Esileht Kodunurk Kaua kestab pürolüüspuhastus?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kaua kestab pürolüüspuhastus?

Postitas:

Kui kaua kestab praeahjul pürolüüspuhastus programm?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 07:50; 27.11 09:00; 28.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt niikaua, kui toote kasutusjuhendis kirjas. Loogiliselt vōttes ilmselt vähemalt niikaua, kui ahi(kui see on praeahi) kuumeneb maksimum kraadini pluss ➕ aeg, mis kulub sealt edasi kōrgemale temperatuurini jōudmiseks.
Huvitav, kui sa sellise seadme ostsid siis sulle ei selgitatud mis on pürolüüs või sa ei saanud aru sellest?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 08:34; 28.11 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean väga hästi, mis see puhastus endast kujutab, kuid ei taibanud poes küsida selleks kuluvat aega. Juhendis pole ka ajast sõnagi. Huvitabki see, et kas on reaalne, et lapse lõunaune aeg jõuaks see tehtud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 07:50; 27.11 09:00; 28.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 tundi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ahjul on 3 varianti, kestab nii 2-4 tundi. Miks laps sellel ajal magama peab? Paned puhastuma ja kõik, ise ei pea juures passima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks laps sellel ajal magama peab?

Ta lihtsalt kuskilt luges, et ahi läheb sel ajal seest väga soojaks.

Aga seda ta ei lugenud, et uks läheb samuti ahjul lukku ja väljast klaasi võid ka keelega lakkuda, põletada ei saa…

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:51; 28.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult sapised inimesed siin koos. Selle asemel, et lihtsalt küsimusele vastata on vaja hakata küsijat alavääristama ja lolliks tembeldama! Päriselus ka nii tropid olete? Kahju teist!
Aitäh neile, kes vastasid asjakohaselt!

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 07:50; 27.11 09:00; 28.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult sapised inimesed siin koos. Selle asemel, et lihtsalt küsimusele vastata on vaja hakata küsijat alavääristama ja lolliks tembeldama! Päriselus ka nii tropid olete? Kahju teist!

Aitäh neile, kes vastasid asjakohaselt!

Miks sa nii sapine oled? Sellele järeldusele oled ise oma analüüsiga jõudnud, et tembeldatakse. Eks teemast loeb ikka igaüks välja selle, mis kõige lähem südamel.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 08:34; 28.11 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asemel, et lihtsalt küsimusele vastata

Lihtsalt su küsimusele vastab Dr. Google.
Aga kui tahad oma uue ahjuga lihtsalt kõvatada, pead ka lollide vastustega arvestama.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:51; 28.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just tegin, Electroluxi ahi ja 1,5 tundi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 erinevat astet, lühem vist kestab pisut alla 2 tunni ja pikim pea 3 tundi. Aga ahi on peale seda veel ju lukus mõnda aega, kuni jahtub (kui sellepärast küsid, et kiiresti kasutada vaja).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Electroluxil on kaks programmi – 1,5 ja 3 h. Uksel on kolmekordne klaas, ei lähe väljast isegi mitte soojaks (leigeks ehk). Programmi ajal on uks automaatselt lukus, samuti pärast jahtudes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Electroluxil kaks programmi, olen alati kasutanud seda lühemat, mis kestab tunni. Teise pikkust ei teagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pürolüüs käima panna, siis ahi annab valida, et kui pikk aega soovid, mul on 3 varianti ja seda aega näeb ka vastaval ekraanil. Ahi läheb lukku ja pärast jah jahtub ka veel mõnda aega ning on lukus. Ise teen pürolüüsi siis, kui ahi on eelnevast küpsetamisest veel kuum, hoiab natuke energiat kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Kaua kestab pürolüüspuhastus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.