Esileht Hobinurk Kättemaksukontori Lumi-Lee paaripanek vanemate meestega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kättemaksukontori Lumi-Lee paaripanek vanemate meestega

Postitas:
linnuvaatleja

Mõnes osas on gen z teismelist mängiva Lumi-Lee osatäitjat paari pandud meestega, kes näevad temast nii 15-25 aastat vanemad välja. Näiteks Kaur Armastusekahur, kes võiks talle isa olla, või paari viimase osa pervert. Minu meelest on see Lumi-Lee näiva vanuse tõttu üsna jube, kohmakas ja piinlik. Ma ei tea, kui vana on näitleja ise, aga ta näeb välja umbes 17-20 ja rolli poolest tundub isegi noorem, selline teismeline, kes on kogu aeg telefonis ja tiktokis, haugub täiskasvanutele vastu, praktiliste oskuste puudumine on kohati naeruväärne (tiktoki pannkoogid jms). Järgmisel hetkel näidatakse seda tiktoki teismelist ahvatlemas keskealist kiilanevat Kaur Moksi või endast tunduvalt vanema välimusega vägistajat. Väga imelik tunne on vaadata põhimõtteliselt teismelisena näidatud karakterit järsku sellises rollis, tema vanus muutub justkui nähtamatuks,sest ta on naine ( see on omane paljudele filmidele, et naistegelane näeb mehest palju palju noorem välja ja keegi ei tee teist nägugi). Seda ei ehitata üles kui keskealise mehe ja noore tüdruku suhet, vaid suhtutakse, nagu selline vanusevahe oleks normaalne, seda polegi olemas. Päris elus peab enamik noori naisi (seda enam tiktoki teismelisi) selliseid mehi liiga vanadeks ja nende külgelöömist nilbeks. Üksikud noored naised, kes nii palju vanemaid mehi tahavad, on aga vanusevahest teadlikud.

PPs. see jutt on KMK tegelastest, mitte näitlejatest, kes teevad oma tööd. Samuti, rolli puhul loeb tegelase näiline vanus väga palju, on näitlejaid, kes mängivad endast 10 aastaid nooremaid ja samuti neid, kes mängivad vanemaid. Rollis võetakse neid nii vanana, kui vaataja tajub.

+14
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Tont

Vahur???

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Mis selle pika heietuse mõte on? Kättemaksukontorit ei pea ju vaatama, mina näiteks ei vaata. Aga Lumi-Lee osatäitja on siiski pigem kusagil 25-30 vahel vanuselisest. Piret Kalda tütar ja enam-vähem kujutan ta vanust ette. Niiet teismelisega just tegu ei ole ja teismelist ta ka ei mängi, sest vaatasin sarja kui ta sinna sigines ja siis ta juba juhtis autot ju. Oli lihtsalt rikka issi ärahellitatud tütar.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Mis selle pika heietuse mõte on? Kättemaksukontorit ei pea ju vaatama, mina näiteks ei vaata. Aga Lumi-Lee osatäitja on siiski pigem kusagil 25-30 vahel vanuselisest. Piret Kalda tütar ja enam-vähem kujutan ta vanust ette. Niiet teismelisega just tegu ei ole ja teismelist ta ka ei mängi, sest vaatasin sarja kui ta sinna sigines ja siis ta juba juhtis autot ju. Oli lihtsalt rikka issi ärahellitatud tütar.

Minu meelest näeb ta noorem välja ja kindlasti mängib seal väga noort (kuigi mitte alaealist), Marion nimetab teda lapseks ja tema Marionit vanatüdrukuks. Autot juhivad noored vanuses 16+, üksinda 18+. Eriti veel tiktoki sõltuvus, sellist asja ei kirjutata 25+ vanusele rolli sisse, vaid ikka väga noortele, kelle meelest on 30aastane juba vanur. Nende vanemate meespartneritega on teda piinlik koos vaadata, ma ei mõtle näitlemisoskust, vaid näilist vanuse erinevust. Füüsiliselt ebamugav tunne tekib. Seda enam, et Lumi-Lee karakterile on külge poogitud väga lapsikud omadused, ta on nagu nutitelefoniga teismelise stereotüüp.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Minu meelest näeb ta noorem välja ja kindlasti mängib seal väga noort (kuigi mitte alaealist), Marion nimetab teda lapseks ja tema Marionit vanatüdrukuks. Autot juhivad noored vanuses 16+, üksinda 18+. Eriti veel tiktoki sõltuvus, sellist asja ei kirjutata 25+ vanusele rolli sisse, vaid ikka väga noortele, kelle meelest on 30aastane juba vanur. Nende vanemate meespartneritega on teda piinlik koos vaadata, ma ei mõtle näitlemisoskust, vaid näilist vanuse erinevust. Füüsiliselt ebamugav tunne tekib. Seda enam, et Lumi-Lee karakterile on külge poogitud väga lapsikud omadused, ta on nagu nutitelefoniga teismelise stereotüüp.

