Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

Postitas:

mina ise 2a aga ikka ei midagi..enne seda on olnud üks katkemine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:29; 20.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks ka 2 aastat siis võtsin vabalt ei lugenud oma ov jne ja nääd ootan oma teist pisiskest!Võtke vabalt ja ainult tegutsege ja ärge mõelge ,et kui ov tuleb siis kindlasti tuleb seksida .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3a 2k

see \”võtke vabalt\” on hea soovitus. AGA! kui olete juba 2a üritanud, siis peaksite arstile minema. mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel planeerimise kuul jäin rasedaks. Esimene rasedus üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme üritanud jääda 1,5 aastat, pole siiamaani ühtegi positiivset rasedustesti näinudki.

Ülehomme LAP-ile

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 13:10; 20.02 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu kas mees ka arstil käinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:29; 20.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niinagu arara- 3a ja 2kuud. Millest 2,2a arsti abiga. Ja viimase aasta sisse on mahtunud 1IUI, LAP, 3IVF tulemus 0.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe jäin rasedaks. esimene küll oli emakaväline, mis eemaldati süstiga, mitte opiga, arst ütles et kõik korras,läks mööda üks kuu ja juba jälle rase 🙂 laps tuleb siis kui on selleks õige aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 kuud, neist 3 viimast kuud jälgisin ka ov aegu ja siis jäingi rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kohe jäin rasedaks. esimene küll oli emakaväline, mis eemaldati süstiga, mitte opiga, arst ütles et kõik korras,läks mööda üks kuu ja juba jälle rase 🙂 laps tuleb siis kui on selleks õige aeg.[/tsitaat]
Ole vait, ausalt.
Kõik kes IVF-i teevad- kas neile tuleb laps siis kui õige aeg?!?? Ei, tuleb siis kui IVF õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks tütar.Teist last oleme üritanud saada kuskil 4 aastat.Seal sees on olnud kaks emakavälist ja üks katkemine.Paar aastat tagasi eemaldati emakavälise tõttu munajuha ja nüüd sel reedel eemaldati teine munajuha kuna oli taas emakaväline rasedus.Enam ise ei rasestu mitte kunagi.Nüüd siis kunstliku viljastamisega peab hakkama tegelema.
Kõikidele teistele edu rasestumisel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kohe aasta täis.
Mees arstil käinud kõik OK, soovitati vaid vitamiine lisaks süüa.
Endal ka kõik OK, järgmine samm on ilmselt LAP, mis jääb suve algusesse (selgub see nädal).

Kannatlikku meelt meile kõigile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]myone kirjutas:[/small]

Jätke juba need IFV tegijad see jutt ja dramatiseerimine. Ma olen ise ka IFV järjekorras ja ei ole see nii dramaatiline. Ma ei õigusta siinkohal, et tuleb rääkima see kellel õnnestub rasestumine probleemi vabalt aga milleks rõhutada pidevalt, et ma olen IFV- palun haletsege vms. Ma ei mõtle seda üldsegi halva pärast aga lihtsalt silma hakkab see jutt juba, et olen IFV järjekorras jne…[/tsitaat]
On ikka peast soojad siin koos. Ma pole mingis järjekorras ja haletsemist ootan kõige vähem. Ma ei suuda seda naiivset juttu lihtsalt lugeda, et nuusutage kevadet ja laps tuleb siis kui tahab. Vot ei tule ta kõigil siis kui õige aeg on vaid siis kui ravi saad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi üle 1 aasta oleme üritanud, siiani tulutult.

Esimene laps on 4-aastane. Rasedaks jäin kohe esimesel kuul, kui ovulatsiooni jälgima hakkasime. Aga vat teine katse pole õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õige jutt myone. mind vahest ajab ka silmi pööritama selline jutt aga nii vaenulik oled kuidagi. päris nii ikka ei ole et tuleb siis kui tahab. mehe ja naisega seal all peab ka ikka kõik korras olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]õige jutt myone. mind vahest ajab ka silmi pööritama selline jutt aga nii vaenulik oled kuidagi. päris nii ikka ei ole et tuleb siis kui tahab. mehe ja naisega seal all peab ka ikka kõik korras olema.[/tsitaat]
Ju ma siis olen tõesti vaenulik, sest lähen selle jutu peale põlema kui selline inimene tuleb soovitama kevadet nuusutada, kes ise ühe kuuga rasedaks jäänud. Ei, ma ei ole mingi patoloogiline viljatu, kes vihkaks kõiki kergelt rasestujaid. Siiamaani on mul endal ka see suht kergelt õnnestunud, aga ma ei ajaks kunagi nii tobedat juttu suust välja, et laps tuleb siis kui õige aeg. Ma lihtsalt olen end kurssi viinud sellega, kui paljudel on probleeme lapse saamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]myone kirjutas:[/small]

Jätke juba need IFV tegijad see jutt ja dramatiseerimine. Ma olen ise ka IFV järjekorras ja ei ole see nii dramaatiline. Ma ei õigusta siinkohal, et tuleb rääkima see kellel õnnestub rasestumine probleemi vabalt aga milleks rõhutada pidevalt, et ma olen IFV- palun haletsege vms. Ma ei mõtle seda üldsegi halva pärast aga lihtsalt silma hakkab see jutt juba, et olen IFV järjekorras jne…[/tsitaat]

