Esileht Imetamine Kaua olete imetanud?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kaua olete imetanud?

Postitas:
Kägu

Esimest last imestasin 4kuud, peale seda hakkas rpa’d saama. Eks ole näha, kas teise lapsega õnnestub pikemalt imetada

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene laps: 1a2k, pidin minema ise väiksele opile. Kuna laps sai ööpäeva ilusti ilma hakkama, siis otsustasin, et las jääbki nii. Imetamine oli selleks ajaks juba harv niigi. Hakkas hoobilt öö läbi magama.

2. laps: 1a3k. Võõrutasin kuna laps ei söönud lisatoitu. Pärast võõrutamist hakkas kohe ilusti sööma. Maadlesin metsiku piimapaisuga umbes nädala.

3. laps: 9 kuud imetatud, plaanin jätkata umbes aastani.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imetasin kuni 1.8 a. ja vist ei oleks suutnud võõrutada kui poleks uuesti rasedaks jäänud ja enesetunne oli lihtsalt nii nõrk esimesed kuud, et ei jaksanud jätkata. Laps siiamaani väga huvitub rindadest, aga õnneks saime kuidagi loobuda ja umbes peal 1kuud enam ei küsinud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimest last imetasin 4 kuud, sest laps ei saanud kõhtu täis ja hakkas rpa saama. Ja imetamine oli algusest peale üle kivide-kändude, tuli ka nibukaitset kasutada, sest nibust keeldus. Teine laps saab kohe 4-kuuseks ning siiani ei ole temaga probleeme olnud ning lootust on, et imetan kuni lisatoiduni kindlasti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pliiiis nõuandeid, laps 2,6a ja jälle see mega valu vasakus tissis.. paremat keeldub võtmast. Õudus kuubis… viimati oli kevade siis kadus salvidega määrimisel ära.  Siis sobis parem ka enam mitte et vasak taastuda saaks. Magada ka öösel ei saa, nii kui haarab plaks olen üleval mega valu käib läbi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. 2a

2. 3 a

nüüd sündis 3., eks näis kaua 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui rinnas on valu, siis peab välja selgitama milles probleem väga tihti on seen, mis rindades valu põhjustab. Soodavesi aitab. Mina kaaluks imetamise lõpetamist juhul kui laps 2.6a ja imetamine  valulik ja raske.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. 2a

2. 3 a

nüüd sündis 3., eks näis kaua 😀

Kas lõpetasid/võõrutasid ise või lapsed ise võõrdusid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

4a 6k, laps ei loobunud ise, ta oleks edasi tahtnud. Muidugi nii vana lapse puhul on imetamine väga minimaalne, paar korda nädalas. Normaalseks pean 2,5-3 aastat.

Wow, peaaegu 5da eluaastani. See tundub minu jaoks täiesti ulme. Ma ei taha mitte kedagi halvustada aga 5-aastane laps on juba nii suur ja sellest tegevusest peaks olema ammu juba välja kasvanud. Kas see tuleneb inimese vähesest lähedusest, näiteks suhted mehega halvad või puuduvad üldse? Lihtsalt tean ühte ema ka enda tutvusringkonnast, kes ka äärmiselt kaua rinda andis ja tal olid mehega väga keerulised suhted. Minu arvamus, et on sellises vanuses laps ei vaja mingit rinnapiima – vähemalt mitte meie ühiskonnas. 🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

4a 6k, laps ei loobunud ise, ta oleks edasi tahtnud. Muidugi nii vana lapse puhul on imetamine väga minimaalne, paar korda nädalas. Normaalseks pean 2,5-3 aastat.

Wow, peaaegu 5da eluaastani. See tundub minu jaoks täiesti ulme. Ma ei taha mitte kedagi halvustada aga 5-aastane laps on juba nii suur ja sellest tegevusest peaks olema ammu juba välja kasvanud. Kas see tuleneb inimese vähesest lähedusest, näiteks suhted mehega halvad või puuduvad üldse? Lihtsalt tean ühte ema ka enda tutvusringkonnast, kes ka äärmiselt kaua rinda andis ja tal olid mehega väga keerulised suhted. Minu arvamus, et on sellises vanuses laps ei vaja mingit rinnapiima – vähemalt mitte meie ühiskonnas. 🙂

Laps kõigepealt sööb noa ja kahvliga oma lihatüki ära ja siis magustoiduks tiss peale 😁

+1
-1
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Imetamine Kaua olete imetanud?