Ole nüüd ikka 🙂 Väga paljud 25-30 aastaseid on sõltuvuses tiktokist, instast vms. Siinsamaski pidevalt ühtedest suunamudijatest juttu, kes on kohe varsti 30, aga mitte ei saa ilma ennast filmimata elada 🙂 Otseselt vaielda ei tea, pole jupp aega enam vaadanud seda sarja. Samas mind isiklikult ei huvita ka päriselus, kes kellaga käib ja kes on kelle jaoks liiga noor või liiga rikas. Las inimesed olla rahus nii elus kui filmis 🙂

+3
-8
Please wait...

Postitas:
astorias

Koroonaviirus on uue kasutaja teinud või?

0
-6
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Ole nüüd ikka 🙂 Väga paljud 25-30 aastaseid on sõltuvuses tiktokist, instast vms. Siinsamaski pidevalt ühtedest suunamudijatest juttu, kes on kohe varsti 30, aga mitte ei saa ilma ennast filmimata elada 🙂 Otseselt vaielda ei tea, pole jupp aega enam vaadanud seda sarja. Samas mind isiklikult ei huvita ka päriselus, kes kellaga käib ja kes on kelle jaoks liiga noor või liiga rikas. Las inimesed olla rahus nii elus kui filmis 🙂

Paljud 40+aastased võivad ka tiktokki igapäevaselt kasutada, aga teda on seal isikuomaduste poolest esitletud teismelisena. Vanem stsenarist on kirjutanud stereotüüpse loo hilispubekast, kes näeb ka üsna hilispubeka moodi välja (paljud instagrami 18-20aastased tunduvad temast vanemad). Just tema noore välimuse pärast on teda piinlik nii vanade meestega kõrvuti vaadata. Seda vaatavad lapsed ja teismelised, kes seostavad end Lumi-Lee tegelasega (ju seepärast tiktok ka sinna sisse pandi ja vastandamine endast vanematega) ning tema meessoost partnerid tunduvad isad neile. See tüüp, kes tal naha üle kõrvade tõmbas, et raha varastada ühes esimestes osades, tundus rohkem temavanune. Ma ei räägi näitlejate eraelust, vaid nende rollidest, seetõttu ma ei saa aru, kuidas see on mitte rahus olla laskmine. Lihtsalt valus on vaadata sellist dünaamikat, varsti on nagu Hollywoodis, kus 34aastane naine on 55aastase mehe jaoks liiga vana ihaldusobjekt laval. Ma olen ise u 30, aga nii Kaur Moks kui ka see punase habemega tüüp tunduvad välimuselt minu jaoks liiga vanad, Kaur Moksi suhtuks nagu isasse.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Vahur???

Haha, Kaur Moksi mõtlesin, tema nimi jäi meelde kui Vahur Armastusekahur.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Kas teid tõesti ei häiri nende tegelaste näiline vanusevahe? Eriti see Kaur Moksiga episood, kui ma oleks 40+ naine ja mu endine 45+ armuke hakkaks järsku mu 20aastast tuttavat lantima, siis ütleks ma talle, et lõpeta noorte tüdrukute lantimine, see on rõve, mitte ei räägiks selle 20aastasega suhetest, vanusevahet üldse märkamata. Isegi Rannamaja tegelased on Raju Reedes imestanud, et siin peol on nii vanad mehed (40ndates), pole kedagi valida. Noored naised ei vaata üldiselt vanemaid mehi sellise pilguga. Tavaliselt on need erandid, kes vaatavad, ise pisut vanema inimese mõtlemise ja välimusega. Äkki mehed ise ei taju, et 40aastane mees on liiga vana, et suurem osa noori naisi teda vaataks?

