Esileht Koolilaps Katsed ja vestlused – kui suur tung?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Katsed ja vestlused – kui suur tung?

Postitas:
Kägu

Kas kuskil on näha ka infot, et kui suure see konkurss eri koolide lõikes ühele kohale oli – nelja ja kolme kooli omad?

Ja kui head tulemused olema peavad, et nt teise valiku kooli sisse saada?

Kas kolmanda valiku kooli tavaliselt ei saa kuhugi sisse (nt kolmikkatsetel)?

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on näha ka infot, et kui suure see konkurss eri koolide lõikes ühele kohale oli – nelja ja kolme kooli omad?

Kuidas sa eristad “koolide lõikes”, kui igal kandideerijal on 3 kooli nimetatud? Kokku kandideeris G4 koolidesse 2400 inimest vist umbes 400 kohale.

Kas kolmanda valiku kooli tavaliselt ei saa kuhugi sisse (nt kolmikkatsetel)?

Kuna mu laps sai just täna kolmikkatsete kolmanda valiku koolilt kutse vestlusele, siis tõenäoliselt kolme kooli katsetel siiski saab kolmandast valikust sisse. Muidu poleks ju enam peale esimese kahe vooru kinnituste saamist (24.04 oli tähtaeg) kutseid saadetud, kui kohti poleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on näha ka infot, et kui suure see konkurss eri koolide lõikes ühele kohale oli – nelja ja kolme kooli omad?

Ja kui head tulemused olema peavad, et nt teise valiku kooli sisse saada?

Kas kolmanda valiku kooli tavaliselt ei saa kuhugi sisse (nt kolmikkatsetel)?

Üheselt raske võrrelda. Minu laps on ntx G4 teise valiku koolis sees, aga kolmikkooli teises valikus ootelistis. Kusjuures kolmiku punktid olid kõrgemad, sest katsed olid lihtsamad. Kolme kooli katsetel valis laps eelistusteks vaid kaks kooli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on näha ka infot, et kui suure see konkurss eri koolide lõikes ühele kohale oli – nelja ja kolme kooli omad?

Vot mina tahaks ka seda infot teada. Mina üritasin saada Stuudiumilt seda infot KSG saksakeelse majandusõppe suuna kohta ja nad lihtsalt keelduvad seda ütlemast. Miks ma seda küsisin? Nimelt oli see ainuke suund, mille kohta ei avaldatud statistikat ja seda põhjendusel, et kandidaate oli “vähe”. Ka koolist ei ole ma seda infot saanud. Hullem kui riigisaladus …

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheselt raske võrrelda. Minu laps on ntx G4 teise valiku koolis sees, aga kolmikkooli teises valikus ootelistis. Kusjuures kolmiku punktid olid kõrgemad, sest katsed olid lihtsamad. Kolme kooli katsetel valis laps eelistusteks vaid kaks kooli.

Ja kolmikkatsete teine valik oleks tema esimene eelistus? Või miks ta seal veel ootelistis on, kui juba nelikkatsete teise valikusse sisse sai? 21kk ja Westholmi vast võiks umbes võrdseteks lugeda minu subjektiivse arvamuse põhjal, ülejäänud on kas tugevamad või nõrgemad koolid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Katsed ja vestlused – kui suur tung?