Esileht Ilu ja tervis Kaua see pull siis nüüd kestab?:-( Lapse 3 kuuseks saades juuksed niiii lahti, et olen kiilaspea

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kaua see pull siis nüüd kestab?:-( Lapse 3 kuuseks saades juuksed niiii lahti, et olen kiilaspea

Postitas:

kas see lõppeb ükskord või pean spetsi poole pöörduma? Kas peaksin hakkama mingeid ravimeid sööma? Toidulaud on väga tervislik ja joon 1,5l vett päevas, liigun piisavalt jne. Kas aitaks massaazi kuurid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 13:42; 22.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et kohe lausa kiilaspea oled 🙂
Mul on looduse poolt juba niigi õhukesed juuksed ja alati peale sünnitust ( 4 sünnitust) on juuksed 2-3 kuul lahti tulnud. Kestnud on mõnest kuust kuni peaaegu aastani. Aga ma ei ole kiilaks jäänud siiski 🙂 See ei olene muust, kui hormoonidest. Ei imetamisest, ega mitteimetamisest. Ja ei aita ka mitte miski muu, kui aeg. See hormoon, mis aitas loodet Su kehas kinni hoida (võõrkeha ju), hoidis ka Su juukseid peas, neid ei tulnud ju praktiliselt üldse ära raseduse ajal, ühesõnaga see hormoon hakkab nüüd tasapisi Su kehast kaduma ja sellega seoses langevad ka juuksed. Aga põhiliselt ainult need, mis raseduse ajal väljalangemata jäid. Sa ei jää kiilaks, uued juuksed hakkavad kohe varsti Su peas siilina turritama ja aasta pärast oled sama uhke paruka omanik, kui varem 🙂 Rahu, ainult rahu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 14:04; 23.02 15:25; 23.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tulnud jah raseduse ajal ühtegi juust peast.5 karva vast päevas, uskumatu:-) nüüd tuleb 500:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 13:42; 22.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi hull, siis sibulakompress võtab 1-2 ööga kindlasti juuksed kinni. Minul pärast 2 sünnitust olid juuksed hullult lahti, sibulaködi ööseks pähe ja järgmine päev oli juba asi normis. Haiseb, aga aitab. Huvitav et 3. sünnitusega ei tulnudki juuksed lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas see lõppeb ükskord või pean spetsi poole pöörduma? Kas peaksin hakkama mingeid ravimeid sööma? Toidulaud on väga tervislik ja joon 1,5l vett päevas, liigun piisavalt jne. Kas aitaks massaazi kuurid?[/tsitaat]

kui lapsest saab kolm kuuske ja sina lâhed kiilaks, siis on selge, et jôulud on môôdas ja teid kôiki tuleb metsa tagasi saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui asi hull, siis sibulakompress võtab 1-2 ööga kindlasti juuksed kinni. Minul pärast 2 sünnitust olid juuksed hullult lahti, sibulaködi ööseks pähe ja järgmine päev oli juba asi normis. Haiseb, aga aitab. Huvitav et 3. sünnitusega ei tulnudki juuksed lahti.[/tsitaat]