+6
-5
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Kaur Moksiga teda nähes oli väga ebameeldiv, pedofiili vaatamise tunne (tegelastest räägin, mitte näitlejatest isiklikult). Punase habemega mehe puhul polnud nii hull, aga natuke kooliõpetaja/õpilane vaib oli juures. Või sporditreener/noor treenitav. Või nagu filmis “Kirsitubakas”, aga seal oligi filmi mõte esimene armumine vanemasse mehesse, mitte ei ignoreeritud seda laval.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Apunane

Kas teid tõesti ei häiri nende tegelaste näiline vanusevahe? Eriti see Kaur Moksiga episood, kui ma oleks 40+ naine ja mu endine 45+ armuke hakkaks järsku mu 20aastast tuttavat lantima, siis ütleks ma talle, et lõpeta noorte tüdrukute lantimine, see on rõve, mitte ei räägiks selle 20aastasega suhetest, vanusevahet üldse märkamata. Isegi Rannamaja tegelased on Raju Reedes imestanud, et siin peol on nii vanad mehed (40ndates). Noored naised ei vaata üldiselt vanemaid mehi sellise pilguga. Tavaliselt on need erandid, kes vaatavad, ise pisut vanema inimese mõtlemise ja välimusega. Äkki mehed ise ei taju, et 40aastane mees on liiga vana, et suurem osa noori naisi teda vaataks?

Tõesti ei häiri. Sarja vaatan, tunnistan ausalt, et meeldib. On põnevust ja huumorit, selline mõnus kerge vaatamine.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Põnevust on seal küll, aga kui ma nende episoodide ajal juhuslikult teleka käima paneks, siis arvaks taustalugu teadmata, et tegemist on noore õpilase ahistamislooga vanema meesõpetaja poolt, mitte võrdväärsete partneritega. Nende näod näevad lihtsalt nii erinevas vanuses välja, eriti kui on lähestikku ja samas kaadris. Võib-olla on naised tõesti sellega harjunud, et naine filmis näebki oma meespartnerist nii palju noorem välja, sest see on levinud.

Mul tuleb kananahk ihule, kui vaatan filmides vanemaid mehi, kes ebameeldivalt noortele ligi ajavad. Teisalt, kui üritatakse negatiivselt kujutada õpetaja ja õpilase suhet, aga mõlemat mängivad abstraktsetes 20ndates noored, siis ei saa jällegi olukorra tõsidusest aru. Vaataja ikka otsustab selle põhjal, kuidas talle tundub. Mistõttu võiks lavastajad mõelda, et kas tahetakse rõhutada vanusevahet või mitte ja vastavalt sellele näitlejaid valida.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
triin265

Mulle tundub ka kuidagi võõras, et mitte öelda pedofiilne, et teda kujutatakse mingites seksuaalsetes rollides. Minu mõistes on ta ka nii välimuselt kui ka olekult täiesti laps. Heal juhul sobiks ehk rolli, kus mõne omaealise poisiga oma esimest suudlust hakkab tegema.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Väga hea ja oluline tähelepanek. Pole seda hooaega vaadanud, aga tegelased tuttavad ja mõistan muret. Et antud seriaali vaatavad paljud lapsed, on sellel kindlasti oma roll nende alateadvuse kujundamisel ja selliste suhete kujutamine võib halvasti mõjuda.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Kas teid tõesti ei häiri nende tegelaste näiline vanusevahe? Eriti see Kaur Moksiga episood, kui ma oleks 40+ naine ja mu endine 45+ armuke hakkaks järsku mu 20aastast tuttavat lantima, siis ütleks ma talle, et lõpeta noorte tüdrukute lantimine, see on rõve, mitte ei räägiks selle 20aastasega suhetest, vanusevahet üldse märkamata. Isegi Rannamaja tegelased on Raju Reedes imestanud, et siin peol on nii vanad mehed (40ndates), pole kedagi valida. Noored naised ei vaata üldiselt vanemaid mehi sellise pilguga. Tavaliselt on need erandid, kes vaatavad, ise pisut vanema inimese mõtlemise ja välimusega. Äkki mehed ise ei taju, et 40aastane mees on liiga vana, et suurem osa noori naisi teda vaataks?

ei häiri ja jutt siin tundub nagu “elu väikeses tikutopsis”, elus on selliseid vanusevahede variante ikka suht palju ja las inimene näeb noorem välja

+2
-8
Please wait...

