Esileht Ilu ja tervis Kaua läks aega kui koroona sümptomid kadusid?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kaua läks aega kui koroona sümptomid kadusid?

Postitas:

Olen tänaseks 7 päeva haige olnud. Algas metsiku peavaluga ja 38.3 palavikuga. Lihasvalud, “pea paks” tunne, kerge köhatamine sinna juurde. Veidi murelikuks teeb, et tänaseks endiselt viskab õhtuti väikse palaviku. 37-37.4.

Paar päeva äkki oli täiesti palavikuta, aga nüüd on 3 päeva taas. Muus osas olemine ok. Suurt köha ei ole, aga mingi köhatamine on endiselt.

Kes põdenud, kui pikalt teil palavik kestis? Kui pikalt köha kestis?

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 20:19; 20.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled ennast enne koroonat ka õhtuti kraadinud, et tead kindlalt, et see ei ole sinu puhul normaalne kehatemperatuur? Minul näiteks ongi normaalne kehatemperatuur selline, et hommikul kohe pärast ärkamist 36,8, päeval 37-37,1 ja õhtul 37,2. Enne und hilisõhtul jälle alla 37. Ja kindlalt on kehatemperatuur kõrgem mul alati ka tsükli teises pooles. Sealjuures mitte mingisugust haiglaslikku enesetunnet ei ole ja see on nii juba aastaid. Kas sul on ka lisaks kehv enesetunne, et kraadisid, või kraadisid niisama huvi pärast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,4 pole palavik ja ei ole üldse muretsemise koht.Mina olin koroonas ka pikalt, nädala kohe kindlalt. Ja köhisin peale palaviku kadumist veel edasi.Nii et kui poes või bussis köhisin kõik vaatasid mind hirmunult.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas on mõned sees 3 kuud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba teist nädalat rivist väljas. Esimestel päevadel oli palavik 38,5, liigese valud. Nüüd muidu ok olemine aga lõhna- ja maitsemeeled ei tööta. Köha on ka selline haukuv. Ravida ei oskagi end kuidagi enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbral läheb kolmas nädal.

Ja loomulikult on 37,4 palavik. Kui inimese normaalne temperaruur on muidu 36,5.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,4 pole palavik ja ei ole üldse muretsemise koht.Mina olin koroonas ka pikalt, nädala kohe kindlalt. Ja köhisin peale palaviku kadumist veel edasi.Nii et kui poes või bussis köhisin kõik vaatasid mind hirmunult.

See sõltub inimesest. Minul on juba 36,8 palavik, sest normaalne on 36,6.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen laste tõbide korral end tervena ikka aegajalt kraadinud ja mu norm temperatuur on selline 36.3-36.5.  37 kindlasti mitte.

Aga hetkel kõigub kraad pidevalt 35.4-37.3. Eile pärastlõunal lõi korraks 37.3, õhtul enne und oli 36.6. Mõni öö ajab higistama ka. Aga siis vist langebki kraad mega madalaks jälle.

Just mõtlengi, et millal seda kopsupõletikku kahtlustada? Kui köha on ja nagu ei ole ka. Päeval aegajalt köhatan, öösel ei köhi.

Kodus on pulssoksümeeter ka ja sellega on hapnik ok. Kopsupõletiku puhul ilmselt see näit ka veidi madalam äkki.

On ikka viirus. Kõige korralikumalt vist hoidsin oma tutvusringkonnast ja lõpuks läbi pere ikka ainuke, kes sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 20:19; 20.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavik oli 1 päev, aga maitsetajuga läks nädal. Võtsin alla, sest toit ei maitsenud kuidagi. Ahhaa, 2 päeva oli nohu ka. Tegelikult kõige raskem oli kodus istuda, tõbe nagu polnudki õieti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab kohe 2 nädalat täis, aga mul sisuliselt tekkiski vaid nohu ja päevaks peavalu. Loen end õnneseeneks, tervenenuks ja käisin isegi juba eile jalutamas (üksi). Ma ei “suutnud nakatada” ka elukaaslast. Palavikku polnud või mingit väsimust, luu-lihasvalusid, kõhuhädasid. Köhatused olid ka alguses, nii öösiti korra kui ka paar korda päeval. Lõhnataju kadus vahepeal ja see on pisut taastunud, aga mitte täielikult. Nüüd on jäänud vaid nohu, kuid õnneks ka vähenemas, aga aeg-ajalt justkui ajab köhatama, kuid korralikku köha ei tule. Mis on imelik, et selliseid kuumalaineid lööb sisse vahetevahel – istud rahulikult diivanil ja – palav – nagu menopausis oleks. Teisalt jälle lööb kergeid külmavärinaid. Usun, et need jamad kestavadki kaua. Sõbranna põdes minust raskemini ja tal tekkis südamekloppimine veel kuu aega hiljem, kui korterit koristas. Kolleegil kadus võhm isegi trepist üles liikudes – aga nad mõlemad on tasapisi taastunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheksa päeva oli palavik, seal hulgas paar päeva ei tundnud lõhna. Natuke oli ka lihasvalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel päeval oli palavik (köha ega nohu ei tekkinud), siis 8-9 päeva uimane ja haige tunne. Kuskil 10. päevast hakkas oluliselt paremaks minema ja 14 päeva pärast olid kõik sümptomid kadunud. Tegin füüsilist tööd ja ei täheldanud ka suuremat väsimust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli palavik u 10 päeva, võibolla ka 12, kordagi märkimisväärselt üle 38 ei olnud, päeval võisin olla palavikuvaba, õhtul tekkis väsimus ja 37.7. Kopsus polnud mul midagi, köha oli ülevalpool, sodi valgus hingetorusse. Perearst saatis ka vereproovi tegema, see ei näidanud midagi erilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 10 päev ja ikka on palavik.???? Homme räägin arstiga .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Kaua läks aega kui koroona sümptomid kadusid?