Esileht Sünnitus kaua peale Sünnitust…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kaua peale Sünnitust…

Postitas:

… Emakas kokku tõmbab? ja kaua see valulik võib olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul oli üsna raske sünnitus ja nagunii oli kogu keha nii hell, siis mingeid kokkutõmbeid ma ei tundnudki.
Eks teise sünnitusega ole näha, olen kuulnud, et korduvsünnitajatel on valusam ja mõnel lausa talumatult valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega ei tuntagi tavaliselt midagi. Mul olid kõik neli väga rasked ja ligi ööpäevased sünnitused. Esimesega ei tundnud, teise lapse ajal kestis valu 3 päeva, peale kolmandat 4 päeva ja peale neljandat 10 päeva. Viimasel korral võtsin kahel päeval lausa valuvaigistit, sest valu oli sama hull nagu sünnitusel (samas sünnitasin kõik korrad valuvaigistiteta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 10:42; 25.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 2 last sünnitatud, kuid kokkutõmbeid peale sünnitust ei tundnud. Veritses nädala jagu, edasi sai pesukaitsmetega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere,mul siis natu teine küsimus,kaua peale sünnitust võib veritseda?[/tsitaat]
1. 3,5 kuud
2. 8 nädalat
3. 6 päeva
4. 5 nädalat
Loomulikud sünnitused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 10:42; 25.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tundnud üldse emaka kokkutõmbumise valu. Mitte mingisugust valupoegagi polnud. Juba 2 päeva pärast sünnitust oli kogu kõhtki niimoodi tagasi tõmmanud, nagu poleks kunagi rase olnudki. Sünnitus ise oli keskmise pikkusega, 8 h, aga kuna laps jäi kuskil sünniteedes kinni, siis olin lõpuks igati ribadeks + lahklihalõige. Samas isegi sisemiste õmbluste ja lahkliha paranemine ei olnud eriti valus. Parenesin väga kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese lapsega ei mäletagi, et oleks midagi tundnud, teisega oli vist kaks päeva sellised täitsa talutavad valud aeg-ajalt, aga kolmndaga, olid esimesed 2-3 päeva ikka väga valusad need kokkutõmbed, kõveras-kägaras voodis pikali, kui valu tuli – ikka väga valus oli. Ei teagi kuidas nüüd neljandaga tuleb, tõenäoliselt siis veelgi valusam, aga mine tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega olid päris jubedad valud 2-3 päeva. Teisega polnud pooltki nii hullud valud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Esimesega paar nädalat valud. Teisega 5 päeva, kuid valusamad.

Loe kõrvalt teemat pärast sünnitust, seal kirjas, kaua veritseb, aga arvesta sellega, et on ka erand juhtumeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tundnud mingit valu peale sünnitust enam, ja teisel päeval kui ämmakas katsus kõhtu/emaka kõrgust siis ta ei leidnud seda esimesel korral üles ja imestas et juba nii kokkutõmmanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kõiki kolme sünnitust on olnud valusad kokkutõmbed, peale kolmandat lausa väga-väga valusad ja 5 päeva 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus kaua peale Sünnitust…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.