Postitas:
primaka

Vaadake elus ringi. Selliseid, kellel on endast 20 aastat naine käevangus ei ole sugugi vähe.
Ja nende meeste välimus ei ole üldsegi a`la Brad Pitt.
Kuna Lumi-Leel isaga just kõige soojemad suhted ei ole, siis on ilmselgelt see meelega nii tehtud, et oleks vanemad partnerid.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
kukek0mm

Nõustun 100%

+2
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Eriti veel tiktoki sõltuvus, sellist asja ei kirjutata 25+ vanusele rolli sisse, vaid ikka väga noortele, kelle meelest on 30aastane juba vanur.

Minu meelest vaevleb üks üsna kuulus suunamudijate eesti-austraalia segapaar tiktoki sõltuvuse käes, kumbki neist pole väga noor. St noored nad on, aga mitte teismelised.

+4
0
Please wait...

Postitas:
kummipart

Näitleja Amanda Hermiine Künnapas, sündinud 1996 aastal.

0
0
Please wait...

Postitas:
koeradkassid

Ta on sündinud 20.02.1996 ehk 25-aastane ja mu meelest näeb vanem või vanusele vastav välja

+3
-1
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Eriti veel tiktoki sõltuvus, sellist asja ei kirjutata 25+ vanusele rolli sisse, vaid ikka väga noortele, kelle meelest on 30aastane juba vanur.

Minu meelest vaevleb üks üsna kuulus suunamudijate eesti-austraalia segapaar tiktoki sõltuvuse käes, kumbki neist pole väga noor. St noored nad on, aga mitte teismelised.

Ma tean ka 40-50ndates tiktokisõltlasi, aga tema puhul on see sisse kirjutatud kui tänapäeva noore komme seal käia, mida temast vanemad ei mõista. Kui ta mängiks näiteks 30aastast tiktokkarit, siis vihjataks sellele, et kas pisut liiga vana pole. Aga seal on vastupidi, talle viidatakse kui lapsele ja näitleja võiks oma välimuse poolest vabalt keskkoolinoort mängida.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Apunane

Mul oli nt 25 aastaselt 3 aastane laps. Meil,  minul ja mu abikaasal. Ei ole lahutatud,  elame rõõmsalt ja rahulikult koos, nüüdseks oma kolme lapsega. Tänane 25 aastane naine on kindlasti palju küpsem veel.

Lisaks, jääb see seriaal, igas mõttes mõistlikkuse piiridesse.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Ta on sündinud 20.02.1996 ehk 25-aastane ja mu meelest näeb vanem või vanusele vastav välja

Päris vanus loeb ainult nii palju, et kas legaalselt võib teatud situatsioonidesse panna, aga muus osas loeb näiline vanus rohkem. Minu meelest näeb ta tunduvalt noorem välja, seepärast ta ju sellisesse rolli valiti. Mängima ninakat teismelist, kelle meelest on Marioni-vanused juba vanurid, kes elas enne KMK tulekut veel isaga ja kes käitus temaga nagu tüüpiline pubekas.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli nt 25 aastaselt 3 aastane laps. Meil, minul ja mu abikaasal. Ei ole lahutatud, elame rõõmsalt ja rahulikult koos, nüüdseks oma kolme lapsega. Tänane 25 aastane naine on kindlasti palju küpsem veel.

Asi pole vanuses passis, vaid kui vanat seal mängitakse. Ja ei ole kõik tänapäeva noored palju küpsemad, on neid, kes pole 25aastaselt suudelnudki, meeldib arvutimänge mängida, suhet pole olnud, laste peale pole mõelnudki. Lihtsalt vanemad inimesed panevad tähele neid noori, kes kuskil instagramis endast täismeigis pilte üles panevad ja seetõttu vanemad tunduvad ning arvavad, et kõik on sellised.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli nt 25 aastaselt 3 aastane laps. Meil, minul ja mu abikaasal. Ei ole lahutatud, elame rõõmsalt ja rahulikult koos, nüüdseks oma kolme lapsega. Tänane 25 aastane naine on kindlasti palju küpsem veel.

