Esileht Beebi ja mitmikud Kaua krooksutate beebit öösel?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kaua krooksutate beebit öösel?

Postitas:

Küsimus pealkirjas. Ja kuidas saada aru,et kõik mullid välja tulnud.
Enda 2-kuust beebit krooksutan nii kaua kuni esimene krooks väljas- juhtub see paari minuti jooksul. Ent mõnikord ei tule üldse krooksu,olgugi et 10-15min püstises asendis süles või istukil põlvel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 09:53; 03.01 10:55; 03.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krooksutasin alguses nii kaua, kuni eismese dkrooksud tulid.

10-15 minutit küll ei viitsiks krooksutada – kui ei tule minuti jooksul, sisi pan elaps magama – kas teda ennast jääb miski häirima? mingi hetk naguniis ee öine krooksutamine lõppes, ma ei mäletagi, mis vanuses, kuidagi sujuval tlõpetasin krooksutamise…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 10:23; 03.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krooksutasin alguses nii kaua, kuni eismese dkrooksud tulid.

10-15 minutit küll ei viitsiks krooksutada – kui ei tule minuti jooksul, sisi pan elaps magama – kas teda ennast jääb miski häirima? mingi hetk naguniis ee öine krooksutamine lõppes, ma ei mäletagi, mis vanuses, kuidagi sujuval tlõpetasin krooksutamise…

Öösel u. 2 ajal joob rinnapiima ja kuskil paari tunni pärast hakkab meeletult punnima,vähkrema mõnikord lausa läbi une kiljudes.
Kardangi,et suurem õhumull jääb sisse. Või on hoopis minu menüü tõttu gaasid…
Mis vanuses krooksutamine tavaliselt lõpetatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 09:53; 03.01 10:55; 03.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ta hakkab vähkrema, võta krooksuta siis. See krooksutamine lõppes sujuvalt mingi hetk, ilmselt kui laps juba keeras end läbi une jne Täpset vanust ei mäleta kah. Paljudel jäävad ju lapsed toitmise ajal tissi otsas magama ja mingit krooksutamist ei ole. See ongi selline sisetunde küsimus ja ei ole kindlat reeglit, et toimeta nii, igaüks vaatab oma lapse ja enda mugavuse järgi ja kui sa üle ei mõtle, siis loksuvad nii mitmedki asjad ise paika

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 10:23; 03.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina krooksutan last siis kui ta üleval, kuid siis ka tihti ei tule krooksu. Kui ta magab öösel või päeval, siis ekstra sellepärast üles ei aja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps rinna otsas magama jäi, siis ei krooksutanud üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last, kumbagi ei ole sihilikult krooksutanud öösiti.
Mõned üksikud korrad tundsin, et miski segab magamist, siis krooksutasin. Aga lihtsalt igaks juhuks küll mitte. See segaks nii minu kui lapse und.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 15:47; 03.01 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen järelduse,et luti kasutuselevõtt on imetamisvõttele halvasti mõjunud.
Olgugi,et beebi on kaalus kenasti juurde võtnud, ahmib ta süües väga palju õhku sisse ja paljud õhumullid ei tulegi välja.
Imetamise ajal ei tohiks mingeid helisid olla vä. Neelatamise, kuid ma kuulen nakstatusi ning beebi alahuul pole nibu küljes kinni vaid avaneb iga tõmbe järel.
Kui ei krooksutaks,tuleks väga palju piima tagasiheidet.
Kuidas võte taas õigeks saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 09:53; 03.01 10:55; 03.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen järelduse,et luti kasutuselevõtt on imetamisvõttele halvasti mõjunud.

Olgugi,et beebi on kaalus kenasti juurde võtnud, ahmib ta süües väga palju õhku sisse ja paljud õhumullid ei tulegi välja.

Imetamise ajal ei tohiks mingeid helisid olla vä. Neelatamise, kuid ma kuulen nakstatusi ning beebi alahuul pole nibu küljes kinni vaid avaneb iga tõmbe järel.

Kui ei krooksutaks,tuleks väga palju piima tagasiheidet.

Kuidas võte taas õigeks saada?

Imetamisnõustaja abiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 15:47; 03.01 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei krooksutanudki öösel. Toitsin pikali, jäin ise sageli selle käigus magama isegi ja laps ka uinus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei olnud praktiliselt kunagi piima tagasiheidet ja krooks tuli ka pigem harva. Krooksutasin esimesel paaril kuul, edasi enam mitte. Aga see on individuaalne, mõnel lapsel jääb rohkem õhku sisse ja vajab krooksutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel oli suur piima tagasiheide, aga tal üldse ei tulnud krooksud välja. Seega sain üsna pea aru, et krooksutamine on tulemuseta ja ei teinud seda edaspidi mitte kunagi. Krooksud väljusid ise tavaliselt kui üles ärkas ja ta sülle võtsin, aga kohe pärast söömist ei tulnud ühtegi krooksu. Öösel kindlasti mitte, sest laps jäi alati rinna otsas magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka öösiti ei krooksutanus, et mitte teda üles ega aktiivseks ajada, sga tundsin natuke ka süüd, kui ta vahel rahutult vähkres. Tagasiheitega meil polnud probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaua krooksutate beebit öösel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.