Esileht Koolilaps Katsed 10ndasse klassi Tln kesklinn

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Katsed 10ndasse klassi Tln kesklinn

Postitas:

Mõtle positiivselt ehk otsi hädaldamise asemel lahendusi. Spordilaagrid kestavad harilikult 4-6 päeva. Läheb hiljem järele, tuleb varem ära, tood vahepeal autoga ära ja viid tagasi. Üks kaugemaid spordilaagreid on Kurgjärve, aga sinnagi saab Tallinnast neljatunnise bussisõiduga. Pole just mugav, aga saab soovi korral käidud nii katsetel kui laagris. Ühilda lapse laagrissevedamisega päev perega – pea igas Eestimaa nurgas on spaa, suusarada või muuseum. Kui kultuurihuvilised ei ole, siis kaubanduskeskuski. Üheskoos kodust välja.

Teatud koolidel on huvilisi kordades enam kui kohti ja sestap võivad nad valida katsetamise aega. Positiivne on see, et lapsed on katsete ajal puhanud. Elu ei pea olema mugav. Need, kes palju saavutavad, oskavad ja suudavad aega planeerida ning enamasti on neil kiire.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 10:48; 30.01 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kes puhkusele läheb? Minu lapsele on tõepoolest sport tähtsam, lihtsalt valik tuli langetada tänu sellele, et laager on samal ajal kui katsed. Ennem oligi natuke murelik, et mida teha, kas jääda eliitkooli õpilaseks edasi ja loobuda spordist või panustada siiski kõik spordile ja kool valida lihtsalt teine.
Andke nüüd torust tulla jälle, et kõik sportlased on lollid ja joodikud jne. Teiesuguste haritlastega pole ju mõtet vaielda.[/tsitaat]

Minu lapsele on ka sport väga tähtis. Ja see on tegelikult õige, et kui tahad tipptasemel sporti teha siis võib eliitkoolis õppimine võibolla natuke raskeks kujuneda. Alguses mõtles tema ka minna Audentese Spordigümnaasiumisse kuid nüüd on ta sellest loobunud, kuna peab haridust ikka tähtsamaks (seda enam, et tema spordialal on pidevad ja püsivad vigastused väga kerged tulema). Ei arva, et Audentese Spordigümnaasium nüüd mingi lollide sportlaste pärusmaa on, kaugel sellest, kuid põhirohk on seal spordil. Eksamitulemuste edetabelis on ka see kool kõvasti allpool, kui tema praegune gümnaasium. Ja nagu mu laps ütles – mis minust siis saab, kui vigastan ennast nii ära, et tippsprodiga enam tegeleda ei saa? Seega läheb ta tavagümnaasiumisse.

Ja tõepoolest kevadisel koolivaheajal jätab ta koondiselaagri vahele. Füsio ja treener koostavad talle kava kuidas kodus trenni teha, lisaks oma klubi igapäevastele treeningutele. Kas teil ei ole niimoodi võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtle positiivselt ehk otsi hädaldamise asemel lahendusi. Spordilaagrid kestavad harilikult 4-6 päeva. Läheb hiljem järele, tuleb varem ära, tood vahepeal autoga ära ja viid tagasi. Üks kaugemaid spordilaagreid on Kurgjärve, aga sinnagi saab Tallinnast neljatunnise bussisõiduga. Pole just mugav, aga saab soovi korral käidud nii katsetel kui laagris. Ühilda lapse laagrissevedamisega päev perega – pea igas Eestimaa nurgas on spaa, suusarada või muuseum. Kui kultuurihuvilised ei ole, siis kaubanduskeskuski. Üheskoos kodust välja.

Teatud koolidel on huvilisi kordades enam kui kohti ja sestap võivad nad valida katsetamise aega. Positiivne on see, et lapsed on katsete ajal puhanud. Elu ei pea olema mugav. Need, kes palju saavutavad, oskavad ja suudavad aega planeerida ning enamasti on neil kiire.[/tsitaat]

