Esileht Beebi ja mitmikud Katsikud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Katsikud

Postitas:

Mida olete pakkunud,kes tulevad külla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külla tulid pereliikmed (emad-isad-vanaemad-tädid) ja need sõbrad, kes ise tahtsid beebit näha. Ise spetsiaalselt kutsuma ei hakanud. Lauale panin mingi poest ostetud koogi ja keetsin kohvi-teed. Kui beebi kõrvalt veidi aega oli juba, pakkusin hästi lihtsat plaadipirukat (porgandi-suvikõrvitsa kattega). Nad ise haarasid omalt poolt ka  söögipoolise kaasa, nii et väike kaetud lauake tuli. 🙂

Minu sõbrad käisid ühekaupa, sest suure seltskonnaga mekutada ei oleks jaksanudki. Pere käis enamasti koos ja siis oli ema abis toidu laualepanemisega, sest minu beebi oli väga nutune ja kogu aeg olin temaga askeldamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külla tulid pereliikmed, st minu vanemad+õed-vennad ja mehe vanemad+ õed-vennad. Esimesele lapsele tegin ka sõpradel eraldi peo, teise lapsega oli juba nii, et kes ise huvi tundis, see astus ka sobival ajal läbi.

Kusjuures huvitaval kombel me oleme ainsad oma peres, kes niimoodi katsikuid on tähistanud. Oma õdede laste katsikutel olen ka ise omal algatusel käinud, et noh, millal võiks vaatama tulla. Muidugi võib põhjus peituda selles, et ma olen ainus, kes laste sündimise ajaks oli kolinud väikesest korterist maja, nii minu kui ka mehe õed said lapsed kitsukeses korteris ja hiljem siis alles suuremale pinnale kolinud.

Lauale olen pannud enam-vähem sama mida sünnipäevadelgi. Võimalikult vähe aega võtvad toidud, st ei hakka ise mingeid singirullikesi keerama värske emana, aga nt mingi ahjuliha ja ahju/keedukartul ei nõua erilist mässamist, poest ostetud kartulisalat või snäkid jne.

Üldiselt inimesed saavad väga hästi aru, et värskete lapsevanematena on teil muudki teha, kui köögis kokata 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole midagi pakkunud, meil järgitakse vana traditsiooni, et katsikule võtavad külalised kõik kaasa (v a tee ja kohv).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spetsiaalselt katsikul käis vaid minu pere (mehe perele läksime ise külla), nemad tõid suure lasanje ja lapse nimega koogi. Mõlemat saime veel pärast külma ka jätta, et lihtsam oleks see söögiteema meil.

Teised inimesed on ka lihtsalt külla tulnud, oleme pakkunud mingit kergestitehtavat asja, nt pasta kanaga vms, kaste purgist. Sõpradega on üldiselt niikuinii alati, et külalised toovad magusa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Katsikud