Asi pole vanuses passis, vaid kui vanat seal mängitakse. Ja ei ole kõik tänapäeva noored palju küpsemad, on neid, kes pole 25aastaselt suudelnudki, meeldib arvutimänge mängida, suhet pole olnud, laste peale pole mõelnudki. Lihtsalt vanemad inimesed panevad tähele neid noori, kes kuskil instagramis endast täismeigis pilte üles panevad ja seetõttu vanemad tunduvad ning arvavad, et kõik on sellised.

Pigem on sinu kirjeldatud 25aastane utoopia. 30+ lapsi saada on kindlasti hilja, kui peame silmas, et enne laste saamist on vaja palju enamat kui suudelda, kõige enam meest tundma õppida, siis kaugeneb laste tegemine päris tagaplaanile, mis pole laste seisukohast sugugi hea. 25aastane on täiskasvanu, olenemata nooremast välimusest ja võiks olla leidnud endale kellegi, kellega on turvaline lapsi saada. Arvutimängud jäägu tiinekatele.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem on sinu kirjeldatud 25aastane utoopia. 30+ lapsi saada on kindlasti hilja, kui peame silmas, et enne laste saamist on vaja palju enamat kui suudelda, kõige enam meest tundma õppida, siis kaugeneb laste tegemine päris tagaplaanile, mis pole laste seisukohast sugugi hea. 25aastane on täiskasvanu, olenemata nooremast välimusest ja võiks olla leidnud endale kellegi, kellega on turvaline lapsi saada. Arvutimängud jäägu tiinekatele.

Minu 20ndatest tuttavatest on valdav osa lastetud, paljud ei tahagi lapsi, mängitakse arvutimänge (seda ka 30+ vanuses), suhted on, aga kõigil pole ja otseselt ei otsita. Aga kõik see läheb juba teemast kõrvale. Konkreetse rolli puhul on lihtsalt veider, kuidas ühes stseenis kutsutakse lapseks, räägitakse, et tänapäeva noored ei oska süüa teha, ja teises peab 40ndates meest ahvatlema. Nende vanusevahe on ju tajutav. Isegi, kui Lumi-Leed kehastav näitleja on tegelikult vanem kui ta roll, on seda ikkagi ebamugav vaadata.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu 20ndatest tuttavatest on valdav osa lastetud, paljud ei tahagi lapsi, mängitakse arvutimänge (seda ka 30+ vanuses), suhted on, aga kõigil pole ja otseselt ei otsita. Aga kõik see läheb juba teemast kõrvale. Konkreetse rolli puhul on lihtsalt veider, kuidas ühes stseenis kutsutakse lapseks, räägitakse, et tänapäeva noored ei oska süüa teha, ja teises peab 40ndates meest ahvatlema. Nende vanusevahe on ju tajutav. Isegi, kui Lumi-Leed kehastav näitleja on tegelikult vanem kui ta roll, on seda ikkagi ebamugav vaadata.

See ei lähe teemast kõrvale. On ikka vahe, kas alustad katsetamist 25selt. Mis see teeb siis? 26 – suudled ühega, 27 – suudled teisega, 28 – leiad mehe, 29 – veendud, et sobib. Asssa nuga, ei sobinudki! Mis siis otsitakse 30+ meest? Noei. Lastetud on väga kindlas suhtes ja teavad, et kui kaitse ära jätavad, siis selle mehega saavad lapsed. Käsitled, et 25 on noor, kuid sina mõtled vist tänapäevaseid 18-20seid siiski.

Paraku ei vaata taolisi saateid ja ei oska midagi arvata, aga tean noore välimusega naisi, kelle mees sama vana ja näeb kõvasti vanem välja. Ära siis vaata ebamugavust tekitavaid saateid.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei lähe teemast kõrvale. On ikka vahe, kas alustad katsetamist 25selt. Mis see teeb siis? 26 – suudled ühega, 27 – suudled teisega, 28 – leiad mehe, 29 – veendud, et sobib. Asssa nuga, ei sobinudki! Mis siis otsitakse 30+ meest? Noei. Lastetud on väga kindlas suhtes ja teavad, et kui kaitse ära jätavad, siis selle mehega saavad lapsed. Käsitled, et 25 on noor, kuid sina mõtled vist tänapäevaseid 18-20seid siiski.