Meie spordilaager asub Hispaanias ja kestab 3-4 nädalat. Nii et ega tegelikult vahet polegi millal need katsed on, nagunii ei saaks minna. Ja paraku on minu laps otsustanud tippspordi kasuks ning juba eile õhtul oli ühenduses ka ühe teises riigis asuva kooliga, kus saaks ühendada õppimise ja spordi. Seega meie jaoks hakkab probleem lahenema. Tänan neid üksikuid, kes raatsisid asjalikke vastuseid kirjutada, mitte ilkuda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.01 10:44; 29.01 11:50; 29.01 12:27; 29.01 13:14; 29.01 13:35; 29.01 14:18; 29.01 14:30; 29.01 15:49; 29.01 16:03; 29.01 16:34; 29.01 16:56; 30.01 11:47; 30.01 13:17; 30.01 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loen ja imestan, et te olete siin perekoolis ikka tõeliselt ülbed tegelased. Vahel olen linnapeal vaadanud lapsi (nii lasteaia ealisi kui koolijutse) ja mõelnud, et kes on need vanemad, kes lapsed nii julmaks ja vägivaldseks kasvatavad. Siit sain täna tõendust, et selliseid vanemaid on palju, kelle kasvatusstiil on \”tapke ja hävitage nõrgemaid ja abituid, kes teie käest nõu tulevad küsima\”. Kas teil on tõesti niimoodi hea elada, teisi hävitades ja jalgealla trampides? Kas teie oletegi need praegused ja tulevased mõrtsukad, kes oma teguda üle uhkust tunnevad ja karistamatult edasi tegutsevad? Hirmus![/tsitaat]
soe soovitus – hoia sellest hirmsast perekooli foorumist eemale ning küsi edaspidi oma küsimusi nt nupsunummi foorumitest, sobib sinu närvikavaga paremini

vaene laps sul. neid tippsportlaste sõnavõtte ole aeg-ajalt meedias kuulda, kes sel ajal, kui tarkust jagati, olid hoopis trennis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

soe soovitus – hoia sellest hirmsast perekooli foorumist eemale ning küsi edaspidi oma küsimusi nt nupsunummi foorumitest, sobib sinu närvikavaga paremini

vaene laps sul. neid tippsportlaste sõnavõtte ole aeg-ajalt meedias kuulda, kes sel ajal, kui tarkust jagati, olid hoopis trennis[/tsitaat]

ma küll ei arva et mu laps seepärast kuidagi vaesem oleks, et kaubanduskeskustes hängimise asemel sporti teeb.
Ja eks seda kommentaari, et kõik sportlased on lollid, ootasin ma juba ammu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.01 10:44; 29.01 11:50; 29.01 12:27; 29.01 13:14; 29.01 13:35; 29.01 14:18; 29.01 14:30; 29.01 15:49; 29.01 16:03; 29.01 16:34; 29.01 16:56; 30.01 11:47; 30.01 13:17; 30.01 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie spordilaager asub Hispaanias ja kestab 3-4 nädalat. Nii et ega tegelikult vahet polegi millal need katsed on, nagunii ei saaks minna. Ja paraku on minu laps otsustanud tippspordi kasuks ning juba eile õhtul oli ühenduses ka ühe teises riigis asuva kooliga, kus saaks ühendada õppimise ja spordi. Seega meie jaoks hakkab probleem lahenema. Tänan neid üksikuid, kes raatsisid asjalikke vastuseid kirjutada, mitte ilkuda.[/tsitaat]

