Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaua olete tööbüroos arvel,kas leiate sealt tööd???

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kaua olete tööbüroos arvel,kas leiate sealt tööd???

Postitas:

Kui kaua olete arvel olnud tööbüroos? Kas on sealt ka lootust tööle saada.Kaua seal arvel saab olla? Otsin ka tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub sellest, millist abi sa ootad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel võid olla,kaua ise seal käia jõuad oma kulude ja kirjadega peale toetuste lõppemist.Mina olen nüüdseks olnud arvel juba veebruar 2009.Siiani pole tööd leidnud.Koolitustele pole ka saanud,sest karjäärinõustajatele pole meeldinud mu ideed.
Olgugi,et on sellise kvalifikatsiooniga inimesi otsitud tööle.Kuulutused lehtedes.Ega ma pole kade olnud,olen neile ikka lehe alati viinud nende kuulutustega ja siis ainult põrnitsetakse otsa.Nüüd vahetati see inimene välja,aga mul pole enam isu kuskile koolitusele minna.Niigi võtab edasi-tagasi 50km kaugusel töötukassas käimine oma finantsi.
Käima jälle pean haigekassa pärast,sest pean käima iga poole aasta tagant arsti juures kontrollis kuna on emakakaela vähieelne seisund.

Ja mitmest potensiaalsest töökohast on ära öeldud kuna on väike laps.Pole küll otse öeldud,kuid läbi lillede on mõista antud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oli arvel umbes pool aastat. Uue töö leidis ise, mitte büroo kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaua olete tööbüroos arvel,kas leiate sealt tööd???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.