin, alles siis julgen väita oma ov päeva.
Aga edu triibupüüdmisel igatahes:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul annab tunda tugeva valuga. enne tugevat valu võib torkida. vahest torgib juba 5p enne ov-i, vahest ei torgi üldse. voolus teeb mul trikke, varem ei teinud. pärast ov-d enam ei torgi. vahest võib kergelt ebamugav olla järgmisel hommikul.
jälgin emakakaela ja olen endas kindel.
olen juba pikalt seda asja uurinud. üle 2a juba vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu on tsükkel 32-33 päeva. Viimased päevad algasid 21 jaanuaril. Minu arvutuste kohaselt peaks uued algama 23. Samas kui lugeda 23ndast tagasi 14 päeva, saan OV päevaks tänase päeva (mida ma üldse ei usu).

Mis te arvate, kas mul on mõtet täna ov test teha veel või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsioonitest võib mõnel naisel olla positiivne veel päevi pärast ovulatsiooni, kuskilt tsükli keskelt pole vähimatki mõtet seda tegema hakata.

Samuti on ovulatsiooniaeg sõltumata tsükli pikkusest umbes 14 päeva enne oodatavaid päevi, kui naise tervis on korras. Ja 32-33 päeva pole üldsegi niiii pikk tsükkel, vaid täitsa tavaline. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:45; 10.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ovulatsioonitest võib mõnel naisel olla positiivne veel päevi pärast ovulatsiooni, kuskilt tsükli keskelt pole vähimatki mõtet seda tegema hakata.
[/tsitaat]
Selle väitega ei tahaks kuidagi nõus olla. Kui ov test on \”päevi\” peale ovulatsiooni positiivne, siis pole munarakk ilmselt vabanenud ja ov seega ei toimu. Normaalseks seda pidada ei saa igatahes. Ov test võib positiivne olla max 2 päeva, mitte rohkem. Teatavasti on ov test positiivne vaid siis, kui triibud on ühejämedused või on testtriip jämedam. 2 triibuga test ei näita veel seda, et ta oleks positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, kust saab kõige parema hinnaga OV testi osta? Tahaksin väga täna teha, aga tellida nii ruttu ei jõua nagu arvata võib. Apteegis vaatasin, et üle 100 krooni maksavad. Väga kirves hind, ma ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled Tallinnas, siis dreams.ee kaupa saab kätte ka kohapeal:
http://www.dreams.ee/kontakt.html
Kui mujalt, siis pead ikka apteegist ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas olen õnneks:) Aitäh Teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]myone kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selle väitega ei tahaks kuidagi nõus olla. Kui ov test on \”päevi\” peale ovulatsiooni positiivne, siis pole munarakk ilmselt vabanenud ja ov seega ei toimu. Normaalseks seda pidada ei saa igatahes. Ov test võib positiivne olla max 2 päeva, mitte rohkem. Teatavasti on ov test positiivne vaid siis, kui triibud on ühejämedused või on testtriip jämedam. 2 triibuga test ei näita veel seda, et ta oleks positiivne.[/tsitaat]Vabandust väga, aga seda, et mõnelgi naisel on ovulatsioonitestid mitu päeva pärast ovulatsiooni positiivsed, ütles mulle Eesti tuntumaid viljatusraviarste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:45; 10.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan siis algataja küsimusele, et millal olen tundnud torkeid munasarjas. Mina tundsin neid NÄDAL enne kui ov-test pos oli. Alles pärast torkimist hakkas viljakat lima tulema.

Uuesti tundsin paar päeva enne seda kui, rasedustest pos. Ja edasi u kuni 11n rasedust täis oli, mitte päris kogu aeg, aga iga päev ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Katse küll ebaõnnestus õigel päeval, kuid…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.