Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua see OV siis kestab?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kaua see OV siis kestab?

Postitas:

Räägitakse, et 1 päev, lausa kindlad tunnid, millal võib nö rasestuda, no mul on küll tunne, et mul kestab see 3-4 päeva. Ja iseenesest pole mul palju vaja olnud, et kahte last ootama jääda.

Ma ei soovi rasestuda ja kasutan abivahendeid, aga hakkasin mõtlema, et kaua see OV siis päriselt kestab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasuta otsingumootoreid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ov iseenesest kestab vaid ühe hetke. Sups, ja valmis! Munrakk vabaneb ja siis jääb viljastumisvõimeliseks umbes 12-24 tundi. See on see aeg igas tsüklis kui on võimalik rasedaks jääda. Kuna seemnerakud elavad naise kehas keskmiselt 48 tundi, vahest harva kuni 72 tundi, siis seksides enne ovulatsiooni kuni 2 (vahest harva kuni 5) päeva, siis jääb ka sellest vahekorrast rasedaks.
\”Tunne\”, et see kestab 3-4 päeva tuleb sellest, et keha annab juba varem märku peatsest ovulatsioonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 23 oli test neg, 24 ei testinud ja nüüd eile 25.02 oli pos, siis tõenäoliselt oli OV L või P. Mulle tundub, et täiesti õige aeg rasestumiseks. Kui nüüd eile oli vahekord, siis kuidas on teiste kogemused, kas on keegi, kes niimoodi testi järgi õigel perioodil rasestunud? Siiani pole lihtsalt pool aastat pille kasutanud ja pole rasestunud, nüüd otsustasime testidega täpsemalt sihtida. Või on ka nii siiski selline tõenäosus, et ainult 25% juhtudel rasestutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua see OV siis kestab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.