Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

Postitas:
Kägu

RE: kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mind tohutult häirib kui inimesed ei ole suutnud endale mõningaid lühendeid selgeks teha ja siis kirjutavad sellest nii elutargalt. Protseduur, millest jutt on IVF (In vitro fertilisation)mitte IFV, mida üks kägu igas vastavas teemas pasundab.[/tsitaat]
Teed vigade parandust aga su enda suhtumine annab ka soovida!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jana3

Seitsmendaid triipe püüame, alates sellest kuust. Eelmised triibud on tulnud esimesel katsel 🙂
Ma ei saa aru mis riidlete 🙂
Pealkirjas esitati lihtne küsimus, vastake ära (kes seda soovib) ja KÕIK 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seitsmendaid triipe püüame, alates sellest kuust. Eelmised triibud on tulnud esimesel katsel 🙂
Ma ei saa aru mis riidlete 🙂
Pealkirjas esitati lihtne küsimus, vastake ära (kes seda soovib) ja KÕIK 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina tean kolme inimest kes ifv kaudu ka ei ole rasedaks jäänud ja see ainuüksi minu tutvusringkonnas, seega neid naisi on ikka palju kes ei saagi last. Ise üritan 3 ndat aatat juba, kui nüüd tablettidega ei õnnestu siis ka ifv ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina tean kolme inimest kes ifv kaudu ka ei ole rasedaks jäänud ja see ainuüksi minu tutvusringkonnas, seega neid naisi on ikka palju kes ei saagi last. Ise üritan 3 ndat aatat juba, kui nüüd tablettidega ei õnnestu siis ka ifv ees.[/tsitaat]
Ei saa seda nüüd niivisi üldistada. Ja ühe korra on seda ikka vähe, et sinna lastetute nimekirja kuuluda.

Please wait...
Postitas:
Loyya

Oleme yritanud 2,2 aastat. Selle sees on olnud yks katkemine 5 nädala pealt. Eks yritame rõõmsalt edasi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie üritasime 3 aastat…või noh mis üritamine see oli, pigem andsime võimaluse rasestumiseks. Mingeid kaitsevahendeid ei kasutanud, rasedaks ka ei jäänud. Mööda arste ei jooksnud, hakkasime juba lootust maha matma niisama õnnestumiseks, et noh, tarvis ikka arstidele…aga enne veel ta tuli- nii ootamatult oodatult:)

Please wait...
Postitas:
lilleke11

No, meie oleme üritanud last saada juba veidi üle 7 aasta. Pole ühtegi rasedust olnud. Olen käinud lapil ja teinud igasugust ravi, midagi tõsist pole siiski leitud. Esimesed aastad olid küll jube nutused, aga viimased aastad olen rahulikult võtnud. Mees on korra proovi andnud, öeldi et Eesti keskmine ja ega rohkem ta arsti juurde ei taha minna ka. Aga ma nüüd IVF´ile märtsis, eks siis paistab edasi.
Päikest teile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

esimese lapse sain esimesel proovimiskuul, sellest nüüd oma 10a möödas. teisega sai stressatud ikka 2,5a, enne kui peale analüüse ja lõpuks 2 kuud peale LAP-i rasestusin (ilmselt oligi see abiks ?!). tegelikult ma mõtlen, et kuna LAP on iseenesest kerge op, võiks seda ju natuke varem teha, eriti kui lapsesaamise soov on kindel ja vanus ka vaikselt tiksub. võibolla on aasta natuke pikk aeg, enne kui arstile minna soovitatakse. see selleks, igatahes soovin kõigile pikaajalistele proovijatele edu, ma tean, mida te tunnete. ma poleks iial arvanud, et väikese ime tegemine nii raske olla võib ning et just mina pean selle ootusega nii palju vaeva nägema. ometi õnnestus….oh seda rõõmu!

Please wait...
Postitas:
karulillu

Meie oleme üritanud juba 10 aastat. Tehtud 2 lap.-i 1 ivf. Ja ei midagi. Nüüd oleme juba ka ühe lapse lapsendanud ja plaanis veel IUI. Aga lapsi, kes kodu vajavad on ka palju! Ja mehega mõlemad terved, mees lausa heade näitajatega. Aga ma pole ikka veel loobunud!!! Edu kõigile!!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triipe olen teadlikult püüdnud üks aasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahelduva eduga 2008a algusest. Triibud on tulnud, aga lapsi mitte 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karm statistika siin. Ma olen pool aastat üritanud ja tundub ka pikk aeg. Varem mõtlesin, et see lihtne, et kui mingeid vastuabinõusid ei kasuta, et siis kohe jäängi. Nüüd vaatan, et see terve teadus, kuidas rasedaks jääda. Nii kaua kui arst pole viljatuks tunnistanud, pole probleemi, eks peab arstile minema kui niisama last ei tule.

Please wait...
Postitas:
muhuke

Meie püüdsime 4 aastat.
2 katkemist ja alles kuues ivf õnnestus(praegu sai esimene trimester läbi). Mehega mõlemad superterved, arvati, et lihtsalt geneetiliselt ei sobi miskipärast aga me ei jätnud jonni ja ikka proovisime ja proovisime kuni saimegi:)
Kui sel pahandajal siin see esimene ivf selja taga on ja tulemus pole selline nagu lootis, küll ta siis mõistab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ootan, et jääks 4. korda rasedaks, kodus on üks laps. IVF järjekorras. Viimasest katkemisest on 2,5 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil läks esimese raseduseni 1,5 aastat. Kahjuks peetus.

Kui aasta olime üritanud, läksime mõlemad arstile, hormoonid korras, mehel analüüsid korras, põletikke vmt polnud. Igaks juhuks sai ka LAP tehtud, seal ka kõik korras. Nii palju kasu oli, et kuu pärast LAPi jäin rasedaks.

Pärast peetumist pidasime 3 kuud vahet ja siis tulid triibud üllatavalt kiiresti – 2 kuuga.

Aga kokku läks siis 2 aastat hästi lõppenud raseduseni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nendele, kellel kõik korras ja IUI-dest ja IVF-idest kasu pole olnud, siis soovitaks teha nõelravi(viljatuse nõelravi) nt dr. Heino Tiigi juures ja lisaks veel ühte looduslikku teed juua(viljatuse tee), uskuge, see aitab :). Enda peal läbi proovitud.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua olete üritanud rasedaks jääda`?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.