Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaua neid maskiteemasid vorbitakse?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaua neid maskiteemasid vorbitakse?

Postitas:

Moded võiks neile eraldi alafoorumi teha või tervise alla tõsta. Las elavad oma teooriaid kusagil mujal välja, sest praegu on Perekool rämpskohaks muutunud, kus ühed ja samad trollid kribavad teemasid samasse auku, kas siin tõesti ühtegi mode ei liigu, kes nendega tegeleks?

+11
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

just tegid ühe juurde ju?????

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu seisukoht?

Ps.ma olen täpselt 1teema püsti pannud.

Ja sina?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, olen vaid ühe maskiteema teinud. Teisitimõtlejaid on siiski rohkem, kui vaid üks inimene.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest võiks olla alafoorumid usk, poliitika ja alafoorum maskeraad või koroona ja seal saaks siis maskeraadist ka rääkida. Aga ei taheta ju, et oleks palju eri alafoorumid, sest seal pole elu ja vastajaid. Teine variant on ju sul endal teha asjalikumaid teemaalgatusi ja kui kõik tahavad neile vastata, kaovad need sinu jaoks ebahuvitavad trolliteemad allapoole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mind ka juba häirib. Tulen siia, et  erinevaid teemasi lugeda ja ainus mis siit lugeda saab, on mingid maski teemad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, olen vaid ühe maskiteema teinud. Teisitimõtlejaid on siiski rohkem, kui vaid üks inimene.

Enne teema vorpimist foorumi kasutustingimustega ka oled tutvunud? Eriti soovitan punkti 1.8!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind teeb nii kurvaks, et sellise lolluse üle rahvas kakleb. Keegi pole kõikide reeglite ja seadustega nõus, mida valitsus kehtestab või plaanib kehtestada, aga see konkreetne on ju suht jabur asi mille vastu protestides oma aega, energiat ja närve raisata. Pane see mask ette, (hapnikupuuduse kartuses visiir) ja mure lahendatud. Sa ei pea uskuma, aga see ei võta tükki küljest. See pole vaktsiin, mis päriselt ka võib kahjustada või kaitsealune mets, mille RMK lagedaks teeb. Jõulud tulekul, loodan et selleks ajaks see jama vaibub.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaua neid maskiteemasid vorbitakse?