Lollus. Asi on hormoonides nagu üks eelkõneleja ka selgitas. Mingi mögla ei saa siin küll kuidagi aidata, vastasel juhul peaks sibul karmi hormoonilaksu sisaldama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:13; 23.02 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul läksid paksud lokkis juuksed sigeks, õhukeseks ja langes neid ikka palju välja – afrost sai pulk-juuks. Tegin venelaste takjajuureõli maske, aga lapse aastaseks saamisel hakkas asi paremaks minema.muidu oli hommikul oli padi karvu täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaaegu aasta läks enne kui olukord normaliseerus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on normaalne,sest raseduseaeg nagu öeldi jäid kõik pähe.,kuni 7kuuni langesid,siis rahunesid maha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps kohe 2aastane ja juukseid tuleb ikka jubedalt veel peast ära 🙁 kunagi olid ilusad paksud juuksed millest nüüd on järel vaid peenike hiiresaba, olen kasutanud erinevaid kalleid shampoone ja ka kalleid kapsleid söönud aga abi pole, juukseid muudkui tuleb ja tuleb ja kohe väga palju. Tahtsin just selle juusteväljalangemise teema siia postitada aga vaatasin, et see sii juba olemas:) Äkki keegi teab mõnda head retsepti mida pähe määrida ja mis paneks juuksed kinni ja kuidas täpselt seda sibulamaski teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul laps kohe 2aastane ja juukseid tuleb ikka jubedalt veel peast ära 🙁 kunagi olid ilusad paksud juuksed millest nüüd on järel vaid peenike hiiresaba, olen kasutanud erinevaid kalleid shampoone ja ka kalleid kapsleid söönud aga abi pole, juukseid muudkui tuleb ja tuleb ja kohe väga palju. Tahtsin just selle juusteväljalangemise teema siia postitada aga vaatasin, et see sii juba olemas:) Äkki keegi teab mõnda head retsepti mida pähe määrida ja mis paneks juuksed kinni ja kuidas täpselt seda sibulamaski teha?[/tsitaat]
Sul võib juba vaja minna sisearsti ja nahaarsti abi. Esimene määraks hormoonide analüüsid, kui need ok, võib nahaarstist abi olla. On ju ka haigusi, mille puhul juuksed langevad. Nii sisehaigusi, kui ka nahahaigusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 14:04; 23.02 15:25; 23.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge tehke sibulamaski, haisete kaks kuud tagantjärele. See õudne lehk ei õigusta oma kahtlase kindlusega toimet 🙂 Üldiselt on ikka kõik rasedusjärgsed kiilanemised lõpuks lõppenud, tuleb ära kannatada. Endal kestis see probleem õnneks suht lühikest aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sul võib juba vaja minna sisearsti ja nahaarsti abi. Esimene määraks hormoonide analüüsid, kui need ok, võib nahaarstist abi olla. On ju ka haigusi, mille puhul juuksed langevad. Nii sisehaigusi, kui ka nahahaigusi.[/tsitaat]

Tõesti? Ära sa märgi! Nimeta ükski nahahaigus, mis ilma muude sümptomiteta juuksekadu põhjustab. Alopeetsia ei lähe arvesse eksole. Sama lugu sisehaigustega. Kilpnäärme ületalitlus on juba väga kaugele arenenud kui juuksed kukkuma hakkavad. Seega ära räägi lollusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:13; 23.02 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tõesti? Ära sa märgi! Nimeta ükski nahahaigus, mis ilma muude sümptomiteta juuksekadu põhjustab. Alopeetsia ei lähe arvesse eksole. Sama lugu sisehaigustega. Kilpnäärme ületalitlus on juba väga kaugele arenenud kui juuksed kukkuma hakkavad. Seega ära räägi lollusi.[/tsitaat]
Vata märgin küll 🙂
Mina pole arst, aga mul kunagi enne lapsi kukkus juukseid nii palju peast, et tõesti vähe puudus kiilaspäisusest. Kui sisearstid midagi ei leidnud, saadeti nahaasrtile. Leiti seen, mis praktiliselt näha ei olnud, isegi kõõma ei tekitanud, aga juukseid kukkus. Sain ühe möksi kaasa ja peale 2 nädalast pähemäärimist sain juuksed kinni. Võib-olla oli arst loll, võib-olla mina, võib-olla oli kokkusattumus…Sorry, et soovitada julgesin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 14:04; 23.02 15:25; 23.02 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see väljalangemine jääb ükskord järele, võta rahulikult. Kõik need karvad, mis raseduse ajal kõvasti kinni olid, langevad nüüd lihtsalt korraga välja. Varsti tekib pähe uus \”põlvkond\” kasvufaasis karvu. Mul oli nii, et lausa näha oli see, pea oli hõljuvaid lühikesi karvu täis, kuigi muidu pikad juuksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:25; 23.02 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mida siin teemas küll miinustada on :O
juuste väljalangemine ei meeldi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:25; 23.02 21:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kaua see pull siis nüüd kestab?:-( Lapse 3 kuuseks saades juuksed niiii lahti, et olen kiilaspea

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.