Esileht Ilu Kattev ja kerge jumestus- või BB kreem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kattev ja kerge jumestus- või BB kreem

Postitas:

Millist kreemi soovitaksite poorilisele, mitte noorele seganahale?
Soov oleks, et ühtlustaks näonahka ja kataks kuid ei jätaks “maski” efekti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 13:21; 09.03 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin mitu aastat BB kreeme, Maybelline oma sobis hästi. Siis kuulsin, et CC kreem on isegi parem. Proovisin Bojoursi CC kreemi, hinnaklass oli soodukaga pea sama aga kreem tõesti parem. Katab hästi aga on kerge ja ei tekita maski muljet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka kasutama primerit ja/või setting sprayd vastavalt oma nahatüübile. Jumestuskreemil on kõige tähtsam tooni sobivus. “Mask” ongi just siis, kui toon ei klapi. Kui pole suuri vigu varjata, siis bb/cc kreem sobib jume kirgastamiseks ja ütlustamiseks imehästi (pealegi on selle tooni kergem nahaga klappima saada, kuna katab hajusamalt). Ja täiesti matt sobib paremini noorele heale nahale, mis lihtsalt läigib, vanemale nahale tulevad just kasuks natukese säraga glow jne asjad (muidugi mitte üleliia), annab nooruslikkust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 19:35; 22.08 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan oma 40+ seganahal Lily Lolo mineraalpuudrit, seda juba päris pikalt. Olen ka proovinud BB, CC kreeme. Parim CC kreem siiani It Cosmetics aga seda saab ainult netist tellides, eestis ei müüa.
Googeldades tuleb ka häid soovitusi, mitmes kohas on märgitud loreali CC kreemi: L’Oréal Nude Magique Anti-Redness CC Cream

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot just see Magique minu nahaga ei klapi, jääb liiga oranzikas või sinu antiredness hallikas 🙂 ei ühildu ta 100% ikka muhvigi. Aga kui peaks nahatooniga sobima, siis on ta muidu mõnus kreem.

Nt odav ja hea: https://www.loverte.com/et/bourjois-123-perfect-cc-cream-spf15-no-32-light-beige-30ml
Vana ja üsna hea Garnier https://www.prismamarket.ee/entry/19563/bb-kreem-olivaba-light-50ml/3600541202054 neid on ka aknelisele ja tundlikule nahale. Need on need kõige odavamad, kui sa tahad siis kallimad netist on Too faced või smashbox, mida ilujuutuuberid kiidavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 19:35; 22.08 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 35+ ja kasutan Lancome BB kreemi hydra zen, super hea toode. Ja teine mida kasutan on Filorga flash nude fluid. Super, super toode. Ja millises omadused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poorilisele nahale ei sobi ükski BB kreem. Vedel tekstuur ei “kata” pooriauke, vaid valgub sinna ühtlaselt laiali ja teeb poorid veel nähtavamaks. Lahenduseks oleks kasutada kindlasti pooride katmiseks mõeldud primerit ja vähemalt pooride peal tahkema tekstuuriga kas jumestuskreemi või peitekreemi. Ei jää maskina, kui seda kasutada õiget tooni ja väikeses koguses vastavalt vajadusele. Ülejäänud naha võib katta kerge BB kreemiga ja katvust teha ainult pooride alal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Kattev ja kerge jumestus- või BB kreem