Paraku ei vaata taolisi saateid ja ei oska midagi arvata, aga tean noore välimusega naisi, kelle mees sama vana ja näeb kõvasti vanem välja. Ära siis vaata ebamugavust tekitavaid saateid.

Juttu on konkreetsest rollist, mida ta mängib. See roll ei ole olla 25aastane pereema kolmele lapsele, vaid pisut ülbe, vastu haukuv teismeline, kellel on hea süda, aga teistsugune maailmanägemus endast vanematest. Pidevalt rõhutatakse tema põlvkonnaerinevust teise kahe naisega, aga meeste puhul pannakse silm kinni. Tundub, et ta ongi sinna pandud kui noorem tüdruk, kellega fännid saavad end seostada, seega ei lähe need 40aastaste meeste võrgutamised rolliga muus osas kokku. Juba tema kõnepruuk on seriaalis teismelise ja mitte 25aastase ema oma. Mõtlen seda rolli, mitte näitlejat päris elus.

Ei, ma mõtlen 25+ noori, kes mängivad mänge, ei oma püsisuhet, pole huvitatudki, lapsi ei taha ega mõtle nende peale. Väga väike osa mu tuttavatest on pereinimesed lastega. Miks ei võiks otsida meest vanuses 30+? 40+ ja 50+ ka otsitakse.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, ma mõtlen 25+ noori, kes mängivad mänge, ei oma püsisuhet, pole huvitatudki, lapsi ei taha ega mõtle nende peale. Väga väike osa mu tuttavatest on pereinimesed lastega. Miks ei võiks otsida meest vanuses 30+? 40+ ja 50+ ka otsitakse.

Need, keda sina kirjeldad, on paljudel juhtudel sotsiaalses elus raskesti hakkama saavad ja karuteene on neile soovida kaaslast 50 aastaseks saades. Sa oled väga õel ja pahatahtlik inimene. Inimestel ei peagi olema PÜSIsuhet, aga suhteid võiks ikka olla.

Tundub, et ta ongi sinna pandud kui noorem tüdruk, kellega fännid saavad end seostada, seega ei lähe need 40aastaste meeste võrgutamised rolliga muus osas kokku. Juba tema kõnepruuk on seriaalis teismelise ja mitte 25aastase ema oma. Mõtlen seda rolli, mitte näitlejat päris elus.

Et noored emad võivad ainult vanemate meestega suhelda? Kahtlen sügavalt, et midagi pedofiilset eetrisse lastakse. Lapsepõlvest mäletan Locura de amori, kus oli õpetaja-õpilase suhe, ei mingit probleemi vaadata. Eks tee neile ettepanek, et sulle ei meeldi, mida ekraanilt näed.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub, et ta ongi sinna pandud kui noorem tüdruk, kellega fännid saavad end seostada, seega ei lähe need 40aastaste meeste võrgutamised rolliga muus osas kokku. Juba tema kõnepruuk on seriaalis teismelise ja mitte 25aastase ema oma. Mõtlen seda rolli, mitte näitlejat päris elus.

Et noored emad võivad ainult vanemate meestega suhelda? Kahtlen sügavalt, et midagi pedofiilset eetrisse lastakse. Lapsepõlvest mäletan Locura de amori, kus oli õpetaja-õpilase suhe, ei mingit probleemi vaadata. Eks tee neile ettepanek, et sulle ei meeldi, mida ekraanilt näed.

Sa ei saa aru. Ta mängib seal hilisteismelist, seda on näha pidevas tiktoki rõhutamises, tema kõnepruugis, vastandamisest endast vanemate tegelastega, “noorus on hukas”-tüüpi kommentaaridest jne. Vanemate meestega suhtlemise puhul aga kaob see järsku ära, vanusevahe pole isegi teema, seda ignoreeritakse vanusevahet täielikult, nagu poleks see süžee osa. Kui ekraanil on õpetaja-õpilase suhe (nagu su näites), siis vanusevahe on seal oluline komponent, Lumi-Lee paaripanekul vanemate meestega seda ignoreeritakse. Naistega suheldes mainitakse ta noorust pidevalt, meestega mitte. Nagu kaks erinevat rolli oleks. See pole muidugi näitleja süü.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Hobinurk Kättemaksukontori Lumi-Lee paaripanek vanemate meestega