Esileht Imetamine kaua säilib külmikus rinnapiim ja kaua toa soojas?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kaua säilib külmikus rinnapiim ja kaua toa soojas?

Postitas:

kuids säilitate ja kui kaua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mitte katsetada oma lapse peal seda 6-8 tundi toasoojas hoitud piima sobivust.
Selle piima roiskumise alguski juba võib tekitada lapsel eluohtliku sooltepõletiku.

Mul endal kogemus, kus 2 tundi toasoojas hoitud värskelt väljalüpstud piim oli täitsa müre, lapsele andmiseks kõlbmatu.

Maksimum 30 minutit julgeks hoida (suvel vähem) toasoojas värskelt väljalüpstut. Soojendatut umbes poole vähem.

Külmikus julgen hoida maksimum 2 ööpäeva ja sügavkülmas (kui kohe pärast lüpsmist on jahutatud ja külmutatud) max 3 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6-8h on siiski siis, kui see tuba pole eriti soe. Lastehaiglas lasteõde ütles, et max 3-4h. St kui lapsel kuni 4h söögivahed, siis kui söödad ja pumpad pärast seda pumpad ja see jääb järgmiseks korraks, siis külma panema ei pea.

Aga suvel soojaga ma ise küll 4h hoida ei julgeks. Tavaline poest otsetud lehmapiimgi ei seis kuumas ju 4h. Kuigi see pastöriseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps keeldub isegi sellest rinnapiimast, mida on ööpäev külmikus hoitud 🙂 Lihtsalt keeldub seda joomast, samas kui kunstsegu pakud, sööb kohe. Nii et eks see väljalüpstud piim on ikka suht kohe kasutamiseks. Mina seda, kui vähegi võimalik, säilitada ei soovitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine kaua säilib külmikus rinnapiim ja kaua toa soojas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.