Esileht Ilu ja tervis Kaua peab kandma kompressioonisukkasid peale veenilaiendite süsteravi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaua peab kandma kompressioonisukkasid peale veenilaiendite süsteravi?

Postitas:

Täna pidin artsile eene vnäitamas käima, aga ma lihtsalt tulin kabineti ukse tagant ära, sest elav järjekord oli meeletu. Mees ootas väiksema haige lapsega kodus, kuid kuna pidi hakkama tööle minema, siis pidin ka mina arsti ukse tagant lahkuma. Ilmselt lapsega istun veel nädal-kaks koduseinte vahel ja mul pole mõtet arstile uut aega pannagi. Ukse taga pean ju vähemalt tunnike ootama hommikutundidel,kui mees peab tööl olema. Seega mõtlesin, et uurin siit, et kaua peab neid ravisukkasid kandma? Kas kuu või piisab vähemast ajast-kaks nädalat? Mis teile arst öelnud edasiste juhistena? Mul oli vaid esteetiline probleem ja sinikad hakkavad ka kaduma, veenid vaikselt \”imenduvad\”. Kas suvel päikest tohib ikka jalgadele lasta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:52; 25.04 19:26; 27.04 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis mees opil+süst, tema pidi sukki kandma 2-3 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oppi polnud ja veenilaiendeid suht vähe. Hetkel juba jalad ilusad, sukki kandnud kaks nädalat. Kas keegi tõesti ei tea, kaua peale süste peab neid sukki kandma ja kas suvel päevitada ikka ka võib? Eks pean siis nädala pärast sinna kabinetti proovima helistada, ehk arst vastab, kuigi kahtlen, sest seal selline tamp koguaeg peal ja vääääga pikk järjekord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:52; 25.04 19:26; 27.04 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et teemat kasutan, aga sooviks teada, missuguse arsti juurde peab veenilaiendite murega pöörduma? Mul ka juba nähtavad veenid ühel jalal ja sooviks konsultatsioonile minna. Ja keda Tallinnas soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstatan teemat, sarnane mure viimase Käguga. Soovitage mõnda head arsti, kasvõigi tasulist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitatakse A.Idla’t,
medisfäär vist oli tema.
helistasin sinna ja nad soovitavad sukki kasutada 4 nädalat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:24; 26.04 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ühe teise kodulk-lt kirjutati, et 2nädalat peab kandma. ju siis erinevad arvamused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:24; 26.04 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja mina käisin Merimetsa Tervisekeskuses dr. Kaha juures. Ta on oma ala spetsialist, kuid järjekorrad pikad ja kui saad aja, siis peab samuti ukse taga väga pikalt ootama. Seal on kuni 10 inimest korraga ukse taga istumas… Tema on koostanud igasuguseid infovoldikuid veenilaiendite kohta ja üldiselt üks tipptegijaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 10:52; 25.04 19:26; 27.04 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ka dr. Kaha Merimetsa Tervisekeskusest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kaua peab kandma kompressioonisukkasid peale veenilaiendite süsteravi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.