Kui laager on nii pikk ja kestab nii kaua, siis pole tõesti vahet, missugusesse kooli edasi minna. Ilmselt toimub neid laagreid ka tulevikus. Teadaolevalt ei soosi hetkel ükski \”kesklinn\” gümnaasium nii rohket äraolekut ning sealse tempo juures oleks ka lapsel topeltkoormus. Kui keeled suus, pole ju probleemi. Iseasi, mida ta välismaise lõputunnistusega teeb. Kui peaksin ise otsustama, lükkuks spordile jäägitu pühendumine edasi. Tippsport on noateral kõndimine. Üks vigastus ehk üks hetk võib hävitada kogu saavutatu igaveseks. Sestap panustaksin pigem tugevasse gümnaasiumiharidusse. Edasi harrastagu minu poolest või härjavõitlust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 10:48; 30.01 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kes puhkusele läheb? Minu lapsele on tõepoolest sport tähtsam, lihtsalt valik tuli langetada tänu sellele, et laager on samal ajal kui katsed. Ennem oligi natuke murelik, et mida teha, kas jääda eliitkooli õpilaseks edasi ja loobuda spordist või panustada siiski kõik spordile ja kool valida lihtsalt teine.
Andke nüüd torust tulla jälle, et kõik sportlased on lollid ja joodikud jne. Teiesuguste haritlastega pole ju mõtet vaielda.[/tsitaat]
Kulla inimene, sa ise kirjutasid, et on planeeritud perega puhkusereis. Tsiteerin: …selleks ajaks on perega juba ammu planeeritud vaheaja puhkusereis /Tsitaadi lõpp/
Mida sa siis täpsemalt soovid? Inimesed kirjutasid, et jah, nii ongi, et kevadisel koolivaheajal toimuvad testid, keegi ei õiendanud sinuga, veel vähem sõimas keegi sind ja sinu last lolliks (ainult sina ise solvad oma last, häbi peaks olema).
Lepi sellega, et koolikatsed on siis, kui nad on. Ja joo tass suhkruga teed, sest su närvid paistavad väga pingul olevat. Loodan, et su lapsel läheb hästi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 11:08; 30.01 16:07; 30.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas su lapsel üldse 1. klassi õnnestus sisse saada?[/tsitaat]
Kuule, ega laps siis rumal pole, tema ema lihtsalt natuke peru.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 11:08; 30.01 16:07; 30.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule, ega laps siis rumal pole, tema ema lihtsalt natuke peru.[/tsitaat]
no seda ma mõtlesingi, et kuidas see laps toona õnnekombel õigel ajal ja õigesse kohta toimetati. keegi muu pereliige ehk ajas asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 20:09; 30.01 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kulla inimene, sa ise kirjutasid, et on planeeritud perega puhkusereis. Tsiteerin: …selleks ajaks on perega juba ammu planeeritud vaheaja puhkusereis /Tsitaadi lõpp/
Mida sa siis täpsemalt soovid? Inimesed kirjutasid, et jah, nii ongi, et kevadisel koolivaheajal toimuvad testid, keegi ei õiendanud sinuga, veel vähem sõimas keegi sind ja sinu last lolliks (ainult sina ise solvad oma last, häbi peaks olema).
Lepi sellega, et koolikatsed on siis, kui nad on. Ja joo tass suhkruga teed, sest su närvid paistavad väga pingul olevat. Loodan, et su lapsel läheb hästi.[/tsitaat]

minu jutus pole ma kuskil väitnud et just meie perel see reis oleks. Aga kuna valdav enamus siiski reisib koolivaheajal siis kirjutasin sellise üldistava lause.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.01 10:44; 29.01 11:50; 29.01 12:27; 29.01 13:14; 29.01 13:35; 29.01 14:18; 29.01 14:30; 29.01 15:49; 29.01 16:03; 29.01 16:34; 29.01 16:56; 30.01 11:47; 30.01 13:17; 30.01 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie spordilaager asub Hispaanias ja kestab 3-4 nädalat. Nii et ega tegelikult vahet polegi millal need katsed on, nagunii ei saaks minna. Ja paraku on minu laps otsustanud tippspordi kasuks ning juba eile õhtul oli ühenduses ka ühe teises riigis asuva kooliga, kus saaks ühendada õppimise ja spordi. Seega meie jaoks hakkab probleem lahenema. Tänan neid üksikuid, kes raatsisid asjalikke vastuseid kirjutada, mitte ilkuda.[/tsitaat]

Ise kirjutad ju teemaalgatuses puhkusereisist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minu jutus pole ma kuskil väitnud et just meie perel see reis oleks. Aga kuna valdav enamus siiski reisib koolivaheajal siis kirjutasin sellise üldistava lause.[/tsitaat]
On sul välja tuua konktreetne statistika?
Aga mina küll nüüd ei usu, et kui peres on põhikooli lõpuklassi laps, kes soovib edasi minna gümnaasiumisse, siis avastatakse viimasel hetkel, millal gümnaasiumi katsed on. Minu laps on veel algklassis, aga minu jaoks pole kevadisel koolivaheajal katsetamine küll mingi uudis. Paratamatult peab selliste asjadega oma puhkusereiside ja muude asjade planeerimisel arvestama. Ja kui tõesti puhkusereis on tähtsam, siis küll leiab laps endale mõne muu kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Koolilaps Katsed 10ndasse klassi Tln kesklinn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.