NO mida juttu??!!
Mina ise rasestusin 4kuud pärast üritamise alustamist ja nii kahel korral. Kolmandat hakkasime planeerima novembris, nädal tagasi sain triibud ja kahjuks nüüd neid enam pole :(.
Mitte iial pole mul tulnud pähe mõnele pikalt üritajale öelda, et võtku vabalt, küll õnnestub. Alguses jah tasub vabalt võtta(nu pool aastat vähemalt ei tasu ov jälgimisega väga pead vaevata mu meelest) aga kui juba aasta, kaks üritatud, siis see ei aita enam(muidugi on erandeid, aga see ei puutu asjasse hetkel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda küll ja seal pole mingit seost sellega et ahh tuleb siis kui tahab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käsil 4s rasedus, millest esimene ja kolmas rasedus katkesid. Esimese ootusele jäin kohe, kui olime mõelnud, et nüüd võiks, aga see katkes 8n paiku. Pärast katkemist õnnestus ootele jääda 5k pärast proovimist. Sellel ootusel määris 7 nädala paiku, põhjust ei leitud, kuid õnneks kandsin lõpuni:) Soovisime kohe algusest, et lapsed sünniksid väikse vanusevahega. Kahjuks pärast esimese lapse sündi selgus, et lapsel on terviserike. Uuesti julgesime proovima hakata, kui laps oli 1a3k. Käisime enne geneetikud ja arstid ka läbi. Kõik korras (peale selle, et minu keha ei omasta foolhapet nii, kui peaks.. aga kuna olin eelnevalt võtnud foolhapet juba 1aasta, siis sellega oli tol hetkel ka korras. Lõpuks õnnestus jääda, kuid see katkes. Katkemisest toibudes käisin jälle arstil ja seekord kirjutas saatekirjad homroon analüüsideks ja soovitas süüa omega vitamiine (eriti soovitas mumomegat). Hormoonanalüüsideni ei jõudnud, kuna rasestusin uuesti (ehk kokku meil teise lapse proovimist ca. aasta), umbes 7-8 nädala paiku algas jälle määrimine. Avastati kahesarveline emakas, mis võib põhjustada mitterasestumist ja katkemisi.
Oma kogemusele tuginedes saan öelda, et ise tuleb kindlakäeliselt küsida, mis uuringuid/analüüse saaks uurimiseks veel teha- minule korrati pidevalt, et kõik korras (tehti ainult tavaanalüüsid- need jah mul kogu aeg korras:) ), lõpuks siis tehti ultrahelid ja hormoonanalüüsid, määrati foolhape,b vitamiin, homotsüsteiini tase (need hetkel meenuvad).
Kusjuures lisaks veel siia juurde, et ras. vastaseid vahendeid ei ole mehega kasutanud juba oiii kaua. Enne esimese lapse planeerimist jätsin pillid ära vist ca. 3-4 aastat, pärast lapse sündi vist paar kuud kasutasime kondoomi, kuid hiljem loobusime ja konkreetselt planeerisime, nagu eelnevalt kirjutasin, kui laps oli 1a3k

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele:
sa eksid, neid paare on väga palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:52; 20.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/tervishoid/ivf/info

Ma ei rääkinud sellest, et osad jäävadki lastetuks, kuigi \”Euroopas tehtud statistika järgi rasestub ligi 30% naistest, kes on läbinud IVF-protseduuri\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:52; 20.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu | 20/02/2012 13:11 , loomulikult on mees arstil käinud, ega muidu LAP-ile ei lastakski.

Tal kõik ok

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 13:10; 20.02 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

püüdnud triipe aasta ja 3 kuud.2 nädalat tagasi tehtud lap.eks näe kuidas edasi läheb:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oskad konkreetseid numbreid tuua? Kes on jäänudki lastetuks isegi peale mitmeid IFV katseid?[/tsitaat]

Mind tohutult häirib kui inimesed ei ole suutnud endale mõningaid lühendeid selgeks teha ja siis kirjutavad sellest nii elutargalt. Protseduur, millest jutt on IVF (In vitro fertilisation)mitte IFV, mida üks kägu igas vastavas teemas pasundab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seitsmendaid triipe püüame, alates sellest kuust. Eelmised triibud on tulnud esimesel katsel 🙂
Ma ei saa aru mis riidlete 🙂
Pealkirjas esitati lihtne küsimus, vastake ära (kes seda soovib) ja KÕIK 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seitsmendaid triipe püüame, alates sellest kuust. Eelmised triibud on tulnud esimesel katsel 🙂
Ma ei saa aru mis riidlete 🙂
Pealkirjas esitati lihtne küsimus, vastake ära (kes seda soovib) ja KÕIK 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tean kolme inimest kes ifv kaudu ka ei ole rasedaks jäänud ja see ainuüksi minu tutvusringkonnas, seega neid naisi on ikka palju kes ei saagi last. Ise üritan 3 ndat aatat juba, kui nüüd tablettidega ei õnnestu siis ka ifv ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme yritanud 2,2 aastat. Selle sees on olnud yks katkemine 5 nädala pealt. Eks yritame rõõmsalt edasi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie üritasime 3 aastat…või noh mis üritamine see oli, pigem andsime võimaluse rasestumiseks. Mingeid kaitsevahendeid ei kasutanud, rasedaks ka ei jäänud. Mööda arste ei jooksnud, hakkasime juba lootust maha matma niisama õnnestumiseks, et noh, tarvis ikka arstidele…aga enne veel ta tuli- nii ootamatult oodatult:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe olen teadlikult püüdnud üks aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.