Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaua püsib test positiivsena?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaua püsib test positiivsena?

Postitas:
Kägu

Mure selline, 10ndal juulil sain õrnad triibud peale seda järgmine päev hakkas veritsema, mitte küll nii palju kui tavaliste päevade ajal aga veritsus ja määrimine kestis 5 päeva, helistasin arstile, kes soovitas oodata kaks nädalat ja siis uus test teha. Tegingi siis täna uue testi millel samamoodi õrn triip. Ei oska midagi arvata nüüd enam. Küsimus ongi et kaua võib test veel positiivne olla peale katkemist? Ja kui oleksin siiski rase siis kas ei peaks see triip juba korralik ja sama rasvane kui kontrolltriip olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mure selline, 10ndal juulil sain õrnad triibud peale seda järgmine päev hakkas veritsema, mitte küll nii palju kui tavaliste päevade ajal aga veritsus ja määrimine kestis 5 päeva, helistasin arstile, kes soovitas oodata kaks nädalat ja siis uus test teha. Tegingi siis täna uue testi millel samamoodi õrn triip. Ei oska midagi arvata nüüd enam. Küsimus ongi et kaua võib test veel positiivne olla peale katkemist? Ja kui oleksin siiski rase siis kas ei peaks see triip juba korralik ja sama rasvane kui kontrolltriip olema?

Ei tea kahjuks. Oleneb hcg suurusest. Mul esimene rasedus oli 4+3 hcg yle 10 000. Täpset arvu ei tea, kuna kohaliku haigla test suuremaid numbreid ei näita. Rasedus peetus 4+6. Teine rasedus oli HCG 4+2 800. Rasedus katkes samuti 4+6. Ehk siis väga erinevad numbrid olid. Test näitab negatiivset, kui hcg on kehast väljas. Seda kui palju see aega võtab ma ei tea, kuna ei tea, kui kõrge su näit oli/on.
Testi tumedus ei pruugi olla määrav. Mõni ei saagi tumedat testi.
Ma käiks mõõdaks HCG-d.

Loodan parimat!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea kahjuks. Oleneb hcg suurusest. Mul esimene rasedus oli 4+3 hcg yle 10 000. Täpset arvu ei tea, kuna kohaliku haigla test suuremaid numbreid ei näita. Rasedus peetus 4+6. Teine rasedus oli HCG 4+2 800. Rasedus katkes samuti 4+6. Ehk siis väga erinevad numbrid olid. Test näitab negatiivset, kui hcg on kehast väljas. Seda kui palju see aega võtab ma ei tea, kuna ei tea, kui kõrge su näit oli/on.

Testi tumedus ei pruugi olla määrav. Mõni ei saagi tumedat testi.

Ma käiks mõõdaks HCG-d.

Loodan parimat!

Kuna mu tsüklid on pikad ja ebaregulaarsed (40-50+) siis ei oska isegi arvata mis staadiumis võia katkeda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli peetumin 11 nädalal, avastati kohe, oli peetunud viimase 24h sees. Tehti kirurgiline katkestamine. Test oli mul õrnalt positiivne ka täpselt 5 nädalat pärast katkestamist. Kui rasedus on terve, siis peaks test tumedamaks minema tegelikult. Avastasin oma raseduse üsna alguses ja test läks iga päevaga aina tumedamaks, kui esimene päev oli imeõrn triip siis 6p hiljem juba rasvasem kui kontrolljoon.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli peetumin 11 nädalal, avastati kohe, oli peetunud viimase 24h sees. Tehti kirurgiline katkestamine. Test oli mul õrnalt positiivne ka täpselt 5 nädalat pärast katkestamist. Kui rasedus on terve, siis peaks test tumedamaks minema tegelikult. Avastasin oma raseduse üsna alguses ja test läks iga päevaga aina tumedamaks, kui esimene päev oli imeõrn triip siis 6p hiljem juba rasvasem kui kontrolljoon.

Mul oli ilmselt ikkagi väga alguses. Päevade järgi 6 nädalat. Keegi oskab ehk öelda, on veel põhjuseid miks test nii kaua veel positiivne olla võib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas veritsemine toimus siis, kui tavaliselt päevad pidid olema? Kui rasedus oleks katkenud, siis oleks see ilmselt korralikum veritsus olnud, ikka päevade moodi, mitte mingi “poolik asi” (st keha väljutab kõik ja enamgi veel, kui seal oli midagi arenenud just nagu päevade ajal. Minul toimus see 6.-7. nädalal ka meeletute valude saatel ja välja tuli ikka väga palju, lima, vereklompe.

Seega ma 100% ei panustaks, et katkenud. Kolleeg sai oma rasedusest teada alles 4. kuul, kuna päevad käisid tavapäraselt edasi ja välimuses ka midagi nagu eriti ei olnud muutunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nii pikalt veritsus siis ilmselt katkes ära varajases järgus.
Minul oli kevadel katkemine 5.nädalal. Määris ka veritses kokku 5 päeva. Test näitas positiivset ka 3 ndl hiljem aga õhkõrn triip oli. Kuu hiljem olin uuesti rase.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaua püsib test positiivsena?