Esileht Lapse ootamine Kaua aega läks rasestumiseks

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kaua aega läks rasestumiseks

Postitas:
Kägu

Olen 23 aastane, 5,8a koos mehega ja otsustasime lapse saada, esimese korraga tuli välja  ja hetkel juba esimese trimestri lōpp 🙂 ei lugenud ovulatsiooni jne 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene tuli pille tarvitades, teise ja kolmandaga läks aasta ning neljandaga aasta ja viis kuud. Samuti loobusin ja keskendusin karjääri tegemisele ning kohal need triibud olid. Loodan nüüd ainult, et püsivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal korral rasestusin esimesest korrast, kui plaani võtsime. Mingeid äppe ega ovulatsiooniteste ei kasutanud, tõttöelda ei tea täpselt oma tsükli pikkustki, ajastasin lihtsalt tsükli keskele umbes. Olin oli 24 ja 31.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasime novembris hakata proovima ja detsembris olin juba rase

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasime detsembris võiks lapse saada aga 5kuud võttis aega enne kui jäin.  Hetkel sama plaan võetud Jaanuari algusest, et võiks teine laps ka olla. Hetkel 3s kuu proovimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene rasedus tuli kohe esimese kuuga, aga peetus I trimestril. Uuesti katsetasime 2 kuud hiljem ja edukalt (olin 28). Viimase lapsega tuli kohe esimesest “õnnetusest”, kuigi andsin veel vanemale rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil läks esimesega 2 aastat. 1 rasedus tekkis peale poolt aastat proovimist, kuid oli keemiline. Järgmine tuli 1,5 aastat hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

7 aastat

targutajatele – proovige MITTE närvis ja stressis olla, kui rasedus esimes aastaga ei tule.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on paljud, kes vanust maininud on, väga noored olnud. Kuidas 35+ vanusegrupis selle õnnestumisega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin 30 aastane, meil läks 9 kuud aega et rasedaks jääksin. 9ndal proovimise kuul otsustasin et hakkan ov teste tegema ja aitab niisama “proovimise” naljast. Sellel kuul jäingi, vahekord oli 2p enne ovulatsiooni. Kahtlustan et enne lihtsalt ei tabanud õiget aega ja lõpuks see niisama proovimine ja ärme pane pinget peale just tekitas minus suurema pinge. Kui tegin ov teste võttis see pinge maha, teadsin millal vahekord ajastada ja siis polnud ka pärast seda mõtet et oi me ikka ei pingutanud piisavalt jms mõtteid. Meil igal juhul töötas see lähenemine (meil ka erinevad graafikud jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin 23 ja me põhimõtteliselt aasta aega ei kasutanud ühtegi kaitsevahendit ja kui võtsime vastu otsuse, et asi päriselt kätte võtta, siis sellest hetkest rasestumiseni 9 kuud.
Minu eesmärk on julgustada ka neid noori, kel võtab asi aega kauem kui üks-kaks kuud. 🙂 jõudsin endale ja partnerile juba igasugu probleeme külge mõelda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Lapse ootamine Kaua aega läks rasestumiseks